Створи власну історію з конструкторами Lego Cit

Друк

 

Lego City — найбільш популярна серія конструкторів на світовому ринку. Це величезний реалістичний світ, у який із задоволенням порине ваша дитина. Будівлі та майданчики, звичайні мешканці міста та робітники, автомобілі та мотоцикли, гелікоптери та літаки — усе це створює ритм справжнього мегаполісу, що живе власним життям. І ваша дитина зможе керувати ним як завгодно.

 

2+0.jpg

 

Конструктори Lego City об’єднують сотні тем, що стосуються життя сучасного мегаполісу. Вони втілені в яскравих ігрових моделях, які надихають малечу на будівництво власного міста, сповненого руху та подій. Завдяки розмаїттю деталей ігрові набори Lego City дозволяють створювати безліч комбінацій, що стимулює дитячу увагу та розвиває моторику. Грати з Lego City — означає втілювати в реальність безліч неймовірних ідей.

 

Пізнай світ із Lego City

Чи знає ваша дитина, що таке аеропорт? За допомогою модуля «Аеропорт» ви зможете легко пояснити їй, як саме він працює, навіщо потрібен диспетчер та яку роль відіграє технічне обслуговування для безпеки авіаперельотів. Набір «Пожежна охорона» дозволить продемонструвати роботу пожежників, що оперативно виїжджають на виклик та гасять пожежу в центральному кварталі міста. Із модулем «Фургон-піцерія» ваше маля швидко доставить свіжу піцу замовникові, хвацько уникаючи заторів на дорогах, а з набором «Вулкан» — відкомандирує вчених за місто задля дослідження найближчого вулкану.

 

Безумовно, мегаполіс неможливо уявити без вокзалів та громадського транспорту, висотних будівель та приватних котеджів, кав’ярень та ресторанів, парків та дитячих майданчиків, перехресть та доріг, літаків та катерів — тих об’єктів, які ваша дитина бачить у реальному житті ледь не щодня. Усе це ви також знайдете в колекції Lego City.

 

2+1.jpg

 

Найбільш важливо та цікаво, що з конструкторами Lego ваша дитина матиме змогу вдихнути у своє місто життя, заселивши його і пересічними мешканцями, і представниками багатьох професій: поліцейськими, лікарями, будівниками тощо. Набори фігурок допоможуть створювати різноманітні події та сценарії (наприклад, затримання водія за перевищення швидкості або будівництво нового житлового будинку), розвиваючи фантазію дитини.

 

Безмежний асортимент

Серія Lego City налічує сотні наборів-конструкторів, і їхня кількість постійно зростає. Іншими словами, ваша дитина отримує змогу розвивати своє місто так, як їй заманеться, — навіть до масштабів невеличкої країни. Тільки у 2017 році асортимент Lego City поповнився 33 наборами, серед яких наявні плей-сети на тематику поліції, автомобільних перегонів, мандрівок, транспорту, будівництва, берегової охорони і навіть джунглів. Десятки нових конструкторів очікують нас і в прийдешньому 2018 році.

 

Для дітей будь-якого віку

Подаруйте своїй дитині конструктор Lego City — і в майбутньому у вас ніколи не виникне проблем із вибором подарунків. Кожен новий плей-сет завдяки фантазії дітей гармонічно поєднається з попередніми, доповнить їх та створить нові ігрові сценарії.

 

2+2.jpg

 

Набори серії Lego City призначені для дітей віком від 5 до 14 років, але, незважаючи на це, їх обожнюють навіть дорослі. Адже що може бути цікавіше, аніж допомагати дитині розвивати своє місто та керувати ним?

 

Варто зазначити, що набори Lego City відрізняються за рівнем складності та містять різну кількість деталей. Тому для дошкільнят краще обрати простий конструктор із готовими фігурками та великими за розміром елементами. Дітям середнього шкільного віку припадуть до смаку складні та масштабні конструктори, на збірку яких варто витратити чимало часу.

 

Якість та безпека — понад усе

На відміну від дешевих конструкторів невідомих виробників, плей-сети Lego City  абсолютно безпечні для вашої дитини. Вони виготовлені з високоякісного та екологічно чистого пластику і не містять шкідливих для здоров’я барвників, домішок та інших токсичних речовин.

 

Якщо ви збираєтесь потішити дитину новим конструктором із серії Lego City, купуйте набори лише в сертифікованих магазинах, адже це — гарантія якості.