Расширения Joomla 3
1 триместр 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  
2 триместр 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  
3 триместр 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Календар вагітності 22 тиждень

a_265Жінка
Ваше самопочуття, вірогідно, повинно бути таким як і раніше - хорошим.

Проблема статевого життя, під час вагітності, іноді часто обговорюється чоловіками, а іноді - не обговорюється зовсім. Найчастіше люди мають не зовсім правильне уявлення про секс у цей період. Саме час це обговорити.

Взагалі, у першому триместрі вагітності (під впливом токсикозу) жіноча сексуальна активність найчастіше знижується. В чоловіків вона залишається такою ж. Тому в перші 12 тижнів вагітності статеве життя найчастіше може протікати в альтернативних формах (не обов'язково як традиційний вагінальний статевий акт).

Із приходом другого триместру й поліпшенням самопочуття жінки її сексуальність наростає. Підсилюється статевий потяг (лібідо).

Оскільки збільшується загальний кровообіг в організмі вагітної, спостерігається посилення секреції в піхву, підвищується чутливість ерогенних зон.

Як наслідок цього - зростає здатність жінки до одержання оргазму під час статевого акту.

Багато жінок проявляють мультіоргастичність. За даними статистики, чимала кількість жінок уперше зазнали оргазм саме в цей період.

Що стосується чоловіків, то в цей час багато хто з них висловлюють побоювання - чи не небезпечний статевий акт для плоду? Деяких майбутніх батьків бентежить факт "присутності німого свідка" (тобто плоду) "по сусідству" з любовним актом.

Розвіюючи ці сумніви, треба сказати: існує небагато причин, що накладають обмеження на статеве життя в цей час. Про ці причини Ви напевно були б попереджені Вашим гінекологом. І якщо Ви хвилюєтеся з цього приводу - поставте таке питання своєму лікареві.

У всіх інших випадках дилеми "Бути чи не бути?" не існує! Звичайно, бути! По-перше, плід надійно захищений своїми оболонками, навколоплідними водами, тому зашкодити йому звичайним статевим актом практично неможливо.

По-друге, не так вже багато буває моментів у житті подружжя, коли проблема небажаної вагітності зовсім не відволікає Вас від основного заняття.

І, нарешті, хоча поручитися за відчуття плоду під час любовного акту його батьків на всі сто неможливо, ймовірність усвідомлення ним цього явища мала.

Більш того, якщо маля й сприймає це, то сприймає куди більш правильно та природньо, ніж дорослі. Адже, по суті, це найбільший у своїй гармонійності акт Природи, що дає Життя. Так що соромитися тут нема чого.

Майбутня дитина

Плід продовжує рости й готуватися до життя поза маткою. На цьому тижні є набутки - у Вашого хлопчика або дівчинки з'явилися брови!

Вага плоду - приблизно 420 грамів, а довжина - 27,5 сантиметрів.

Психологія

Чекаємо дитину

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.