https://nachodki.ru/
1 триместр 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  
2 триместр 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  
3 триместр 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

spysok-roddomМилі майбутні матусі, в цьому списку ми постаралися зібрати максимально повну інформацію для зборів у пологовий будинок. Списків в пологовий будинок безліч, і це зрозуміло, адже всі матусі різні. Щоб полегшити Вам збори, ми розділили всі речі на ті, що стануть в нагоді обов'язково і ті, що можуть знадобиться.

Сподіваємося, цей список допоможе не забути речі потрібні саме Вам і легше підготується до пологів!

Пакет №1 – для мами.

1. Документи:
- Обмінна карта (заздалегідь підписана у ПБ) з тим, з усім, що в ній повинно бути - обстеження, УЗД, аналізи (якщо пологи партнерські – аналізи чоловіка, зазвичай мазок на стафілокок і кров на РВ.). Будьте готові, що все, що у Вас там написане, Вас попросять озвучити при прийомі, просто так, щоб було про що поговорити, коли Вам і так погано.
- Паспорт (якщо пологи партнерські – паспорт чоловіка).
2. Гроші:
- Опціонно. Як хочете платити мед. персоналу за увагу, то треба брати дрібні купюри.

Зламані стереотипи

Минулого четверга мені довелося бути присутньою на вельми цікавій прес-конференції вDSC_3146

Ми вже давно звикли вважати, що сучасна українська медицина занедбана, що лікарні та дитячі поліклініки у жахливому стані, лікарі – далекі від професійності і у змові з фармацевтичними компаніями. І, напевно всі ці явища дійсно присутні. АЛЕ… Є приємні, неочікувані винятки!

От як раз таким винятком є Центр дитячої кардіології і кардіохірургії.

Розташована будівля на території Охматдит в м. Києві.

Побудована ще у 1894 році на кошти видатного підприємця та мецената М.А.Терещенка. Будівлю було побудовано, як  Київську безоплатну Цесаревича Миколая лікарню для чорноробів та незаможних людей.

Тільки коли потрапляєш в хол центру, виникає відчуття, що магічним чином тебе перенесли з нашої реальності в дорогобюджетний голлівудський серіал про лікарів. Бездоганний ремонт, ігровий майданчик, зручно розташовані дивани та крісла для відвідувачів, охайний, привітний персонал… В центрі є велика зала, де постійно проводять різноманітні розважальні акції для маленьких пацієнтів та батьків. В той день якраз був концерт одного колишнього маленького пацієнта.

Як наголошують самі лікарі центру,  головне у їхній роботі – це пацієнт. ПЕРШ ЗА ВСЕ!!!

І це кредо відчувається в кожній дії!

Сучасні вагітні про­дов­жу­ють за­нят­тя спор­том, нерідко ви­хо­дять у світ, деякі пра­цю­ють ма­ло не до останніх днів, про­во­дять зустрічі. З ура­ху­ван­ням цьо­го модельєри про­по­ну­ють фа­со­ни різних стилів.

prag

У пра­виль­них мо­де­лях для вагітних передбачені спеціальні ви­точ­ки, пас­ки, застібки, які вра­хо­ву­ють зміну об­ся­гу. Це так зва­ний одяг на виріст. Її но­сять в період, ко­ли зви­чай­не плат­тя, спідниця ста­ють тісні.

В одязі для вагітних повинні гармонійно поєднуватися зручність і практичність. Крій, який враховує анатомічні особливості.

Психологія

Чекаємо дитину

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.