https://nachodki.ru/

club vms 1

 

Осінь, дощ, хмари і калюжі... Ніщо не має зашкодити задоволенню від прогулянки! Гуляти з дитиною на свіжому повітрі можна і потрібно багато, в будь-яку погоду. За винятком хіба що екстремального холоду взимку (мінус 20 та нижче), екстремальної спеки влітку (щоб не перегріватися, краще перенести прогулянки на ранковий і вечірній час) та ще шквального вітру. В усіх інших випадках можна гуляти із задоволенням — достатньо одягнутися відповідно погоді, взяти з собою деякі потрібні речі та гарний настрій.

 

 

 

mol 1 

 

Молоко – незамінний продукт у дитячому раціоні. Порція молочної каші на сніданок і склянка молока перед сном забезпечують майже добову потребу дитини у такому важливому  для зростаючого організму мікроелементу, як кальції. Також у молоці містяться вітаміни, амінокислоти і мікроелементи, яких немає в інших продуктах. Щоправда, якщо воно належної якості – натуральне, правильно оброблене та безпечне. І якщо хтось вважає, що таке молоко можна знайти лише у бабці у селі, той сильно помиляється. Сучасні технології сягнули такого рівня, що за якісним молоком можна сміливо направлятися прямісінько у супермаркет.

 

Питання сировини

 

Великі молочні підприємства мають власні лабораторії для контролю якості сировини і співпрацюють лише із перевіреними постачальниками. А якщо говорити про молоко дитяче, тут відбір ще більш ретельний – сировину закуповують виключно на сертифікованих фермах. Такі ферми розташовані в екологічно чистих зонах далеко від мегаполісів та промислових підприємств. Коровам тут забезпечується належний догляд, вони регулярно проходять ветеринарні огляди, правильно харчуються, тож і дають справді якісний продукт. Процес доїння на сучасних фермах повністю автоматизований, що виключає будь-яку ймовірність потрапляння у молоко бактерій із зовнішнього середовища, а транспортується молоко у спеціальних молоковозах, що мають  системи охолодження.

97995850Для кожної мами малюк – найголовніше і найцінніше у житті, а тому кожна прагне обрати для своєї крихітки все найкраще і з усіх сил намагається бути найкращою в світі мамою: влаштовує веселі свята, купує модний одяг, обирає іграшки, особливу увагу приділяє вихованню і харчуванню. Погодьтеся, від якості і корисності їжі у першу чергу залежить правильний розвиток малюка, його хороше самопочуття і прекрасний настрій. Особливе місце у раціоні кожної дитини займає молоко, адже без нього аж ніяк не обійтись. От тільки молоко має бути якісне, корисне і безпечне. Де ж можна сьогодні знайти таке? Давайте шукати разом!

Базарна історія

Виростивши наших мам, татусів, а нерідко і нас у інші часи, бабусі й досі свято вірять у те, що за найкращим молоком – найнатуральнішим та найкориснішим – слід вирушати на базар. Але чи так це насправді? Не зовсім. Пам’ятайте, що купувати молоко для малюка на базарі – це завжди ризик. Багато з тих, хто продає таке молоко, не має власних корів, а лише реалізує придбану в інших продукцію. Це означає, що вони продають «мікс» молока від різних корів – везти на ринок молоко після кожного доїння однієї корови просто не вигідно. Де і як це молоко зберігають до того, як воно потрапило на ринковий прилавок, – це теж питання. Та навіть якщо ви кілька років поспіль ходите до однієї і тієї ж перевіреної бабусі, яка продає молоко власної корови і нічого до молока не додає, ризик все одно залишається. Адже бабуся може й не здогадуватись, що поле, на якому тварина пасеться, оброблюють якоюсь «хімією». Чи підете ви на такий ризик, коли мова йде про вашу дорогоцінну дитинку?

Психологія

Харчування

Домедична допомога

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.