Интернет-магазин nachodki.ru
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1

Пам'ятаєте, як у старих казках: "жили-були старий зі старою. Все у них було, а от дітей Бог не дав. І вирішили вони"... Тут вже хто на що здатний. Одні донечку виліпили зі снігу, інші синочка з вільхової цурки витесали, треті з соломи дитинку сплели. На щастя, сьогодні проблему безпліддя вирішують більш конструктивно, у всякому разі, дітей зі снігу ніхто не ліпить. Замість цього марного заняття бездітні пари намагаються розібратися в причинах свого безпліддя.

Коли потрібно насторожитися?
Якщо раніше діагноз безпліддя ставився після чотирьох років безуспішних спроб завагітніти, то сьогодні цей термін скоротився до 2 років. Медики пояснюють це тим, що багаторічне безпліддя важче піддається лікуванню, ніж нещодавно виявлене. А тому парам, які ведуть регулярне статеве життя (секс не рідше 1 разу на тиждень) і які не застосовують контрацепцію протягом двох років, є сенс насторожитися і звернути увагу на своє репродуктивне здоров'я. Що раніше ви це зробите, то вищі шанси в майбутньому стати щасливими батьками.

Мітки:

За статистикою кожна 4-5 сімейна пара в Україні має проблеми з настанням вагітності, а близько 20% з них мають потребу в проведенні штучного (екстракорпорального) запліднення – ЕКЗ. Але якщо ще 10-15 років тому до подружжя, яке пройшло процедуру ЕКЗ, ставилися дещо упереджено, як до людей фізично неповноцінних або невдах, то тепер ставлення змінилося –з'явилося розуміння і підтримка.

Оскільки процес ЕКЗ завжди був оповитий таємницями, інформація про нього і ставлення до деяких аспектів ЕКЗ досить суперечливі. Підтвердити або розвіяти міфи навколо процедури ЕКО ми попросили Юрія Бенедичука – головного лікаря Житомирського медичного центру "Матерна", який спеціалізується на лікуванні безпліддя і проведення ЕКЗ.

Психологія

Харчування

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.