Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1

 

За останніми даними щорічно в Україні проводиться 15-18 тис. процедур ЕКЗ*, тобто приблизно 357 процедур на 1 млн населення. Тоді як в країнах Європи та Північної Америки, цей же показник дорівнює 1,5-2 тис. на 1 млн населення. Таку різницю пов’язують з браком інформації в українському суспільстві та серед самих лікарів, а також поширеності міфів та стереотипів навколо штучного запліднення. Саме тому й з’явився проект «Почути «Мамо!», головною метою якого є донести українцям, що завдяки сучасним медичним технологіям мрія про народження дитини стає реальністю. Адже за статистикою кожна 5-та українська родина зіштовхується з проблемою зачаття.

Засновником ЕКЗ вважається гінеколог Роберт Едвардс. Перша успішна операція відбулася 25 липня 1978. В результаті в сім’ї Леслі і Джона Браунів з’явилася довгоочікувана дитина — дочка Луїза. До цього Леслі протягом 9 років безуспішно лікувалася від безпліддя, спричиненого непрохідністю маткових труб. До слова, у 2010 році Роберт Едвардс отримав Нобелівську премію з медицини за штучне запліднення.

Виявляється, зачаття дитини для багатьох жінок досі оповите таємницями. І якщо ви плануєте вагітність, то напевно вже встигли зіткнутися з дивовижними методами зачаття дитини. Але як зрозуміти, де поради, які дійсно підкажуть, як завагітніти, а де міфи про зачаття дитини?

МІФ 1. Якщо не виходить завагітніти протягом трьох місяців, у вас серйозні проблеми зі здоров'ям

Якщо зачаття дитини не відбувається протягом трьох місяців, це ще не говорить про можливе безпліддя. Згідно зі статистикою, на зачаття дитини парі необхідно в середньому від 6 до 12 місяців. Тому, якщо не вдається швидко завагітніти, не варто панікувати. Фахівці вважають, що починати діагностику безпліддя стоїть в тому випадку, коли не виходить завагітніти після 12 місяців регулярного статевого життя без застосування засобів контрацепції.

Мітки: ,

Психологія

Харчування

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.