Шаблоны для Joomla 3 здесь
1 триместр 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  
2 триместр 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  
3 триместр 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Хочете знати, що відбувається з вашим тілом після пологів? Дізнайтеся про післяпологові болі, лохії, епізіотомічні розрізи і багато іншого, щоб ви могли швидше одужати та насолоджуватися вашою новою дитиною.

Нижче наведені деякі факти про пологи, інформація про народження дитини та вагінальні пологи. Народження – це фізіологічний процес, але протягом днів і тижнів після появи дитини ваше тіло має пройти через період загоєння. Насправді, може знадобитися кілька років, доки ваше тіло повністю повертається до своєї попередньої форми. Хоча існує кілька відмінностей між одужанням після вагінальних пологів у порівнянні з кесаревим розтином, загальний процес загоєння стосується обох типів пологів. У наступній частині ви прочитаєте про численні важливі факти, пов’язані з народженням. Декілька факторів можуть вплинути на одужання, включаючи ваш загальний стан здоров'я, стан харчування і ступінь втоми або стресу.

Божевільні уподобання. Що це таке? Вчені не зовсім впевнені, але харчові пристрасті під час вагітності можуть вказувати не те, що у вашому раціоні бракує якихось поживних речовин. Хоча як гірчиця та морозиво можуть бути пов'язані з харчовим дисбалансом, складно пояснити!

СОЛІННЯ І МОРОЗИВО. Ви, напевно, чули жарти про вагітних жінок та їхні дивні уподобання у їжі під час вагітності. Хоча ви, можливо, іще не почали намазувати гірчицю на ваш круасан або посипати стек цукром, ви, тим не менше, можете відчувати деяку досить незвичайну тягу до їжі, особливо пізно вночі! Деякі експерти вважають, що таким чином ваше тіло може попереджати вас про брак поживних речовин у вашому раціоні. Це також може бути наслідком більшої чутливості до запахів під час вагітності, або навіть потреби у додаткових калоріях, оскільки харчування на початку вагітності має вирішальне значення. Тому важливо прислухатися до свого організму, коли він просить їсти, незалежно від ваших харчових звичках на ранніх етапах вагітності. Але майте на увазі, що хоча більшість харчових уподобань, ймовірно, будуть нешкідливими, ви завжди повинні робити вибір на користь здорової, поживної їжі, починаючи з правильного харчування на початку вагітності. І не піддавайтеся спокусі з’їсти непродовольчий продукт. Будь-яка речовина, не призначена для споживання людиною, може бути шкідливо для вас або вашої дитини. Для боротьби з нічною тягою підтримуйте добре збалансований раціон та з’їдайте легку закуску зі склянкою молока перед сном.

pampers.ua

Елейн Звеллінг з проф. Дітер Вольке RN, PhD, FACCE

 Зараз щаслива, за хвилину сумна. Коли ви вагітні, ваші почуття виходять з-під контролю. Щоб зрозуміти природу суперечливих емоцій, а також отримати поради для контролю перепадів настрою, читайте далі!


Вагітність – це дуже емоційний досвід. Ви, ймовірно, звернули увагу, що інші люди, лікарі та акушерки, а також родина і друзі більше зосереджуються на фізичних аспектах вашої вагітності, ніж на емоційному здоров'ї. Вони стурбовані тим, щоб ви і ваша дитина були здоровими. Фізичні аспекти більш конкретні і добре помітні стороннім. Проте більшість вагітних жінок згодні з тим, що перепади настрою та зміна емоційного стану під час вагітності настільки ж важливі.

Що робить вагітність такою емоційною? І як ви можете з цим впоратися?

Психологія

Чекаємо дитину

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.