Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

ТОП-5 найкорисніших продуктів осені

В осінній період особливо важливо зміцнити імунітет і наситити організм вітамінами, адже йому доведеться пережити довгу зиму.

До того ж, для багатьох людей настання осені також означає значне підвищення ваги.

Уникнути розчарування, яке неминуче чекає багатьох з нас перед дзеркалом, можна двома способами: регулярними тренуваннями і правильним харчуванням.
П’ять головних продуктів осені, які дозволять зберегти не лише гарну зовнішність, але і здоров'я.Яблука
Крім того, що яблука містять багато клітковини, вони можуть підтримати і здоров'я серця. Спробуйте з'їдати яблуко перед тренуванням і самі побачите, як збільшиться ваша витривалість. Причиною особливий флавоноїд, який збільшує надходження кисню в легені.

Цвітна капуста
За запевненнями експертів, цвітна капуста - один з найкорисніших продуктів в світі. Вона також підвищує витривалість серця і покращує роботу печінки. Проведене в Університеті Гаваїв дослідження показало, що три порції цвітної капусти на тиждень допоможуть вашій печінки спалювати жир більш продуктивно

Гарбуз
Ми не дуже-то звикли готувати страви з гарбуза. А восени гарбуз може стати відмінною підтримкою всьому організму. Постійне вживання продуктів з гарбуза допоможе довше зберегти відчуття насичення. Також він містить велику кількість калію - практично таку ж, як і в бананах.

Гриби
Пора звикнути готувати гриби хоча кілька разів на тиждень: низька калорійність і поживність робить ці овочі надзвичайно корисними. Високий вміст селену покращує роботу імунної системи, а вітамін D сприяє профілактиці виникнення ракових пухлин.

Гранатовий сік
Антиоксиданти дуже корисні для нашого здоров'я. Гранатовий сік - чи не найкращий продукт, що підвищує витривалість і поліпшує роботу нервової системи. Вчені Спортивного університету штату Техас провели експеримент, в якому одна група атлетів отримувала гранатовий сік після тренувань, друга обходилася водою. Місяця вистачило, щоб виявити зменшену стомлюваність респондентів з першої групи.

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.