Joomla модули на https://joomla3x.ru и компоненты.

Вибір ЙОГУРТНИЦІ

 

вибір йогуртниціЦя стаття розповість про те, що таке йогуртниця — про механізм її дії, види та функції йогуртниці, правила користування, а також про те, на що потрібно звернути увагу при виборі. Крім того, Ви дізнаєтеся про переваги домашнього йогурту і кефіру та про особливості приготування йогурту, кефіру та інших кисломолочних продуктів в домашніх умовах — в йогуртниці.

Як часто, вибираючи молочні продукти в магазині, Ви замислюєтеся про їх якість? Скільки разів чули про захворювання внаслідок вживання неякісної «молочки». Особливо актуальним питання якості молочних товарів постає тоді, коли в домі з’являється дитина. Що ж робити, коли прийшов час і малюкові спробувати сирок, кефір або йогурт, а купити ці продукти в магазині Ви так і не зважилися. Не у всіх є можливість брати молочні продукти у перевіреної «бабусі в селі», а хтось вважає небезпечним і цей варіант. Не давати кисломолочні продукти дитині — не вихід. Напевно Ви не одноразово чули, що йогурт і навіть кефір можна приготувати і в домашніх умовах — за допомогою йогуртниці. Але що це за звір? Що саме можна приготувати за її допомогою та наскільки це складно? Чи варто її купувати? Давайте ПРОСТО поговоримо про йогуртницю та про приготування йогурту, кефіру та інших молочних продуктів у домашніх умовах.

Для приготування кефіру або йогурту в домашніх умовах Вам знадобиться молоко (домашнє або магазинне) та кисломолочні бактерії. Такі бактерії містяться в звичайному «живому» кефірі або йогурті або в спеціальних заквасках, які можна купити іноді у звичайних магазинах, а частіше в спеціалізованих інститутах (по суті, приготування кефіру не відрізняється від приготування йогурту нічим, крім складу використовуваної закваски). Молоко потрібно прокип'ятити (виняток становить лише ультрапастеризоване молоко, яке не потребує кип'ятіння), остудити до необхідної температури, додати до нього кисломолочні бактерії та залишити в абсолютному спокої, підтримуючи потрібну температуру певний час. За цей час молоко закваситься та перетвориться на кефір, йогурт або інший кисломолочний продукт.
вибір йогуртниціОсь для підтримки потрібної температури рідини Вам і знадобиться йогуртниця. Звичайно, їй можна знайти заміну — термос або навіть звичайну скляну банку, що обгорнута фольгою та рушником, але легше та зручніше готувати кисломолочні продукти в йогуртниці. Для цього достатньо залити в спеціальну ємність (або ємності) йогуртниці підготовлене молоко з кисломолочними бактеріями, а далі вона все зробить сама — нагріє його до певної температури, підтримає цю температуру та навіть вимкнеться, коли це буде необхідно (при наявності таймера). І Ваш домашній йогурт або кефір готовий!
вибір йогуртниціЄмність йогуртниці, як правило, складає один літр. Йогуртниці бувають двох типів: з одною посудиною для заквашування або з кількома такими посудинами (зазвичай це 7 – 8 скляних баночок місткістю по 125 – 150 мг). Для зберігання готового продукту дуже зручно, коли кришечки цих баночок мають функцію встановлення дати приготування. Для великої сім'ї, а особливо для сім'ї з дітьми, підійде йогуртниця з декількома баночками — кожен зможе з'їсти потрібну порцію домашнього йогурту або кефіру, не переливаючи його із загальної посудини. Можна окремо купити додатковий комплект баночок — тоді за необхідності приготування нових порцій Вам не потрібно буде переливати вміст готового та ще невикористаного продукту в інші ємності.

Багато йогуртниць зараз оснащені таймерами — це безперечно зручна, але не обов'язкова функція. Так як вартість йогуртниці з таймером на порядок вища, ніж без нього, то в цілях економії можна купити йогуртницю і без таймера. Адже таймер лише вимикає йогуртницю, її вміст і далі перебуває в теплі, тому процес заквашування продовжується до тих пір, доки ви не поставите продукт до холодильнику. Тому таймер є лише приємним доповненням, але аж ніяк не необхідністю.

Вам не вдасться перевірити роботу йогуртниці безпосередньо під час покупки в магазині, тому важливо мати правильно оформлену гарантію на цей товар, щоб без проблем повернути покупку в разі, якщо вона виявиться неякісною.

Для успішної роботи йогуртниці потрібно дотримуватись декілька простих правил.

психологія дитинстваРозміщення йогуртниці повинно забезпечувати їй абсолютний спокій під час роботи. Це важливо для правильного заквашування кисломолочних продуктів.

Перед початком приготування йогурту або кефіру в йогуртниці обов'язково ознайомтеся з інструкцією, в ній Ви знайдете не лише правила користування приладом, але й докладні рецепти приготування домашнього йогурту або кефіру — процес може відрізнятися в різних йогуртницях з різним набором функцій. Також деякі рецепти приготування йогурту або кефіру в домашніх умовах Ви завжди зможете знайти в мережі Інтернет.

Готувати в йогуртниці можна не лише йогурт або кефір, а, наприклад, ще сметану та інші молочні вироби — потрібні рецепти Ви знайдете в інструкції до йогуртниці або в Інтернеті.
Багато хто задається питанням, чи варто взагалі купувати йогуртницю, адже її функціональні можливості обмежені, а місця вона займає чимало, особливо актуально це для власників невеликих квартир. Що ж, справді, нерідко йогуртниця поповнює шафу побутових приладів, що не використовуються, — запалу готувати в ній у багатьох вистачає лише на кілька тижнів. Тому подумайте, наскільки важливі для Вас домашні йогурти, кефір та інша кисломолочна продукція власного приготування і чи будете Ви витрачати на неї свій час. Але для сім'ї з дітьми або ж для людей, що люблять та часто вживають кисломолочні продукти, йогуртниця, безперечно, буде корисним придбанням.

Тому ми ПРОСТО бажаємо Вам правильного вибору йогуртниці та смачного!

[I]Джерело[/I] https://znamy-prosto.com.ua/

Стиль життя

Як діяти у кризовій ситуації. Пам'ятка для родини

More details
ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

More details
Ялинка чи Дідух?

Ялинка чи Дідух?

More details
Сучасні страви на Святу Вечерю

Сучасні страви на Святу Вечерю

More details
Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.