Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1

В Україні з початку нового навчального року заклади й учні самі вирішуватимуть, чи носити шкільну форму, навчатися можна буде вдома, а заняття в спортивній чи музичній секції зараховуватимуть як уроки відповідного шкільного курсу.

Що буде змінено з 1 вересня:

Скасування шкільної форми. Тепер діти зможуть самостійно обирати одяг і відвідувати навчальні заклади в тому, в чому їм комфортно.

Введення нових електронних учнівських квитків, які дозволять батькам відслідковувати пересування дитини по місту. Також дітизможуть оплатити ними проїзд у метро або громадському транспорті.

У Перинатальному центрі Києва з'явився перший в Україні Банк грудного молока, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації.

"Неважко уявити, яке значення набуває годування грудним молоком, коли йдеться про недоношених дітей, про дітей з критично малою вагою, про дітей, що з'явилися на світ слабкими і хворими", - розповів перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник.

Він додав, що на створення Банку грудного молока зі столичного бюджету виділили 9 млн грн.

Відзначається, що згідно з міжнародними дослідженнями, завдяки грудному молоку виживання передчасно народжених дітей збільшується в 8 разів, тривалість перебування в умовах стаціонару – зменшується удвічі.

Психологія

Харчування

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.