Статьи и обзоры nachodki.ru

a_260Жінка

У цей період Ви дійсно можете почати помітно набирати вагу. Існують різні точки зору стосовно цього питання, але Ви повинні знати: вага, набрана під час вагітності, не шкідлива. Збільшення маси відображає здорові зміни в організмі вагітної жінки.

Практично в кожної вагітної спостерігається збільшення розмірів і маси молочних залоз. У середньому маса грудей у невагітних жінок становить приблизно 200 грамів, а у вагітних середня маса молочної залози становить 780 грамів!

Згначну частину набраної Вами ваги становлять навколоплідні води й збільшений об'єм Вашої крові, про що вже говорилося раніше. Ну й звичайно, не можна забувати про Ваше маля та плаценту! У результаті виходить, що на власне жир припадає лише незначна частина з Вашого вагового збільшення. У середньому, жінка набирає за всю вагітність 11 - 13 кг.

Запам'ятаєте, що вагітність - не час для продовження різних дієт для схуднення.

Навіть, якщо у Вас є надлишкова вага, не робіть ніяких спроб до її зниження - це може виявитися дуже шкідливим для плоду!
Майбутня дитина

Шкіра Вашого маляти виглядає дуже зморшкуватою через постійне перебування у водному середовищі. Це зникне за кілька тижнів до пологів.

Вага маляти зараз - ледве більше 900 грамів.

a_261Жінка

Закінчилася Ваша монополія! Тепер рухи Вашого маляти можуть відчути інші члени родини. Першим неодмінно ощасливте тата (якщо Ви не надали йому такої можливості раніше).

Нова складність - пошуки прийнятного положення для сну й відпочинку в ліжку. Адже, неможливо ж увесь час проводити на лівому (більш корисно, до речі) або правому боці!

До того ж, необхідно залишити собі можливість пробратися у ванну або до холодильника, коли інші члени родини сплять, при цьому не розбудивши їх.

Досить непогано себе зарекомендували спеціальні багатофункціональні матраци для вагітних. Однак, на жаль, у продажу їх практично не буває.

Тому повертайтеся до перевіреного варіанту: складна конструкція з подушок може значно полегшити Вам життя. Єдина проблема - подушки займають занадто багато місця і, на подружньому ложі, цього самого місця може не вистачити нікому, крім кандидата у майбутні Мами!

Майбутня дитина

Ваш маленький чує все, що відбувається усередині й навколо Вас. Частково він міг це робити й раніше, але тепер це все виглядає на порядок вище.

Розважте спадкоємця! Адже раніше йому доводилося переважно слухати биття Вашого серця й роботу Вашого кишечника, а з побутових звуків - шум води у ванні, пилосос, уривками - розмови, музику й діалоги героїв серіалів. Зараз саме час Вам разом з ним послухати Моцарта й Вівальді, Чайковського й Штрауса. Не забувайте й сучасників - є в продажу компакт-диски із записом музичних тем і пісень, що стали хітами в наш час, спеціально аранжовані для дітей. Наприклад, "Ніжні пісні любові" і т.д. Підійдуть і записи звуків природи.

Взагалі, це можна робити й раніше. Однак ні в кого сумнівів немає, що саме так Ви й робили!

На цьому тижні маля "тягне" уже під 800 грамів, а довжина його - 32,5 см.

А ось і воно!!

 

a_262Жінка

На цьому тижні самопочуття зазвичай продовжує залишатися гарним. Незабаром Ви стане бачитися зі своїм акушером-гінекологом частіше.

Саме час подумати про місце для немовляти. Більшість батьків проводять перші місяці в одній кімнаті з малям. Або, навіть, сплять в одному ліжку. Це полегшує нічні годування, зміну підгузків і т.д. Крім того, це дає можливість зменшити занепокоєння батьків і є більш комфортним і заспокійливим для дитини.

Якщо ж у Вас є окрема дитяча кімната по сусідству з Вашою спальнею (у наш час це зовсім не дивно) і Ви вирішили, що немовля буде постійно перебувати там, то в такому випадку придбайте спеціальну апаратуру - монітори для немовлят, таймери для годувань і т.д.

У цього варіанта також є свої плюси: малюк відразу звикає спати один і згодом менше "тероризує" батьків, крім того - полегшується проблема подружніх відносин (деякі люди соромляться сексу в присутності немовляти).

Все-таки, друга ситуація для України менш типова, тому докладніше на ній зупинятися не будемо. До того ж життя постійно вносить свої корективи, тому після народження дитини порадьтеся з лікарем-неонатологом щодо цієї проблеми.

Майбутня дитина

Малюк росте не щодня, а щогодини! Його вага близько 700 грамів. Триває інтенсивне зміцнення кістково-суглобної системи.

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.