Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

priznaki-autizma-u-detejУчені виявили, що люди з аутизмом частіше, ніж звичайні, генерують креативні ідеї. Про це йдеться в дослідженні, опублікованому в серпневому номері журналу «Про аутизм і порушення розвитку» (Journal of Autism and Developmental Disorders). Таке відкриття називають першою спробою емпірично пов’язати творче мислення з характерними рисами аутизму.

Згідно з інформацією психологів Університету Східної Англії (UEA) і Університету Стірлінга, індивіди з яскраво вираженими аутичними рисами пропонують менше відповідей при пошуку альтернативного рішення проблеми (процес під назвою «дивергентне мислення»), але їхні варіанти унікальніші та креативніші.

Kak-podgotovit-rebenka-k-detskomu-saduKak-podgotovit-rebenka-k-detskomu-saduУ цій статті даються ті прості поради, до яких батьки можуть звертатися щодня, які допоможуть підготувати дитину до перебування в дитячому садку, до успішного оволодіння новими знаннями та спілкування з іншими дітьми навіть без відриву від повсякденних турбот.

holidayСталося! Табелі отримано, підручники вбік. У дитини — канікули! Здавалося б, раді і діти, і дорослі. Турбот поменшає: не треба щодня перевіряти уроки, скидати з сонного чада ковдру, тягти його в школу, і контроль можна трохи послабити. Але не судилося! Виявляється, дитині на літо задали неймовірну кількість завдань з математики, письма і довгий список літератури, яку слід прочитати. А якщо не задали, то мами-перфекціоністки завжди на варті "інтересів дитини" — вони самі навантажать своє чадо. Ну, щоб не забуло, не розслаблялося, було в тонусі, підтяглося, і взагалі — так йому й треба, цьому ледареві: не працював протягом року, то нехай попрацює тепер на канікулах.

Родинне життя

Харчування

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.