Бесплатные шаблоны Joomla

gv5Лактостаз
- це застій молока в одній або декількох ділянках молочної залози. Проявляється цей стан ущільненням тканини залози й болісністю - особливо при пальпації. На шкірі відповідної ділянки грудей спостерігається мереживо розширених вен. Напруга і болісність ділянок залози можуть залишатися й після її спорожнювання. Температура тіла при цьому зазвичай буває нормальною.

Як уникнути виникнення лактостазу?

Перш ніж братися за лікування цієї недуги, треба розібратися, чому вона з'явилася, щоб дана проблема не відвідала нас ще раз.
І досі існує думка, що лактостаз починається після того, як жінку продує в дощову погоду або вона промочить ноги. Можна часто почути від наших бабусь: "Тримай груди в теплі. Дивись - застудиш! "Насправді груди неможливо застудити окремо від всього організму, - ну, якщо тільки ви не виставляєте її голою у вікно на мороз:)
Так, буває вроджена вузькість молочних проток або велика відвисла форма грудей, а також первинна гіперлактація, яка може провокувати постійні лактостази, але, на щастя, такі аномалії трапляються у жінок не часто. А ось лактостаз внаслідок помилок в організації ГВ - скільки завгодно

Психологія

Харчування

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.