Скачать бесплатные шаблоны Joomla
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1

Здається, що влітку часу та ідей для розваг набагато більше, але й осінь може бути напрочуд щедрою на справи, які неодмінно потрібно зробити зі своєю малечею.

1. Гуляти в гумових чоботях по калюжах


Коли ще можна піймати так багато дощів, коли не восени? Але дощі - не час сидіти та нудьгувати вдома. Вдягайтесь тепліше, взувайте гумові чобітки собі й дитині, беріть парасольки або спеціальні плащики чи костюми та перевіряйте глибину кожної калюжі, яку зустрінете на своєму шляху. Позитивних емоцій буде дуже багато, і не тільки у дитини!

2. Збирати каштани та жолуді


Пам'ятаєте, як у дитинстві ми збирали каштани чи жолуді, а потім рахували, у кого більше? Ця гра актуальна й сьогодні, адже вона не тільки буде розвивати моторику рученят вашого малюка, а й дозволить вчитися рахувати, розкладаючи свій скарб у рядок. Запасайтеся кошиками для каштанів та грайте зі своєю дитиною!

Перед початком навчального року дитина має пройти профілактичний огляд. Педіатр чи сімейний лікар видасть необхідну для школи довідку (форма №086-1/о), в якій, зокрема, зазначить групу для занять фізичною культурою. Крім того, потрібно оновити Карту профілактичних щеплень (довідка форми № 063/о), якщо дитина одержала нові щеплення.

 

ЯКІ ДОВІДКИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

1. Довідка форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду»

Її ваш педіатр чи сімейний лікар видасть після огляду дитини. За необхідності лікар може направити дитину на вакцинацію, базові аналізи чи до вузьких спеціалістів.  

Психологія

Харчування

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.