https://nachodki.ru/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1

Чому вірус грипу вважається сильнішим та більш небезпечним, ніж ГРВІ? Як відрізнити симптоми грипу та ГРВІ? Коли треба викликати екстрену допомогу? Відповіді на ці та інші питання читайте далі.

 

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ СИМПТОМИ ГРИПУ І ГРВІ

Різниця між грипом та ГРВІ (гострою респіраторною вірусною інфекцією) насамперед полягає у тому, що збудниками грипу є різні штами вірусу (варіанти одного виду вірусу, що відрізняються за рядом властивостей), а збудниками ГРВІ є понад 200 вірусів, які часто не пов'язані генетично та належать до різних груп захворювань.

ГРІ – гостра респіраторна інфекція – найширше поняття, що включає респіраторні інфекції, спровоковані як вірусами (ГРВІ - переважна більшість випадків), так і бактеріями (бактеріальні ГРІ - виникають значно рідше).

Мітки: ,

То що робити з вітаміном D після 3х років - що нам радять світові організації? - розповідає лікар педіатр Анастасія Бикова-Шелевицька (Anastasiia Bykova-Shelevytska) медичного центру "Педіатрія з любов'ю"

(Говоримо про профілактичний прийом вітаміну D коли немає його дефіциту.)

У різних країнах рекомендації щодо дозування часто відрізняються. На це впливає багато факторів: на якій широті знаходиться країна, генетичні особливості населення, чи практикується збагачення продуктів вітаміном D, можуть враховуватись традиції харчування.

В будь якому разі, важливо не допускати дефіциту вітаміну D у дітей, оскільки це може заважати всмоктуванню кальцію, підвищувати рівень паратиреоріїдного гормону. Рідше може викликати гіпокальціємію, рахіт. Боротьба з недостачею вітаміну D може навіть покращити стан здоров'я інших систем організму, таких як імунна, м’язова та серцево-судинна системи, хоча в цих областях ще проводяться додаткові дослідження.

Дефіцит може існувати тривалий час, але не проявлятись конкретними симптомами, саме тому потрібно приділяти особливу увагу профілактиці.

Американські рекомендації для профілактики дефіциту вітаміну D для дітей такі:
- академія педіатрії радить вживати 600 МО на добу;
- товариство охорони здоров'я та медицини підлітків рекомендує всім здоровим дітям добавки 400 або 800 МО, а дітям із групи ризику - мінімум 1000 МО на день;
- ендокринне товариство рекомендує споживати 600-1000 МО на добу;
(деяким групам дітей рекомендують приймати в 2-3 рази більше вітаміну для профілактики: дітям з ожирінням, тим хто отримує протисудомні засоби, антиретровірусні препарати, кетоконазол або кортикостероїдні препарати);
- національною академією медицини США рекомендовано добову норму споживання вітаміну D на рівні 400-600 МО (а граничну допустиму норму встановлено на рівні 4000 МО щоденно).

Психологія

Харчування

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.