Шаблоны Joomla 3 тут

milk1 zam

Обираючи продукти до новорічного столу, ми завжди купуємо із запасом. Розраховуємо, щоб вистачило ще на кілька днів після свят. Тут обов'язково слід врахувати кілька моментів – якість продукту і терміни зберігання. І особливо це важливо, коли мова йде про продукти для дитини, один з головних серед яких – молоко.

Без молока у будинку ніяк: чи то кашу або какао дитині зварити, чи то собі легкий омлет і каву з молоком, чи то молочний різдвяний коктейль для усієї родини. Словом, молока повинно бути достатньо і зберігатися воно повинно добре. На що ж потрібно звернути увагу, обираючи цей продукт?

Де купувати?

 

Lego City — найбільш популярна серія конструкторів на світовому ринку. Це величезний реалістичний світ, у який із задоволенням порине ваша дитина. Будівлі та майданчики, звичайні мешканці міста та робітники, автомобілі та мотоцикли, гелікоптери та літаки — усе це створює ритм справжнього мегаполісу, що живе власним життям. І ваша дитина зможе керувати ним як завгодно.

 

2+0.jpg

 

Конструктори Lego City об’єднують сотні тем, що стосуються життя сучасного мегаполісу. Вони втілені в яскравих ігрових моделях, які надихають малечу на будівництво власного міста, сповненого руху та подій. Завдяки розмаїттю деталей ігрові набори Lego City дозволяють створювати безліч комбінацій, що стимулює дитячу увагу та розвиває моторику. Грати з Lego City — означає втілювати в реальність безліч неймовірних ідей.

 

Літо закінчилося, прийшли холоди. Якщо наша шкіра любить холод, то слизова — не дуже.

 

Холодне повітря, пил, бактерії та віруси, алергени та подразнювальні речовини, –– все це може призвести до нежиті, чхання, закладеного та набряклого носа. Це симптоми риніту — запального процесу у слизовій порожнині носа, — доволі розповсюдженого захворювання дихальних шляхів.

 

heel

Незалежно від природи виникнення риніту, — алергічного чи інфекційного, його розповсюджені симптоми — чхання, закладений ніс, нежить. Треба пам’ятати, що інколи риніт — не «самостійне» захворювання, а, скоріше, «сигнал» про наявність в організмі більш серйозної проблеми, яка потребує діагностики та лікування.

 

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.