Интернет-магазин nachodki.ru

a_257Жінка

Ваша постава як і раніше важлива для зменшення дискомфорту. Центр ваги Вашого тіла й надалі зміщується, тому продовжуйте стежити за поставою.

Важливу роль у збереженні Вашого гарного самопочуття й підтримці енергії грають фізичні вправи. Вони ж допоможуть Вам належним чином підготуватися до пологів.

Найголовніше тут - не перестаратися, особливо, якщо Ваш спосіб життя до цього не можна було вважати активним.

Оптимальне навантаження можна одержати під час піших прогулянок або плавання (тільки на короткі дистанції та аж ніяк не на швидкість!). Корисні різного роду потягування.

Це, зазвичай, допомагає знизити кількість неприємних відчуттів, викликаних вагітністю.

Майбутня дитина

Маля вже має досить пристойне уявлення про середовище, що його оточує. Ми звикли думати про матку як про абсолютно темне місце, однак у дійсності це не так. Кількість світла, що проникає у матку, залежить від освітлення середовища, в якому знаходиться вагітна жінка.
Так що, Ваше маля знайоме з відчуттям світла й темряви.

Тепер Ви можете з великою вірогідністю визначати, коли плід спить, а коли - ні. Хоча більшості вагітних здається, що дитина спить, коли мати активна, і навпаки – занадто пожвавлюється в моменти, коли в матері буквально "злипаються очі". Однак це зовсім не показник того, що в плода безсоння.

Якщо у Вас є скорочення Брекстона-Хікса (про них ми писали раніше), то використовуйте їх для тренування навичок, отриманих у Школі Материнства (при психопрофілактичній підготовці до пологів). Ваше тіло інтенсивно готується до пологів. Плід, звичайно, звертає увагу на ці маткові скорочення, але шкоди йому вони не завдають.

Ваше маля важить майже 1400 грамів, а його довжина - близько 37,5 см.

a_258Жінка

Ласкаво просимо в третій триместр!

Оскільки плід продовжує рости, Ви можете відчувати дискомфорт, якій підсилюється. Це природно, оскільки Вашим внутрішнім органам стає усе тісніше по сусідству з вагітною маткою.

Для зменшення неприємних відчуттів використовуйте правильну поставу, відповідне харчування (менше клітковини, яке дає високе газоутворення в кишечнику), фізичні вправи й, звичайно, відпочинок.

Проте, затруднення дихання, вага й неприємні відчуття в попереку й ногах можуть залишатися. Тримайтеся!

Майбутня дитина

Малюк зайнятий підготовкою до народження. Він уже навчився більш-менш регулювати власну температуру тіла. За вироблення червоних кров'яних кульок у його організмі вже повністю відповідає кістковий мозок. Маля виділяє в навколоплідні води майже півлітра сечі щодня!

Ворушіння плоду тепер є дещо іншими: на зміну диким кульбітам приходять поштовхи й стусани ліктями та колінами. Це закономірно, оскільки плід уже досить великий і в матці йому затісно.

Спробуйте самі контролювати стан маляти, підраховуючи ці рухи.

Вага плоду - приблизно 1150 грамів.

a_259Жінка

Зараз зустрічі з Вашим акушером-гінекологом стануть удвічі частішими. Дуже вдалий час для обговорення перспективи майбутніх пологів з фахівцями. Досить корисно ознайомитися з такими моментами, як знеболювання пологів, епізіотомія, стимуляція родової діяльності.

Це ті ситуації, які можуть реально зустрітися Вам під час пологів, і для Вас важливо знати в чому полягає їхнє призначення, як вони робляться, а також які їхні плюси та мінуси для Вас і для дитини.

Можливо, Ваші молочні залози вже починають виробляти густу речовину - молозиво. Однак, якщо цього не відбувається, то не варто розцінювати це як погану прогностичну ознаку (наприклад, як прийдешні труднощі грудного вигодовування дитини).

Для деяких жінок, що мають загрозу резус-конфлікту, на цьому терміні можливе введення спеціальних препаратів (типу Rhogam), для зменшення наслідків конфлікту між організмами матері й плода. Якщо Ваш чоловік має негативну резус-приналежність, або Ви самі резус-позитивні, то Вас ця ситуація не зачіпає.

Майбутня дитина
У маляти з’явились вії!

Якщо у Вас хлопчик, то цього тижня відбувається опускання його яєчок у мошонку (до цього вони перебували в черевній порожнині).

Довжина плоду цього тижня - 35 см, а вага ледве більше кілограма.

Маля, передчасно народжене цього тижня, вже має достатні шанси на виживання при використанні сучасних медичних технологій.

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.