Бесплатные шаблоны Joomla
1 триместр 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  
2 триместр 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  
3 триместр 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

waterПід час вагітності вода може виявитися найдефіцитнішою речовиною. Після зачаття потреба у воді збільшується. Оскільки клітини плоду діляться, обсяг материнської крові зростає.

Крістен Монтгомері пише в «Журналі допологового виховання»: «Вагітні та матері-годувальниці повинні збільшити вживання води для задоволення потреб організму, забезпечити адекватне кровопостачання плоду, поповнити обсяг амніотичної рідини та крові».

Зневоднення є сигналом того, що води не вистачає для процесів, що протікають в організмі. Наприклад, згідно з AmericanPregnancy.org, зневоднення материнського організму призводить до зменшення обсягу амніотичної рідини. На сайті говориться, що зменшення кількості амніотичної рідини загрожує «стисненням органів плоду, що призводить до вроджених дефектів, зростання ризику викидня або народження мертвої дитини, обмеження внутрішньоматкового зростання, передчасних пологів, і ускладнень пологів, для прикладу, перетискання пуповини, фарбування вод меконієм».

  

 

pregna16В Україні на неонатологію – галузь медицини, яка вивчає немовлят, їхній розвиток і захворювання – з державного бюджету виділяють величезні суми. На початку цього року наша держава взяла на себе зобов`язання виходжувати діток з масою від 500 грамів до кілограма. Для всього цивілізованого світу це норма – адже кожен народжений малюк має право на життя. Реабілітація недоношених дітей – тривалий і дорогий процес. Але наша країна, орієнтуючись на європейські стандарти надання медичної допомоги, пішла на це. Гроші  виділили і чималі. Через тендерні конкурси закуплено ліки, в тендерному процесі закупівля устаткування. Але нині лікарі-неонатологи, хоча дуже обережно і при вимкненому диктофоні, почали говорити про сумнівну якість життєво важливих препаратів, які, як виявилось, навіть не пройшли клінічних випробувань. Ті неонатологи, які не бояться розповісти правду,  а їх - одиниці, звертаються у високі кабінети, але відповіді не одержують. Одна  з них – професор Тетяна ЗНАМЕНСЬКА  - віце-президент Асоціації неонатологів України, погодилася відповісти на запитання кореспондента УНІАН.

pregna17На полицях сауни в клубках пари сиділи мами й татусі зі своїми немовлятками. Такі малесенькі і в паровій лазні - це просто якийсь жах! Проте жахом тут, як кажуть, і не пахло: батьки весело перемовлялися між собою, заговорювали з дітками, а ті, розчервонілі, лишень дригали ніжками і лупали очками. Ні тобі дитячого плачу, ні сліз. Попереду чекав на всіх ще й басейн. А "заправляла" цим усім Тетяна Миронова.

Психологія

Чекаємо дитину

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.