Шаблоны Joomla здесь

Так хочеться малюку дати солоденького, бо це ж так смачно.
То можна чи ні? Скільки? Чого? Коли? Які правила безпеки?
Розказує педіатр Анастасія Бикова-Шелевицька (Anastasiia Bykova-Shelevytska).

Тут як і всюди не варто впадати в крайнощі. Адже цукор буває різним. Він може бути природнім та вільним. Природній міститься в фруктах, овочах, лактоза (так званий молочний цукор) міститься в молоці та молочних продуктах. До нього у нас в принципі претензій немає, хоча тут теж варто не зловживати.

У Перинатальному центрі Києва з'явився перший в Україні Банк грудного молока, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації.

"Неважко уявити, яке значення набуває годування грудним молоком, коли йдеться про недоношених дітей, про дітей з критично малою вагою, про дітей, що з'явилися на світ слабкими і хворими", - розповів перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник.

Він додав, що на створення Банку грудного молока зі столичного бюджету виділили 9 млн грн.

Відзначається, що згідно з міжнародними дослідженнями, завдяки грудному молоку виживання передчасно народжених дітей збільшується в 8 разів, тривалість перебування в умовах стаціонару – зменшується удвічі.

1 серпня, розпочався Світовий тиждень грудного вигодовування. Дитина отримує від грудного вигодовування користь, яку нічим не можна замінити. Крім поживних речовин та вітамінів, немовля отримує з молоком матері антитіла, які здатні захистити від хвороб. Також грудне вигодовування сприяє сенсорному та пізнавальному розвитку дитини. Користь від грудного вигодовування отримують не лише малюки, а й матері. Нагадуємо рекомендації щодо грудного вигодовування, розповідаємо чим воно корисне, а також спростовуємо розповсюджені міфи.

 

Психологія

Харчування

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.