Бесплатные шаблоны Joomla

502_3Майже аксіома: хороша полуниця буває тільки на дачі або у бабусі в селі.

Вся інша ягода - продукт невідомого походження.

Навесні для дитини дуже хочеться якомога раніше купити полуницю, та не просту, а найкращу. Вибираючи полуницю дитині, притримуйся правил:

1. Беріть міцні, не пом'яті ягоди, у яких збереглися квітконіжки. Така полуниця не втратила свій запас вітаміну С.

2. Не має сенсу купувати великі ягоди - вони, звичайно ж, гарні, але на смак більш водянисті. Та і вітамінів у них буде стільки ж, скільки в середніх або дрібних.

3. Зверніть увагу на зовнішній вигляд полуниці: не повинно бути цяток - це ознака псування або обприскування хімічними речовинами.

4. У продажі можна зустріти як світлі сорти полуниці, так і більш темні. Перші везуть із околишніх областей, другі - з півдня України. Так що не поспішайте робити висновок, що світлі ягоди - що не дозріли, краще поцікавтеся у продавця, звідки вони.

Кожна мама пам'ятає те дивовижне відчуття, коли вона купує речі для свого малюка, який нещодавно народився. Вони такі маленькі, яскраві… В усе, що відбувається, складно повірити. Як і в самого малюка, який щасливо посопує на маминих руках, та в те, що ці речі — його власні, а він — хай ще несамостійна, а вже особистість. Як здорово малюк виглядає в цьому костюмчику з ведмежам! Який чудовий настрій створюють у квартирі ці різнокольорові пелюшки! Як хочеться приміряти на крихітку он той бодик… Кожна секунда, проведена разом з дитиною, — свято, і хочеться, щоб воно ніколи не закінчувалося.

Але потім починається гармидер і метушня. Кольки, тепла пелюшка на животик, протік підгузок, знову зригнув, надто тепло одягли — спітнів, хай побігає без штанців, і от знову калюжа — молодець! Речі у прання, у прання, у прання! Свято не закінчується, але відчувається як залишкове явище — постійне, але все ж таки другорядне. Про нього не забуваєш, але живеш іншим. Це особливо помітно, коли починають тьмяніти малюнки на дитячих речах. Ніби одяг прався, але пляма цікавого кольору збереглася — хай випереться ще раз. Трьохгодинне прання за найвищої температури — даєш! Як кажуть, усе найкраще — дітям, а тьмяні речі… ну їх до бабусі! Все одно малюк скоро з них виросте! Головне — чистота!

І крутиться, крутиться електролічильник, не знаючи відпочинку. Це ж не жарт — гріти воду! Від прання за високої температури тануть не лише речі, а й гроші — така вже прикмета. І стоять мами на вічному роздоріжжі. Праворуч підеш і в холодній воді речі випереш — речі залишаться цілими, але й бруд на них теж. Ліворуч підеш і в гарячій воді випереш — речі зіпсуєш, але зате вони будуть чистими. Але куди не піди, не бачити тобі, герою, казки про машину пральну, комфорту внутрішнього.

F500Дивно, скільки у наш час існує різних пристроїв, що полегшують побут! Невже пральні машини так і не зазнали особливих змін? Виявляється, революція відбулася, про неї просто мало хто знає. Але мине час, і ніхто вже не здивується відмінному і дбайливому пранню в холодній воді. Турботу про речі — і дитячі, і дорослі — взяла на себе компанія Samsung, створивши пральну машинку з технологією EcoBubble™. Ця технологія викликає подив і захоплення, хоча, здавалося б, ідея лежала на поверхні.

Усе просто: перед початком прання пральний порошок або інший пральний засіб за допомогою піногенератора «збивається» з повітрям, і до барабану машини подається спінений розчин. Такий пишний повітряний коктейль йде лише на користь речам. Піна буквально моментально проникає в тканину — у 40 разів швидше, ніж це відбувається у пральних машинах старого зразка, і тому плями та інші забруднення з легкістю видаляються в холодній воді. Відмінно відіпрати речі можна навіть використовуючи 15-хвилинний цикл прання.

Поява дитини в сім'ї ставить все життя догори дригом. Малюк змінює звичний уклад життя батьків, примушує позбутися від одних звичок та набути нових. Зокрема, батькам маленьких дітей варто серйозно замислитися про свій підхід до чистоти, особливо — до чистоти речей та білизни. Адже шкіра маленької дитини така ніжна та чутлива, вона потребує більш турботливого догляду, ніж шкіра дорослої людини, і саме тому одна з основних умов здоров'я і комфорту — чистота білизни та одягу.

Кожна мама на власному досвіді знає, що з народженням дитини кількість та регулярність прання в домі збільшується в рази. На щастя, нічний жах попередніх поколінь молодих мам — прання вручну чи пральні машинки на кшталт «Малютки» — залишилися в минулому.

sum2Проте незважаючи на нові технології, у сучасних пральних машинок, окрім низки переваг, все ж таки є й свої недоліки. Наприклад, усім нам знайоме відчуття розчарування, коли з машинки дістаєш улюблене простирадло і виявляєш на ній розірвані дірки — іноді білизна застрягає в отворах барабану і рветься. Також не завжди пральні машинки можуть впоратися з полосканням — нерідко виникає відчуття, що пральний порошок все-таки залишився на білизні.

Компанія Samsung, спеціалісти якої постійно займаються розробкою нових технологій, удосконалила свої пральні машини, обладнавши їх ультраінноваційною технологією Eco Bubble. Головна «фішка» цієї технології — особливий спосіб піноутворення під час прання, який дозволяє забезпечити якісне прання навіть у холодній воді! У чому секрет?

 

Спеціальний піногенератор перемішує засіб для прання білизни з повітрям — при цьому виникають тисячі бульбашок, в результаті чого засіб максимально розчиняється у воді. Насичена піна, що виникла, проникає поміж волокон тканини в 40 разів швидше, ніж звичайний розчин прального порошку. Завдяки цій же технології ні порошок, ні гель для прання не залишаються у білизні після полоскання, тому що розчиняються повністю. Таким чином, шкірні подразнення через неякісне полоскання просто виключені.

Стиль життя

Книжкові миколайчики

Книжкові миколайчики

Детальніше
Різдвяні книжки під ялинку

Різдвяні книжки під ялинку

Детальніше
Метод Марі Кондо: чистий дім - чистий розум?

Метод Марі Кондо: чистий дім - чистий розум?

Детальніше
Створюємо адвент- календар з паперових зірок

Створюємо адвент- календар з паперових зірок

Детальніше
Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.