Скачать бесплатные шаблоны Joomla

Вправа 1

Такі ефективні вправи покращать овал обличчяСидячи на стільці або стоячи, відкиньте голову назад. Відчуйте напругу в шиї і підборідді. Для посилення навантаження ви можете тягтися руками назад. Залишаючись в точці максимального напруження, порахуйте до 10-15 і поверніться у вихідне положення. Повторіть цей рух 3-4 рази.

Вправа 2

Витягніть підборіддя вперед, висуньте вперед нижню щелепу. Великими пальцями обох рук масажуйте лінію підборіддя від вух до середини підборіддя і назад. Проробляйте овал обличчя протягом 30 секунд, не розслаблюючи м'язів щелепи. Відпочиньте 10 секунд, повторіть 3-4 рази.

Макіяж прикрашає жінку і робить її яскравіше, але навіть дуже правильний і бездоганний макіяж не може приховати недоліки шкіри. А для того, щоб шкіра мала здоровий вигляд, за нею треба правильно і ретельно доглядати. Найголовніший показник краси - це доглянутість, і тільки правильний щоденний догляд за шкірою обличчя допоможе вам завжди виглядати доглянутою.

А на доглянутій шкірі і макіяж виглядає по -іншому. Наша покрокова інструкція навчить Вас, як правильно доглядати за шкірою, для того щоб завжди виглядати бездоганно.


Крок перший . Визначаємо свій тип шкіри.

Для того, щоб здійснювати правильний догляд за шкірою обличчя, в першу чергу треба знати свій тип шкіри, для того що б підібрати відповідні косметичні засоби. Якщо у Вас жирна шкіра обличчя, то її не можна надмірно живити, а якщо суха, то її не слід пересушувати різними масками і тоніками. Визначити свій тип шкіри можна самостійно.

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.