Качання та повертання
Часто важко, особливо в третьому триместрі, знайти зручне положення для сну. Спробуйте лягти на бік з подушкою між колінами для підтримки низу спини. Подушки певної форми вздовж тіла та відкидання на них надає підтримку саме там, де ви її найбільше потребуєте. Деякі жінки розслабляються, коли сплять в положення, де голова знаходиться дещо вище, з багатьма подушками позаду та навколо тіла.
Детальніше: Сон під час вагітності і проблеми з частотою сечовипускання. Не будіть сплячу маму
Вагітні симптоми ранкового нездужання. О ... це нудотне відчуття! Все, здається, навіює його, особливо вранці. Запахи, вигляд сніданку, навіть думки про їжу. Ви можете запитати: Якщо вагітність саме така, кому вона потрібна? Чому така хвилююча подія життя має супроводжуватися цією постійною нудотою? Щось не так?
Що таке "ранкова хвороба"?
Нудота – яка іноді супроводжується блюванням - це частий симптом раннього періоду вагітності. Більше половини вагітних жінок відчувають її у першому триместрі. Більше того: нудота не лише вважається нормою, а як правило, це ознака того, що ваша вагітність розвивається правильно.
Хоча це називається "ранковою хворобою" (вранці найчастіше симптоми проявляються найгірше), ви можете відчувати нудоту і блювати у будь-час дня, коли ви вагітні. Як вважається, ці симптоми викликає гормон вагітності ХГЧ, який виробляється плацентою, але й інші фактори, такі як низький рівень цукру в крові, збільшення шлункової кислоти, стрес і втома можуть також внести свій вклад.
Детальніше: Токсикоз під час першого триместру. О, ця нудота! Симптоми вагітності – токсикоз
Дівчинка-жінка…
Ось так можна коротко описати емоційний світ майбутньої мами. Дівчина психологічно стає жінкою, коли вагітніє і отримує результат вагітності, зазвичай, народжує дитину. Тоді, як стверджують психологи, і завершується формування жіночності.
За короткий часовий проміжок – в кілька місяців, на психологічному рівні відбувається перетворення, народження жінки… Подібні процеси супроводжуються емоційними і тілесними «переживаннями» себе і свого тіла, схожі на ті, які виникали в підлітковому віці. Якщо комплекси і страхи в тому віці успішно долалися і новий тілесний та психічний образ себе був прийнятний дівчинкою, тоді й при вагітності депресивний настрій і «переживання» змінності свого тіла швидко минуть. Настане етап радісного очікування дитини.