Бесплатные шаблоны Joomla

Вибираємо гойдалку для маляти

Кожні батьки чекають народження своєї дитинки, зустрічі з донечкою чи синочком, перших обіймів, поцілунків. І, здається, що взявши одного разу своє сонечко на руки, більше ніколи з ним не розлучишся.

Але роботу, домашні справи та клопоти поки ніхто ще не відміняв. Тому й доводиться батькам шукати собі тимчасову заміну або забаву для малечі на час виконання роботи чи вирішення справ. Саме в таких випадках в допомозі стане гойдалка.

Що таке гойдалка, з чим її «їдять» і як вибирають Ви дізнаєтеся з цієї статті, адже гойдалка для маляти це незамінна річ, а для батьків — безвідмовна помічниця.

Сьогодні розмаїття дитячих товарів у дорослих викликає неоднозначні відчуття. Асортимент дивує, шокує, викликає захоплення і навіть нерозуміння. Це повною мірою стосується асортименту гойдалок. Здавалося б, ну що такого дивовижного чи захоплюючого може бути в гойдалці? Це ж просто річ, дерев’яна чи залізна конструкція, здебільше загального вжитку, розташована в місцях загального скупчення дітей. Щоправда траплялися і персональні гойдалки, але на загал, в часи нашого дитинства, то було з області фантастики, а не реальності. Ще були саморобні гойдалки, та то вже геть інша історія.

Одним словом, в наших спогадах про дитинство так чи інакше фігурують гойдалки, та це й не дивно, бо дитинство без гойдалки неповноцінне.

Тому, маючи власне дитя, кожні батьки прагнуть придбати та подарувати цей атрибут дитинства.
Сьогодення проходить під гаслами комфорту, компактності, функціональності, стилю. Зрозуміло, що в боротьбі за клієнта виробники в сучасних гойдалках намагаються відтворити ці риси. На ринку представлені різноманітні види та моделі гойдалок в різних цінових діапазонах.

Найбільшою приємністю, на мій погляд, в сучасних дитячих гойдалках є можливість використання від самого народження. До речі, вік — головний критерій класифікації гойдалок.

товари
Свій огляд хотілося б почати з дива, яке поєднує в собі основні риси класичної гойдалки та функції люльки. В таких міксах малеча буде почувати себе захищено, комфортно, зручно як під час гри, так і у стані спокою. Сфера розваг представлена музичними та світловими ефектами, як правило, мобайлом та додатковими підвісними іграшками. Мелодії обов’язково зацікавлять малюка, якщо матуся не лінувалася і вчила маля слухати музику ще до народження. Світлові ефекти та мобайл згодяться трошечки пізніше, коли дитина намагатиметься концентрувати на них увагу. Неможливо не завважити кольорове рішення іграшок — загалом переважає жовтий колір, це пов’язано з особливостями сприйняття кольору немовлям, адже доведено, що дитина перші два місяці реагує лише на жовтий і блакитний кольори. Гойдалки для малюків обов’язково повинні мати паски безпеки і надійну конструкцію, щоб уникнути травмування дитини.

Наступною у нашому огляді з’являється крісло-гойдалка для малюків. Вік застосування — від народження до 6 – 8 місяців. Принциповою відмінністю від попередньої гойдалки є конструкція, габарити і мабуть ціна. Крісла-гойдалки мобільніші у застосуванні, бувають механічні та електричні. Для немовлят обов’язкова наявність додаткової анатомічної устілки, призначення якої — зменшити навантаження на хребет, згодом, коли дитинка зміцніє, необхідність в такому елементі відпадає, її можна буде використовувати як розвиваючу іграшку, та все буде залежати від бажання та фантазії батьків. Зрозуміло що в кріслі-гойдалці функціональні можливості дещо обмежені, але у боротьбі за клієнта виробники теж передбачили наявність ігрової панелі, іграшки призначені для стимулювання зору, тактильних відчуттів, звичайно про безпеку теж подбали. Єдиним умовним недоліком крісла-гойдалки можна вважати необхідність при кожній потребі згинатися, оскільки така гойдалка згідно правил експлуатації повинна розміщуватися на підлозі.

