https://nachodki.ru/
1 триместр 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  
2 триместр 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  
3 триместр 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Календар вагітност 36 тиждень

a_251Жінка
Тепер Ви будете бачитися зі своїм лікарем щотижня.
Більшість малят до цього часу розташовуються в матці головою долілиць. Однак деякі малята (у середньому - 4 з 100) займають положення долілиць сідницями. Це називається сідничним або тазовим передлежанням. У такому випадку можливі деякі проблеми при пологах, хоча й не обов'язково. Досить часто акушери попереджають майбутню маму про те, що пологи за допомогою кесарського розтину для неї повинні розглядатися одним з реальних варіантів.
Існує кілька способів, що дають шанс виправити передлежання. Їх варто починати застосовувати саме на цьому терміні.
1-й спосіб - "Переконання"
При всій "ненауковості" цієї методики, вона часто дає позитивний результат! Суть її в тому, що фахівець, який вмієкористуватися цим методом, наче "подумки переконує" малюка йти за руками лікаря, що торкаються живота жінки. Найголовніше - відсутність опору з боку мускулатури жіночої матки й передньої черевної стінки.
2-й спосіб - "Примус"
Незважаючи на таку недобру назву, нічого страшного під час спроби повороту плода цим методом не відбувається. Просто майбутня мама кілька хвилин у день проводить в особливому положенні - на спині, упираючись ногами в стіну, з підкладеною під поперек подушкою. І так двічі на тиждень протягом півмісяця. Маля, що у такому положенні \почуває себе досить дискомфортно, іноді самостійно розвертається на 180 градусів.
3-й спосіб - Рефлексотерапевтичний
За допомогою спеціальної полинової сигарети для лікувальних припікань виконується вплив на особливу акупунктурну (біологічно активну) точку, яка контролює деякі функції матки. Використання цього методу, запозиченого з арсеналу традиційної східної медицини, теж здатне викликати поворот плода.
4-й спосіб - Зовнішній акушерський поворот
Цією методикою користуються лише в акушерському стаціонарі. Для початку необхідно провести детальне ультрасонографічне дослідження положення плода, потім ввести жінці медикаменти, що запобігають передчасній появі переймів. Сам поворот здійснюється лікарем, який руками піднімає плід з порожнини таза, одночасно роблячи м'який різноспрямований тиск на місце розташування голівки та сідниць маляти. У разі серйозних ускладнень під час цих дій, проводиться екстрений кесарів розтин.
Наведені вище способи виявляються корисними майже в половині всіх випадків. Але навіть якщо все це виявилося безурезультатним для повороту маляти, впадати у розпач немає жодних причин. Щорічно тисячі дітей народжуються в тазовому передлежанні, і переважна більшість із них не має значимих ускладнень.
Майбутня дитина
Маля продовжує рости. Вага - приблизно 2 кг 400 грамів, довжина - 45 см.
Як ми вже заувважували, вага дитини на цьому терміні може значно коливатися (залежно від спадкових і зовнішніх причин). Лікар, ретельно обмацавши живіт вагітної, робить деякі виміри й потім вираховує передбачувану вагу немовляти за нескладною формулою. Ви повинні знати, що це тільки дуже приблизне значення, хоча в багатьох випадках воно дійсно збігається з реальною вагою немовлят.

Психологія

Чекаємо дитину

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.