nachodki.ru интернет-магазин

Подарунок дитині: яким він повинен бути?


Багато хто стверджує, що одяг, взуття не можуть вважатися подарунком, адже діти радіють тільки чомусь менш практичному. Дозвольте не погодитися. Малюки не менш, аніж ми, люблять мати гарний вигляд, вони чудово розуміють, що люди, які їх оточують, надають цьому значення. Тому в деяких сім\'ях прийнято не купувати дешевих речей часто, а краще до свята подарувати дитині гарне, якісне взуття чи одяг. Будьте певні, що \"класним\" кросівкам хлопчик зрадіє не менш, аніж черговій машинці. Можна купити просто так, а можна зробити це подарунком.

[B]Коли дарувати серйозні подарунки[/B]
Серйозні подарунки найліпше купувати тричі на рік: на день народження, Святого Миколая і на Новорічне свято. Планувати їх слід старанно і заздалегідь. Уже влітку варто задуматися над тим, що подарувати дитині на Новий рік. Інакше можна купити зненацька щось нікому не потрібне. Між святами не варто купувати якихось дрібниць (наклейок, чергових машинок, пупсиків), адже такі подарунки швидко опиняються на смітнику, тобто ви просто викидаєте гроші на вітер. Вважається цілком нормальним, якщо на прохання дитини купити для неї якусь річ, відповісти: \"Це не закладено в наш бюджет, на це просто немає грошей\".
Чи купувати десяту ляльку або двадцяту машинку? Доцільніше для ляльки, яку ви подарували раніше, купити іграшкові меблі, посуд, набір для шиття і пошиття одягу, або ж доповнити конструктор деякими новими деталями. Це стимулює дитину творити, трудитися, придумувати різні ігри, та й просто так набагато цікавіше.

[B]Улюблених іграшок не може бути багато[/B]
Іграшок взагалі має бути в домі небагато, тоді діти їх цінують: згадайте своє дитинство й улюбленого безвухого ведмедика. Малюк повинен відчувати ставлення до цієї речі, до цього подарунка. Неможливо щодня отримувати задоволення. Інколи варто навіть проводити ревізію і віддавати (або ховати) деякі іграшки, щоб у дитини не виникало \"іграшкового перенасичення\".
Бажано завчасно дізнатися у дитини, про що вона мріє. Причому повернутися до запитання кілька разів, щоб зрозуміти, чи справді це її заповітна мрія. Існує чудова традиція писати листи Святому Миколаю, Дідові Морозу. Справді, якщо ви знаєте давню, заповітну мрію малюка, спробуйте її здійснити. Для нього це буде великим щастям! До такої іграшки і ставитися він буде бережливіше, і не набридне вона через три дні.
Не менш важливим, аніж сам подарунок, є процес його дарування. Можна просто подарувати дитині подарунок, а можна його заховати, придумати гру, влаштувати смішні конкурси. Діти завжди відчувають, чи вкладено в подарунок душу, вони дуже трепетно до цього ставляться.

[B]Чому іграшка має бути доброю[/B]
Дуже важливо: іграшка має бути доброю! Коли малюкові купують агресивні іграшки, коли він \"помішаний\" на роботах-страхіттях, правдоподібній зброї, це позначається на його поведінці, самопочутті - з\'являються агресивна поведінка, дикі крики, дивні ігри...
Наголошуємо: книги залишаються чудовим подарунком. Але теж лише в тому випадку, якщо це добрі, в гарному обрамленні книги, які житимуть довго і передаватимуться від дитини до дитини. Сьогодні з\'явилося безліч книжок-\"одноденок\", у поганій палітурці, з текстами сумнівної якості! На них теж можна витратити чимало грошей. Тільки навіщо?
І останнє: батьки, не купуйте іграшки \"під себе\"! Тато може подарувати синові модель літака тільки тому, що сам колись мріяв про таку. І потім навіть ображатися, що хлопчик не в захваті від подарунка і зовсім не грається ним.
Наші діти не обов\'язково мають повторювати нас у всьому. Це повною мірою стосується і подарунків.
\"Ваше здоров*я\".

Стиль життя

Як діяти у кризовій ситуації. Пам'ятка для родини

More details
ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

More details
Ялинка чи Дідух?

Ялинка чи Дідух?

More details
Сучасні страви на Святу Вечерю

Сучасні страви на Святу Вечерю

More details
Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.