Joomla шаблоны бесплатно https://joomla3x.ru

a_248Жінка
Ви вже досить точно можете визначати характер змін у своєму організмі. Давайте обговоримо ознаки пологів, що починаються.
Ваш плід усе глибше поринає в таз і, відповідно, опускається дно матки. Вам одразу стане легше дихати. Якщо Ви народжуєте не в перший раз, то будьте готові - пологи практично "на носі". Шийка матки починає розм'якшуватися. Лікарі часто роблять пальцеві дослідження шийки в цей час, однак по ступеню "зрілості" шийки матки не завжди можна судити про термін початку пологів.
У дні, перед пологами, Ви можете відзначити наступні ознаки: - кров'янисті виділення з статевих шляхів
- відходження слизової пробки (звідти ж)
- деяке зниження ваги
- розрідження стулу - підвищення апетиту
- поява "інстинкту гніздування" (так називають особливу поведінку, настрой на пошук спокійного, затишного місця) Однак ці ознаки не завжди пророкують швидкий початок пологів.
Тримаєтеся! Все вже майже закінчилося!
Майбутня дитина
Первородний стул якій зветься меконієм зазвичай з'являється протягом першої доби після народження дитини. Це речовина темного кольору, схожа на дьоготь. Приблизно в однієї третини плодів меконій відходить перед пологами прямо в навколоплідні води. Частіше це трапляється через кисневу недостатність, яку плід може відчувати в пізній термін вагітності. З навколоплідними водами меконій може потрапляти в плодові легені. Однак не турбуйтеся - якщо в Ваших навколоплідних водах буде виявлений меконій, то лікарі в родовій палаті проведуть спеціальний захід - лаваж. Це робиться для того, щоб очистити бронхи маляти та зменшити ризик ускладнень у стадії новонародженності.

a_249Жінка
Можливо, у Вас з'являється почуття, начебто електричний струм пробігає від низу живота до ніг. Це викликано тим, що плід опускається глибше у Ваш таз і при цьому зачіпає нервові стовбури.
Ми досить багато часу приділили знайомству із процесом пологів. Тепер давайте обговоримо ще одне питання - присутність членів родини в родовій палаті.
За кордоном це зустрічається повсюдно. Чоловік перебуває поруч із породіллею в передродовій палаті, що дає жінці відчутну моральну підтримку. Саме усвідомлення того, що поруч рідна людина, діє досить благотворно, не говорячи вже про ті випадки, коли розумні чоловіки дійсно допомагають упоратися з болем, керуючи подихом жінки під час перейм. Деякі чоловіки йдуть ще далі - присутні при стадії виштовхування, під керівництвом лікаря й акушерки виконують масаж, укладають грілки або пакети з льодом, приймають дитину, що народжується, на руки, перев'язують і перерізують пуповину. До речі, пуповина не містить болючих нервових закінчень, так що ні дитина, ні породілля не відчувають ніякого болю під час її перерізання. (Хто з нас волає від болю в перукаря?)
За кордоном розмір участі чоловіка при пологах визначається бажанням і готовністю. Далеко не всі чоловіки здатні зберігати холоднокровність під час цього величного й таємничого процесу. Тому, якщо хтось і не готовий бути із дружиною до переможного кінця - тут немає нічого дивного. Але навіть якщо участь батька виражалося в тому, що він тримав дружину за руку, заглядав їй в очі й утішав словами - повірте, він зробив велику справу!
Окреме питання - присутність дітей під час пологів. Деякі чоловіки й фахівці вважають це корисним, природно, лише в тому випадку, якщо діти не зазнають при цьому дискомфорту. І сам факт присутності, й можливе поводження дітей під час пологів обговорюється заздалегідь, причому діти в цьому випадку також відвідують спеціальні підготовчі класи.
У нас ця проблема залежить від особливостей роботи конкретної родопомічної установи. В будь-якому випадку, бути присутнім Вашому чоловікові під час пологів чи ні, і в чому конкретно буде полягати його участь - треба попередньо обговорити з лікарем. Переконаєтеся в тому, що чоловік реально уявляє те, що йому доведеться побачити та не має ілюзій з цього приводу.
Майбутня дитина
Маля додає у вазі в середньому близько 28 -30 грамів у день і продовжує інтенсивно готуватися до життя поза маткою.
До речі, Ви вирішили як його назвати? Якщо ні, то покваптеся!
Переглянути галерею 3D зображень розвитку малюка тиждень за тижнем

a_250Жінка
Ваша вагітність впритул підібралася до визначення "доношена". Якби пологи почалися тепер, лікарі навряд чи почали б їх зупиняти.
Постарайтеся побільше довідатися про пологовий будинок, в якому Ви збираєтеся народити на світ свого карапуза. Особливо це стосується можливості присутності чоловіка або інших родичів при Ваших пологах. Про це ми поговоримо трохи пізніше, а зараз хотілося б сказати кілька слів про грудне вигодовування дитини.
На відміну від закордонних "колег по вагітності" наші жінки в переважній більшості інформовані, що годувати дитину грудьми - не лише природно, але й корисно. Навіть саме скромне перерахування переваг грудного вигодовування перед штучним виглядає переконливо. Коротко нагадаємо: дітки, які вигодовуються материнським молоком менше хворіють на інфекційні захворювання, рідше страждають від алергії, мають менший ризик синдрому раптової смерті, формують більш правильний прикус і до того ж у майбутньому - мають більш високий інтелект! Мама, яка годує отримує колосальний емоційний підйом, що позитивно впливає на її здоров'я. Дослідження показують, що годування грудьми істотно знижує ризик раку молочної залози в жінок.
Зараз комерційно доступні практично будь-які продукти для дитячого харчування. Більшість із них виробляється із використанням високих технологій та мають збалансовану формулу, яка наближує склад суміші до складу жіночого молока. Однак ці продукти створюються на основі коров'ячого або соєвого молока. Мудрою Природою (або Творцем, якщо хочете) коров'яче молоко "розроблялося" для телят, а не для новонароджених людей. Представники старших поколінь можуть заперечити - мов, раніше годування коров'ячим молоком не викликало подиву в лікарів, та й нічого страшного з дітьми не відбувалося. Що можна сказати із цього приводу? Усе змінюється, в тому числі й знання людства в області біології та медицини. Тому, відводячи убік дискусію про плюси й мінуси різних видів вигодовування дітей, давайте довіримося мудрості Природи, що передбачила у Вашім організмі можливість створення ідеального харчування для маляти - грудного молока.
До речі, якщо все-таки з яких-небудь об'єктивних причин грудне вигодовування неможливо - потрібний дуже серйозний підхід до штучного харчування. Величезне значення має практично все - склад сумішей, технологія їхнього готування, техніка годування маляти і т.д. Тому в цьому випадку абсолютно необхідна участь фахівця ( лікаря-педіатра, а то й дитячого дієтолога).
Майбутня дитина
Плід робить дихальні рухи. Під час вдиху в його легені попадає амніотична рідина, яка потім виводиться під час видиху. Часом малюка турбує гикавка.
Постарайтеся запам'ятати відчуття рухів плода усередині Вашого тіла. Пройде ще трохи часу, і, повірте - Ви будете за ними сумувати!
Переглянути галерею 3D зображень розвитку малюка тиждень за тижнем

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.