Шаблоны Joomla здесь
1 триместр 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  
2 триместр 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  
3 триместр 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

[B]Міф 1: від гормональних пігулок ростуть вуса[/B]
Вже багато років оральні контрацептиви не містять чоловічого гормону тестостерону, який звинувачують в надмірному оволосінні, ні великих доз гормонів в цілому - ні чоловічих, ні жіночих. Пігулки нового покоління позитивно діють на організм жінки: уповільнюють ріст небажаного волосся, запобігають підвищенню жирності шкіри та інших проявів.

[B]Міф 2: від пігулок товстіють[/B]
Пігулки самі по собі не можуть бути прямою причиною зайвої ваги. Гормон естрадіол, що міститься в контрацептивах, викликає підвищений апетит і затримку рідини в організмі. З часом (3-4 місяці) цей побічний ефект пройде. Контрацептиви останнього покоління більш досконалі. Вони містять мінімальну кількість естрадіолу, в них додають речовину що сприяє стабілізації ваги.
[B]
Міф 3: Після закінчення прийому пігулок жінка довго не може завагітніти[/B]
Оральні контрацептиви нерідко призначають при гінекологічних захворюваннях, що перешкоджають зачаттю. Завдяки пігулкам яєчники отримують перепочинок, а потім починають працювати з новими силами. Але кожен випадок індивідуальний, і багато що залежить від тривалості і періодичності прийому контрацептивів, в цілому репродуктивній системі прийом пігулок тільки на користь. Гінекологи радять почекати три-чотири місяці, щоб менструальний цикл відновився.
[B]
Міф 4: пігулки впливають на розвиток раку грудей[/B]
При деяких видах мастопатії, яка може стати причиною виникнення раку грудей, застосування гормональних пігулок протипоказане - гормон, що міститься в них, естроген може сприяти утворенню ракових клітин. Але в аптеках великий вибір оральних контрацептивів і лікар зможе підібрати пігулки, які підходять саме вам, враховуючи спосіб життя, хронічні захворювання, вік, вагу і регулярність статевого життя.
[B]
Міф 5: внутрішньоматкова спіраль приводить до ерозії шийки матки[/B]
Сьогодні спіралі ставлять жінкам, що навіть не народжували. Часто молоді дівчата живуть активнішим статевим життям і частіше страждають статевими інфекціями, а у такому разі спіраль ставити не можна. Спіраль настільки мала, що вона зовсім не відчувається, і досить часто забезпечує жіночими гормонами і антибіотиками, які, виділяючись крихітними дозами, перешкоджають розростанню слизистої оболонки матки.
[B]
Міф 6: займаючись сексом під час місячних, завагітніти не можна[/B]
Ризику завагітніти завжди існує. Під час статевого акту в матку потрапляє кров і шматочки відторгнутої слизової оболонки, що згодом може привести до запалення маткових труб. Під час менструації краще обмежитися петтінгом і оральним сексом.
[B]
Міф 7: синхронний оргазм приводить до зачаття[/B]
Вагітність наступає при заплідненні яйцеклітини, і синхронний оргазм не може ні перешкодити, ні допомогти цьому процесу. В середині менструального циклу, коли в організмі жінок підвищується вироблення тестостерону, вони стають сексуальніше активними в цей період організм готовий до запліднення, тому жінки відчувають більше задоволення, і синхронний оргазм трапляється частіше, ніж зазвичай.
[B]
Міф 8: не відчувши оргазму, не завагітнієш[/B]
Деякі жінки взагалі не відчувають оргазм, і народжують здорових дітей. Задоволення, яке отримала жінка під час сексу, ніяк не пов\'язане з її репродуктивними здібностями.
[B]
Міф 9: годуюча мати не може завагітніти[/B]
Протягом всього періоду годування грудьми жінка не застрахована від нової вагітності. У деяких жінок менструація відсутня протягом майже всього періоду годування грудьми, а у інших цикл повністю відновлюється через 6-8 тижнів після пологів.

[URL=https://virginity.com.ua]virginity.com.ua[/URL]

Психологія

Чекаємо дитину

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.