https://nachodki.ru/

Свято щодня!

Кожна мама пам'ятає те дивовижне відчуття, коли вона купує речі для свого малюка, який нещодавно народився. Вони такі маленькі, яскраві… В усе, що відбувається, складно повірити. Як і в самого малюка, який щасливо посопує на маминих руках, та в те, що ці речі — його власні, а він — хай ще несамостійна, а вже особистість. Як здорово малюк виглядає в цьому костюмчику з ведмежам! Який чудовий настрій створюють у квартирі ці різнокольорові пелюшки! Як хочеться приміряти на крихітку он той бодик… Кожна секунда, проведена разом з дитиною, — свято, і хочеться, щоб воно ніколи не закінчувалося.

Але потім починається гармидер і метушня. Кольки, тепла пелюшка на животик, протік підгузок, знову зригнув, надто тепло одягли — спітнів, хай побігає без штанців, і от знову калюжа — молодець! Речі у прання, у прання, у прання! Свято не закінчується, але відчувається як залишкове явище — постійне, але все ж таки другорядне. Про нього не забуваєш, але живеш іншим. Це особливо помітно, коли починають тьмяніти малюнки на дитячих речах. Ніби одяг прався, але пляма цікавого кольору збереглася — хай випереться ще раз. Трьохгодинне прання за найвищої температури — даєш! Як кажуть, усе найкраще — дітям, а тьмяні речі… ну їх до бабусі! Все одно малюк скоро з них виросте! Головне — чистота!

І крутиться, крутиться електролічильник, не знаючи відпочинку. Це ж не жарт — гріти воду! Від прання за високої температури тануть не лише речі, а й гроші — така вже прикмета. І стоять мами на вічному роздоріжжі. Праворуч підеш і в холодній воді речі випереш — речі залишаться цілими, але й бруд на них теж. Ліворуч підеш і в гарячій воді випереш — речі зіпсуєш, але зате вони будуть чистими. Але куди не піди, не бачити тобі, герою, казки про машину пральну, комфорту внутрішнього.

F500Дивно, скільки у наш час існує різних пристроїв, що полегшують побут! Невже пральні машини так і не зазнали особливих змін? Виявляється, революція відбулася, про неї просто мало хто знає. Але мине час, і ніхто вже не здивується відмінному і дбайливому пранню в холодній воді. Турботу про речі — і дитячі, і дорослі — взяла на себе компанія Samsung, створивши пральну машинку з технологією EcoBubble™. Ця технологія викликає подив і захоплення, хоча, здавалося б, ідея лежала на поверхні.

Усе просто: перед початком прання пральний порошок або інший пральний засіб за допомогою піногенератора «збивається» з повітрям, і до барабану машини подається спінений розчин. Такий пишний повітряний коктейль йде лише на користь речам. Піна буквально моментально проникає в тканину — у 40 разів швидше, ніж це відбувається у пральних машинах старого зразка, і тому плями та інші забруднення з легкістю видаляються в холодній воді. Відмінно відіпрати речі можна навіть використовуючи 15-хвилинний цикл прання.

Звичайно, за такої технології ваші улюблені речі будуть значно менше зношуватися. Не сяде вовняний светр, що випадково потрапив до прання разом з рештою речей, не пофарбуються всі речі в блідо-рожевий через вилинялу футболку. Нарешті всім стане зрозуміло, що головне в пранні — не висока температура, а піна і вода. Так що час знижувати градус, любі мами! Адже це так чудово, коли діти виростають з крихітних одежинок, і одежинки ці залишаються майже новими. Такі речі можуть потішити ще декількох мам і малюків!

F500_2Тепер ваша дитина завжди одягнена як з голочки! Не розтягнуться її улюблені футболки, не пожовтіють білі святкові речі. А якими ошатними будуть батьки, що йдуть поряд зі своїм чадом! Добре, що пральна машина Samsung не лише високотехнологічна — вона ще й довговічна. У цифровому інверторному двигуні, що використовується в ній, немає вугільних щіток, адже саме вони стираються в першу чергу і виводять машину з ладу. Компанія Samsung упевнена в працездатності інверторного двигуна, тому і дає на нього десятирічну гарантію. Крім усього іншого, цей двигун майже безшумний, тому можна без побоювань запускати прання на ніч.

Звичайно, для тих, хто любить погарячіше, у пральній машинці Samsung є можливість прання і в гарячій воді. Але і тут можна не боятися, що утвориться накип, і машинка зламається. На нагрівальний елемент цієї пральної нанесено керамічне покриття, що запобігає появі вапняного нальоту. Інтелектуальна система «Вольт-контроль» захистить від перепадів напруги, функція «Смарт-чек» дозволить самостійно продіагностувати машину за допомогою смартфона. Стильний дизайн і значна місткість — теж безсумнівні плюси: в цю пральну машинку можна завантажувати до 8 кілограмів білизни!

Тому не думайте про прання і решту побутових дрібниць — хай за вас мізкує техніка. Для того вона і потрібна. Займіться більш корисною справою: створюйте відчуття справжнього свята для всіх членів вашої родини!

 

F500_4

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.