https://nachodki.ru/

Random
Слухняна вихована дитина — мрія усіх батьків. Проте в реальному житті не існує тієї «дитинки-з-картинки». Як і дорослий, малюк — особистість, має свої прагнення, власний характер і перепади настрою. І батькам потрібно навчитися спілкуватися з дитиною, яка наполягає на своєму, часом вередує або навіть влаштовує істерики. Хорошим помічником у цьому стане нова книга Алли Слотвінської «Бавимося разом або Як впоратися з дитячим непослухом». Читаймо уривок!

Фіксація рекорду відбудеться в рамках Олімпіади по ментальній арифметиці.

Додавати, віднімати і множити тризначні числа - в уяві - швидше калькулятора - в шість років. Мистецтво усної лічби продемонструють 30 травня в Києві школярі з усієї України. Олімпіада відбудеться для дітей від 5 до 14 років.

Також в цей день планується встановити Національний рекорд з одночасної лічби на рахівницях Абакус. Очікується, що участь у встановленні рекорду візьмуть понад 500 учнів. Фіксувати рекорд будуть представники Національного реєстру рекордів України.

У січні 2017 го року подібна Олімпіада вже об'єднала учнів Києва та Київської області. Тепер же позмагатися за звання кращого, приїдуть учні з понад 10 міст України.

Ментальна арифметика - методика усної лічби, яка використовує в навчанні спеціальні рахівниці Абакус. Поступово діти тренуються обходитися без них, збільшуючи складність усних обчислень. Дана методика поширена в понад 70 країнах світу, в різні роки її опанували понад мільйон учнів. В Японії і Китаї ментальна арифметика входить до шкільної програми.

Міжнародні дослідження вчених підтвердили, що заняття ментальної арифметикою розвивають одночасно обидві півкулі мозку і зв'язки між півкулями, завдяки чому у дітей стрімко підвищується швидкість мислення, концентрація уваги, уява і образне мислення, а також здатність швидко аналізувати інформацію і приймати рішення.

Родинне життя

Харчування

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.