Расширения Joomla 3

Вибираємо стільчик для годування

огляд товарів Прийшов час Вашій крихітці спробувати прикорм. Не сумніваємося, що Ви з нетерпінням чекали цього моменту — адже готувати малюку їжу, а потім годувати його з ложечки — це так захоплює! І дитина здається такою дорослою, коли їсть ложкою з тарілки! Але, виявляється, погодувати маленького непосидька не так вже й просто: мало того, що більша частина пропонованої їжі виявляється де завгодно, але тільки не в роті, так ще й малюк весь час крутиться та норовить впасти зі стільця. Тому для годування малюків існують спеціальні [B]дитячі стільчики для годування [/B]— вони не лише полегшують мамі складне завдання, але і дитині в такому стільчику трапезувати зручно та комфортно. А як важливо те, що у малюка тепер є своє власне постійне місце за обіднім столом! Крім того, стільчик для годування можна використовувати для розваги крихітки в той час, коли мама має справи на кухні — зараз випускаються стільчики з функцією качалки та додатковими ігровими елементами.

Вирішивши купити стільчик для годування дитини, Ви, як завжди, стикаєтеся з проблемою вибору. Ми допоможемо Вам розібратися в цьому непростому питанні, розповімо про види дитячих стільчиків для годування та їх функції, а Ви, визначивши для себе потрібні та важливі опції, легко зробите правильний вибір.

Отже, дитячі стільчики для годування бувають декількох видів.

[B]Звичайний стільчик для годування.[/B] Це високий стілець, часто регульований по висоті, з окремим столиком, який, як правило, знімається. Такі дитячі стільчики для годування мають різноманітний дизайн і велику кількість різних опцій (докладніше про них ми розповімо трохи пізніше), тому вибрати серед них такий стілець для годування дитини, що відповідатиме всім Вашим вимогам, буде нескладно.

огляд товарів
[B]Стільчик-трансформер[/B] зазвичай має небагато опцій, але зручний тим, що це стілець «два в одному» — при необхідності він трансформується в стілець зі столиком для ігор. Крім того, як правило, такий стілець займає менше місця, ніж звичайний, а це важливо для невеликих квартир. огляд товарів

огляд товарів [B]Стільчик-бустер[/B] (кріпиться на «дорослий» стілець) або навісний стільчик (кріпиться безпосередньо до столу). Обидва дуже компактні, мобільні, займають мало місця. Але стільчик-бустер можна використовувати тільки на міцному стійкому стільці, бажано, зі спинкою та рівним твердим сидінням, а навісний підходить не до всіх столів. Крім того, обидва ці стільчика, як правило, розраховані на невелику вагу малюка.

Що ж важливо [B]знати про стільчик для годування [/B]та які функції він може мати?

Основа будь-якого стільчика — його [B]сидіння[/B]. Перш за все, воно має бути комфортним для дитини. Зручно, коли сидіння регулюється по висоті, тоді дитина зможе сидіти за спільним столом будь-якої висоти, а пізніше, коли підросте, — самостійно сідати на стілець, опущений в нижнє положення, та злазити з нього. Зазвичай сидіння дитячих стільчиків для годування має оббивку з клейонки — її легко мити, а це дуже важливо, адже оббивка дуже швидко забруднюється, але з іншого боку, така оббивка часто «парить», особливо влітку. Деякі виробники застосовують тканинну оббивку, вона не «парить», але й відпирається набагато гірше клейончастої. Нерідко на ній з'являються плями, що не виводяться, а це позначається на зовнішньому вигляді стільчика. Ідеальною можна вважати тканинну оббивку, яка легко миється або протирається, однак такі оббивки зустрічаються не часто.

огляд товарів
Усі моделі дитячих стільчиків для годування мають [B]стільницю[/B] (часто вона є знімною), на яку можна поставити тарілочку з частуванням малюка, пляшечку або чашку з чаєм. Також, на такий стільниці малюк зможе грати або малювати. І крім того, вона є своєрідним страхувальним бар'єром, який не дозволяє крихітці випасти зі стільчика. Зручно, коли є додаткова накладка на стільницю, яка використовується суто для їжі, — після того, як крихітка поїсть, її можна зняти — і тут же готове чисте місце для гри! Таку накладку легко мити. Часто вона має додаткові заглиблення для пляшечок, тарілочок. Деякі дитячі стільчики комплектуються двома змінними стільницями.

Дуже зручною є [B]спинка[/B], що розкладається в декілька положень. У такому стільці для годування комфортно їсти навіть найменшій дитині, яка ще не вміє сидіти, адже навантаження на її незміцнілий хребет буде мінімальним. А якщо малюк заснув під час їжі, можна просто розкласти спинку та залишити його спати в стільчику (адже є діти, які дуже чутливо сплять, — їх непросто перенести в ліжечко, не розбудивши). Крім того, стілець для годування зі спинкою, що розкладається, можна використовувати і до того, як малюк почне їсти прикорм — найменші зможуть проводити в ньому деякий час на кухні, поки мама закінчить свої справи.

Важливо, щоб стільчик для годування мав [B]ремені безпеки[/B]. Зараз вони, як правило, п'ятиточкові. Перевірте, щоб ремені надійно кріпилися, часто малюки швидко обривають їх. Добре, якщо крім ременів безпеки, в стільці для годування дитини є ріг між ніжок — він не дозволить дитині з'їхати вниз.

Зручно, коли у стільчика є [B]підніжка[/B], з регульованим кутом нахилу та висотою, тоді сидіти в ньому буде комфортно і найменшим, і більш старшим діткам.

огляд товарів
Зручні в застосуванні дитячі стільчики для годування [B]на коліщатках[/B]. Спочатку ця опція здається непотрібною, особливо, якщо Ваша кухня невелика. Але, як показує досвід, стілець для дитини часто пересувається навіть по найменшій кухні, а іноді виникає необхідність перевезти його в іншу кімнату, де малюк буде, наприклад, малювати. Якщо стілець без коліщаток, його доведеться переносити, це важко та незручно, а інакше він може подряпати підлогу.

Стільчик для годування може мати додаткові не властиві йому [B]опції та функції[/B]: качалку, ігрову або музичну панель, дугу з підвісними іграшками та інше. Звичайно, вони збільшують вартість стільчика, але й значно розширюють його функціональність. Наскільки це потрібно Вам і Вашій дитині — вирішувати Вам.

Сподіваємося, ми допомогли розібратися, який стільчик для годування потрібен Вам і Вашій дитині. Бажаємо Вам легкого та правильного вибору, а Вашому малюкові — смачного!

[B] автор Ірина Заяць[/B]

[URL=https://znamy-prosto.com.ua]Джерело[/URL]

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.