Як розбудити в ньому ніжність?

Друк

health27Жінка завжди прагне ласки, проте не щоразу її отримує. Особливо, якщо чоловік надто серйозно ставиться до прояву своїх почуттів
«Я старий солдат, я не знаю слів любові...» Як часто ми страждаємо від того, що наші кохані не вміють або не хочуть проявляти до нас ніжні почуття! Але ж нам так хочеться, щоб наші чоловіки завжди були ласкавими, постійно говорили нам теплі слова, були уважними. Однак для чоловіків поняття «ніжність» рівнозначне поняттю «слабкість», тому вони намагаються уникнути цього, залишаючись мужніми і твердими.


Але цьому є пояснення: як правило, чоловіча стать поводиться так не спеціально, і це зовсім не означає, що він вас не любить або не хоче зрозуміти. Ні! Насправді усе обумовлено безліччю культурних і генетичних факторів. І якщо ви постараєтеся та застосуєте жіночі хитрощі, то незабаром зможете навчити його проявляти свої почуття і бути більш уважним.

[B]Чому чоловіки не лагідні?[/B]
Чоловіки за своєю природою не народжуються ніжними. Хлопчики з дитинства грають у війну, б’ються і кривдять дівчаток. Чоловіча «брутальність» має корені як культурні, так і біологічні.
По-перше, у чоловіків більше гормонів, що відповідають за агресію, твердість – у такий спосіб чоловіча стать стає більш витривалою, здатною захистити потомство і свою територію.
По-друге, споконвіків вважалося, що справжній чоловік не плаче та не сюсюкає. А ще, якщо чоловік не звик до фізичних проявів ніжності (поцілунків, обіймів, дотиків), до ніжних слів, він стає «твердим». Тому, аби чоловік був ніжним, необхідно його до цього привчати.

[B]Як бути?[/B]
1. Не накидайтеся на нього з вимогами. Не варто мучити його запитаннями «Ти мене любиш?» і проханнями «Ну, скажи вже мені, нарешті, що-небудь тепле». Таке поводження тільки розізлить чоловіка. Не вимагайте від нього постійної уваги, незліченних sms-ок, квітів і подарунків – крім роздратування у відповідь ви нічого іншого не дочекаєтеся. Ніколи не намагайтеся поставити ультиматум. Подібні заяви викликають тільки агресію й образу, він подумає, що ви його насправді не любите. Намагайтеся цінувати щоразу, коли він робить вам приємне, дякувати йому за це і говорити, що вас це дуже зворушує (а не «як шкода, що ти робиш це так рідко»). Замисліться, можливо, він вам дає, не так вже й мало?
2. Не перестарайтеся зі своєю ніжністю. Не правильно також думати: «Я повинна йому побільше дати, щоб потім побільше одержати». Ви думаєте про нього щохвилини чи ледь не топите його в океані ніжності. У результаті... нічого не виходить. Більше того, він ще більше віддаляється від вас. Психологічна причина цієї стриманості в тім, що він боїться бути поглиненим власною ж м’якотілістю. Вам здається, що ви подаєте йому приклад, він же вбачає в цьому відчуття власної слабкості, залежності і почувається «ганчіркою».
3. Поговоріть із ним. Найчастіше навіть найсильнішому чоловікові не вистачає елементарного розуміння й підтримки. Якщо він почне говорити про свої почуття і переживання, то потім йому буде значно простіше проявляти та виказувати їх вам.
4. Будьте з ним маленькою беззахисною дівчинкою. Якщо ви поводитеся як залізна леді, берете ініціативу у свої руки, стрімко хапаєтеся за рішення будь-яких проблем, то чоловікові буде важко подбати про вас. Показуючи, що ви сильна і незалежна жінка, можна його відлякати. Адже чоловікові необхідно відчути себе захисником, мати можливість проявити турботу, а значить, і стати більш м’яким і ніжним. Тому, коли демонструватимете свою жіночу, а краще навіть трішки дитячу беззахисність і ненав’язливо просити його в чомусь допомогти, ваш чоловік відчує себе справжнім лицарем, якому буде легше проявляти свої ласкаві почуття.
5. Подбайте про нього. Ніжність зазвичай розпочинається із дотику. Тому ненав’язливий поцілунок, обійми будуть дуже доречними. Проте це не означає, що ви маєте цілувати коханого щоразу, коли він поряд, чи накидатися на нього з обіймами. Найголовніше – вдало визначати час. Тоді чоловік знатиме, що ви дбаєте про нього і обов’язково захоче у відповідь на ваші пестощі та увагу вам віддячити. І досить часто – не лише обіймами… Це вже, як підкаже фантазія!