Скачать бесплатные шаблоны Joomla
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1

Високі температури, сонячне випромінювання, морська вода, сухий вітер – влітку у волосся і їх господарів з’являється безліч додаткових труднощів.Ультрафіолетові промені руйнують ліпіди і пігмент (як натуральний, так і штучний), сприяють втраті вологи.Солона вода шкодить протеїнам і робить пористим стовбур волосся.Часте миття, фарбування, завивка, використання фенів і утюжків тільки погіршують ситуацію.Результат впливу сонця і морської води – сухе, ламке, вигоріле, тьмяне, пошкоджене волосся без обсягу, зате з посіченими кінчиками.

 

Хоча завагітніти цілком можливо і не в період овуляції, саме він є найбільш благодатним для зачаття дитини. Тому багато жінок так його чекають і намагаються не пропустити ознаки овуляції.

А для того, щоб не втратити жодної хвилини, зовсім не обов'язково постійно вимірювати ректальну температуру, купувати купу тестів тощо - достатньо прислухатися і придивитися до свого організму - він усе підкаже:

1. Зміна слизу, що виділяється шийкою матки.

Виділення стають ряснішими, від водянистої консистенції до консистенції сирого яйця. Якщо овуляції немає, то слиз клейкий або кремоподібний, або взагалі відсутній.

Психологія

Харчування

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.