Здесь нашел интересный обзор
1 триместр 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  
2 триместр 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  
3 триместр 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

pregna18ЗДОРОВИЙ спосіб життя під час ВАГІТНОСТІ

Дотримання здорового способу життя під час вагітності -одна з головних умов її успішного завершення для майбутньої матері, дитини і дітей взагалі. Якщо жінка вела здоровий спосіб життя і до вагітності, змінювати щось кардинально не потрібно, адже вагітність - це нормальний природний процес, а не захворювання.

Переваги ароматерапії при вагітності

У своїй практиці ароматерапевта мені доводиться зустрічатися з багатьма майбутніми мамами - кожна з них має свій підхід до вагітності. Деякі з них схвильовані і з оптимізмом дивляться в майбутнє, почувають себе добре та прагнуть перебувати в найкращій фізичній формі. Інших навпаки турбують страхи, вони почувають, що незабаром вступлять на невідому територію, їх хвилює кожний аспект вагітності і народження, починаючи з того, що вони втратять свою фігуру, і закінчуючи тим, як же вони будуть справлятися з дитиною. Багато хто турбуються про те, що їхні стосунки із чоловіком можуть змінитися.

Деякі жінки перебувають далеко не в кращій формі і відчувають великий дискомфорт від вагітності, особливо в останні кілька місяців, що приводить їх до фізичного та емоційного спустошення, тим паче, якщо в них уже є родина, про яку треба піклуватися.
І що прекрасно, ароматерапія може всім цим жінкам запропонувати щось своє.
Ароматерапія - сукупно індивідуальне лікування, націлене на досягнення кожною матір'ю максимально хорошого самопочуття. Її можна використовувати для запобігання або подолання всіх тих проблем, які можуть виникнути при вагітності.

Зняття неприємних відчуттів під час вагітності за допомогою ароматерапії

Не думайте про те, що вам доведеться зіткнутися з усіма, або хоча б деякими, неприємними відчуттями, наведеними нижче. У кожної жінки з кожною дитиною вагітність протікає по-своєму, але готовність до неприємних відчуттів означає півлиха.

Болі в спині, попереку та паху

У міру розвитку вагітності надлишкова вага в районі шлунка давить на зв'язки в районі попереку та хребта. В останні три місяці вагітності підтримуючі суглоби і зв'язки під впливом гормональних змін послаблюються й приходять у готовність до пологів, при цьому болі в спині, особливо в нижній частині, часто стають проблемою. Зміни в поставі також можуть викликати невеликі болі в паху.
Зазвичай я раджу жінкам під час вагітності:
- Сприймати все спокійно. Якщо у вас болить просто все, то це означає, що ви робите занадто багато справ, збавте темп.
- Стежте за поставою. Звичайний імпульс - чим більше у вас стає живіт, тим сильніше його випинати вперед, але постарайтеся тримати свою спину прямою, а не вигнутою, і спробуйте особливо не висувати свій живіт уперед. Намагайтеся не перенапружуватися при нахилах і підйомах.

Психологія

Чекаємо дитину

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.