Як вибрати чоловічий гаманець?

ДрукufvНемає нічого більш сумного, ніж вигляд старого і пошарпаного чоловічого гаманця, особливо, якщо він «принадно» визирає із задньої кишені штанів.

Тим не менш, чоловіки впираються і ніяк не погоджуються міняти своїх старих і вірних «друзів» на нові і стильні гаманці. Хоча новий гаманець, на відміну від змісту відомої приказки, кращий від старих трьох.

Можливо, подібний стиль дійсно зручний, проте, непрактичний, адже задня кишеня є ненадійним сховищем для сімейного бюджету. До того ж, незважаючи на маленькі розміри чоловічих гаманців, вони все одно дуже часто стають спокусою для кишенькових злодюжок. Отже, задня кишеня – не належне місце для такої важливої деталі як гаманець або портмоне.

Різноманітність сучасних чоловічих гаманців

Сучасні гаманці бувають різних форм, кольору і декору. Подібний аксесуар відмінно підкреслює статус і стиль кожного чоловіка.

Як правило, всі чоловічі гаманці і портмоне відрізняються своєю надійністю і зручністю у використанні: при відкритті гаманця можна без проблем потішити око вмістом. Комфортність чоловічих гаманців полягає, насамперед, у наявності великої кількості всіляких потаємних кишень і відділень: для монет, купюр, візиток і карт.

Види гаманців

На перший погляд може здатися, що гаманець – досить стандартний виріб, який не володіє особливим типовим розмаїттям. Насправді це не так. Існує декілька функціональних варіантів гаманців.

Гаманець для нагрудної внутрішньої кишені. Вишукане велике портмоне. У ньому носять рівні банкноти, пластикові карти. Зберігають його у внутрішній кишені піджака. Вважається класичною моделлю.

Гаманець у два складання. У ньому купюри складені навпіл. Є відділення для візиток і карток, може бути як з відділенням для монет, так і без нього. Носять як з класикою, так і з одягом у стилі casual.

Гаманець, який згортається. Він розрахований на невеликі суми готівки і призначений, скоріше, для банківських карт.

Шкіряні чоловічі гаманці

У більшості випадків, портмоне і чоловічі гаманці виготовляються за допомогою натуральних матеріалів, як правило – шкіри. Сучасні магазини пропонують чоловікам найширший асортимент гаманців і портмоне: від строгих класичних і до ексклюзивних, виконаних з екзотичної шкіри.

Більш демократичні та спортивні вироби виконуються зі щільної тканини. Вони оснащені практичними відділеннями, застібками, міні-карабінами. Такі гаманці досить зручні у використанні і вписуються в загальну стилістику вбрання.

Стильові варіанти

Гаманець повинен гармонійно поєднуватися із загальним іміджем і стилем, доповнювати його. Строгі класичні моделі стануть ідеальними і вірними помічниками для ділових людей; що стосується модного впродовж останніх сезонів коричневого кольору, то подібний варіант приверне увагу, насамперед, прихильників популярного стилю під назвою casual.

 

Джерело: https://www.chasipodii.net/