тавари
Але якщо Ви маєте сильне бажання придбати крісло-гойдалку, можу поділитися невеличким секретом, а саме: у продажу можна знайти високі моделі крісла-гойдалки. Тобто, сидячи на дивані, Ви спокійно зможете гойдати чи розважати маля, не згинаючись навпіл.

Різновидом крісла-гойдалки можна вважати шезлонг-гойдалку. По суті, це осучаснене крісло-гойдалка, котре позиціонується як річ, що забезпечує максимальним комфортом малюка та задовольняє естетичні смаки та вподобання батьків. Якщо ви сучасні, стильні батьки з пристойним заробітком та активною життєвою позицією, то шезлонг-гойдалка саме для вас. У виготовлені та оздоблені шезлонгів використовують дерево, натуральні тканини або ж суперновітні матеріали, іншими словами — все має бути на рівні. Хоча ціновий діапазон товару широкий, нижня межа все одно на порядок вища від крісла-гойдалки. За функціональними можливостями дуже схожа з кріслом-гойдалкою, має декілька положень спинки, фіксатор руху, ремені безпеки, іноді комплектується ігровою панеллю, місце для малюка має анатомічну будову. Бувають як механічні так і електричні крісла-гойдалки.

Такі моделі шезлонгів-гойдалок мають свою привабливість, та на жаль не кожному підійдуть за ціною та стилем.
Ще одним різновидом крісла-гойдалки є напідложні розкладні електронні гойдалки. Вік використання — від народження і до шести — восьми місяців. Основною відмінністю від попередніх представників є розкладна конструкція, ідеальне рішення для обмеженого простору. Місце для дитини відповідає будові крісла-гойдалки, і відповідно має всі функції. В середній ціновій категорії. товаритовариДля малечі від 6 місяців можна використовувати напідложні механічні або підвісні гойдалки. Коли Ваша дитинка навчиться добре сидіти та міцно триматися, можна сміливо переходити на механічні розкладні гойдалки. Такі гойдалки прості і зручні у використанні, з високим рівнем безпеки для малюка, і як правило, всі деталі, що контактують з дитиною, у м’якому захисті. В деяких моделях спинку можна ставити у декілька положень. Такі моделі в середній ціновій категорії.
товари Для більш старшої малечі 8 – 9 місяців використовують підвісні гойдалки. З усіх моделей та різновидів підвісні гойдалки — найбільш практичний та бюджетний варіант. Можливо застосовувати як в будівлі так і на вулиці. Існує два види базової моделі.

Перший варіант — це класична модель, що виготовляється з дерева або пластмаси, такі гойдалки мають суттєвий недолік, у вигляді відсутності засобів безпеки. Другий варіант — підвісні крісла-гойдалки, виготовляються з пластмаси, мають засоби безпеки у вигляді пасків безпеки і / або т-образного бортика. В деяких моделях передбачена можливість зняття спинки, що продовжує термін експлуатації. Загалом підвісні гойдалки розраховані на дітей до 3 років.

Насамкінець хотілося б сказати, що насправді неважливо, на якій моделі Ви зупините свій вибір, тому що всі вони відповідають призначенню гойдалки – стимулюють і розвивають опорно-рухову систему, сприяють налагодженню координації рухів, а головне — дарують хвилини гарного настрою, посмішок та веселого захоплюючого сміху.

[URL=https://znamy-prosto.com.ua]https://znamy-prosto.com.ua[/URL]

Стиль життя

Як діяти у кризовій ситуації. Пам'ятка для родини

More details
ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

More details
Ялинка чи Дідух?

Ялинка чи Дідух?

More details
Сучасні страви на Святу Вечерю

Сучасні страви на Святу Вечерю

More details
Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.