Огляд FirstCare Emergency Bandage

Друк

Bandage1The Emergency Bandage від FirstCare, більш відомий як «Israeli Bandage» або «ізраїльський бандаж» - перев'язувальний пакет, що комбінує в собі властивості гемостатичного аплікатора, еластичного бинта і джгута-закрутки, воістину справді найефективніший засіб боротьби з масивними кровотечами. Про те що ж таке FirstCare Emergency Bandage і як його застосовувати наш сьогоднішній огляд.

Винахід Emergency Bandage свого часу зробив революцію у військово-польовій медицині. Все через те, що перев'язувальні матеріали, котрі використовувалися до цього для блокування масивних кровотеч не сильно еволюціонували з часів двох світових воєн. Слухачам курсів військово-польової медицини, яким був і винахідник FirstCare Emergancy Bandage курсант Бернард Бар-Натан (Bernard Bar-Natan) навіть радили використовувати камінь для створення додаткового тиску на місце пошкодження. Бернард Бар-Натан почав замислюватися про дизайн перев'язувального матеріалу, в якому пристрій для збільшення тиску буде передбачено конструкцією спочатку, щоб не довелося використовувати для цього каміння та інші підручні засоби. У підсумку з цього вийшов FirstCare Emergency Bandage в якому було об'єднано наступні конструктивні особливості:

У продуктовій лінійці FirstCare є варіанти Emergency Bandage висотою 4, 6 і 12 дюймів (так званий «абдомінальний бандаж»), що складає приблизно 10, 15 і 30 сантиметрів відповідно. Нижче представлений FirstCare Emergency Bandage армійської версії заввишки десять сантиметрів (4 дюйми).


З метою максимального захисту від впливу середовища, FirstCare Emergency Bandage упаковано в два вакуумних пакета. Внутрішній прозорий пакет менш щільний і виконує роль додаткового ізолятора.

 Bandage2

Конструктивні особливості FirstCare Emergency Bandage

FirstCare Emergency Bandage – це еластичний бинт, шириною 10 сантиметрів і завдовжки 4,5 метри. На внутрішній стороні бинта розташована біла подушка-аплікатор розмірами 10х17 см, основне завдання якої – вбирати кров. Подушка чотиридюймової версії FirstCare Emergency Bandage здатна вмістити в себе до 250 мл крові, шестидюймова – до 500 мл, а 12 дюймова аж до 1000 мл. Саме цією стороною з аплікатором потрібно прикладати FirstCare Emergency Bandage до місця кровотечі. Зовнішній шар подушки має дрібнопористу фактуру за рахунок чого аплікатор не прилипає до пошкоджених тканин після змочування кров'ю або лімфою. Це обов’язково стане у нагоді, коли доведеться знімати перев'язувальний матеріал з місця ушкодження.

На зовнішній стороні бинта над гемостатичною подушкою розташована пластикова платформа з С-подібною скобою, основна функція якої – надавати додатковий тиск на місце кровотечі, тим самим перекриваючи притік крові до дрібних судин у місці пошкодження і зменшуючи обсяг та інтенсивність кровотечі. Ось ця платформа зі скобою і виконують функцію каменю, з якого і починалася розробка FirstCare Emergency Bandage.

У центрі скоби є проріз, призначений полегшити процес пропускання вільного кінця бинта крізь С-подібну скобу.

 

Застосування FirstCare Emergency Bandage

Для правильного застосування FirstCare Emergency Bandage вам потрібно виконати кілька простих і послідовних дій, перелічених зазначених нижче:

Якщо кровотеча критична (масивна) - спочатку на кінцівку потрібно накласти ЗМЗК (джгут чи турнікет), після цього затампонувати рану і лише після цього накладати ІБ. Повністю послабити ЗМЗК. Якщо рана в місці не доступному для накладання ЗМЗК - спочатку затампонувати, потім накладати ІБ.

instruction bandages1

Завдяки наявності гемостатичного аплікатора, С-подібної скоби і платформи, які створюють додатковий тиск, а також еластичної основи, яка додатково підсилює цей тиск, FirstCare Emergency Bandage може послужити відмінною альтернативою джуту для боротьби з кровотечами середнього ступеня тяжкості. Також дана пов'язка буде вельми доречною для обробки поранень з масивною кровотечею паралельно з використанням джгута або гемостатичного агента.

При пораненнях голови, зазвичай потрібно кілька пов'язок, щоб утримувати подушечку на місці. І медикам доводиться щільно замотувати голову пораненого навхрест - аби пов'язка трималася на місці.
bandage israeli 4 1
Достатньо, FirstCare Emergency Bandage, він «не сповзає» тиск подушечки на рану створюється вже під час накладення пов'язки, що дозволяє в лічені миті зупинити кровотечу.

FirstCare Emergency Bandage можна застосовувати на будь-якій частині тіла - навіть «складних» частинах тіла (наприклад шия, пах, сідниці, пахви і т.п. ).
hqdefault
Завдяки апплікатору, FirstCare Emergency Bandage міцно фіксує постраждалу кінцівку, що дозволяє використовувати його як бандаж або шийну хустку. Більше того - одним шаром можна обмотати рану, а другим - знерухомити кінцівку, примотавши її до тіла.

 

За матеріалами: secretsquirrel.com.ua