Скачать бесплатные шаблоны Joomla
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1

Влітку через перепади температури та спеку навіть ввечері буває вкрай важко заснути. А від цього ви прокидаєтесь зранку втомленими та розбитими.

Експерти порталу PureWow поділилися корисними порадами про те, як полегшити спекотну літню ніч і заснути без проблем.

 Приймайте душ

Прийміть прохолодний душ безпосередньо перед тим, як лягати спати. Так ви знизите температуру тіла і заснете більш комфортно.

Подушка – це важливо

Влітку надайте перевагу подушкам з гречаним лушпинням. Така подушка сприяє кращій вентиляції повітря. На додаток до своїх охолоджувальних властивостей, гречані подушки приймають анатомічну форму голови людини та дозволяють м’язам шиї й спини розслабитися. Окрім того, оберіть шовкову наволочку.

Шовк є природним регулятором температури, тому, коли подушка покрита шовковою наволочкою, шкіра голови й обличчя “дихає”, а спека переноситься легше.

Мітки: ,

Незважаючи на величезну кількість нововведень в області видалення волосся, гоління і сьогодні не втрачає своєї актуальності.

Уявімо класичну ситуацію. Ви плануєте побачення, звичайно ж, бажаєте виглядати бездоганно. Видаляєте всі зайві волоски станком, насолоджуєтеся видом своєї красивої гладкої шкіри. Але не надто довго... Тому що вже через кілька годин замість шовкової і гладкої шкіри, як у рекламі, Ви помічаєте почервоніння, а іноді і дрібний висип. І ось вже подразнення плавно перетікає зі стану Вашої шкіри в Ваш настрій!

Такі неприємні історії трапляються не тільки з чоловіками (у яких гоління - щоденний ритуал), але і з кожною другою жінкою, яка приділяє хоча б мінімум уваги своїй зовнішності. Чому ж наша шкіра так реагує?

Можливі причини появи подразнення:

Психологія

Харчування

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.