Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

В Україні з початку нового навчального року заклади й учні самі вирішуватимуть, чи носити шкільну форму, навчатися можна буде вдома, а заняття в спортивній чи музичній секції зараховуватимуть як уроки відповідного шкільного курсу.

Що буде змінено з 1 вересня:

Скасування шкільної форми. Тепер діти зможуть самостійно обирати одяг і відвідувати навчальні заклади в тому, в чому їм комфортно.

Введення нових електронних учнівських квитків, які дозволять батькам відслідковувати пересування дитини по місту. Також дітизможуть оплатити ними проїзд у метро або громадському транспорті.

Те, що ваш новонароджений іще не може підняти голову або вхопити іграшку ще не означає, що він не хоче гратися!

Іри з дитиною не повинні починатися, коли вона зможе ходити. Веселі моменти, які ви переживаєте разом з дитиною, допомагають їй закласти основу для майбутнього, сповненого сміху і веселощів, так що виділіть трошки часу і дайте їй перший смак гри.

Немовлята витрачають багато часу на їжу та сон, але коли вони не сплять, то люблять досліджувати. Діти люблять спілкуватися з людьми і світом навколо них, і для вас, як нового батька, немає нічого цікавішого, ніж спостерігати, як ваша дитина відкриває щось нове.

Але це не просто розваги та ігри – у гри також є мета. Акт вивчення допомагає розвивати важливі когнітивні та фізичні навички.

Коли ви наступного разу подумаєте, що ваша дитина "просто грається", вам варто буде подумати про це знов. Гра має величезну роль у розвитку вашої дитини. Дізнайтесь про те, чому гра є важливою - і навіть більш важливою, ніж читання, писання і рахування. 

Багато батьків вважають, що гра – це просто можливість для дітей побавитись і провести час. Як часто ми кажемо: "Та він просто грається". Однак, нічого простого з цим не пов’язано. Ми б навіть дозволили собі заявити, що гра є важливою, і навіть, більш важливою для розвитку вашої дитини, ніж вчитись читати, писати чи рахувати!

Родинне життя

Харчування

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.