Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Нефролог, уролог у Львові - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Нефролог, уролог у Львові Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Juklia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 November 2010 - 19:12

Доброго дня! Чи хтось може лікував дитинку в хорошого нефролога або уролога? В донечки щось не так, вона пісяє в свої 2,5 роки до 20 разів на добу, а то і більше. Дільничний лікар направила до невролога, якого в нашій поліклініці просто немає. Питала в знайомих, але ніхто не стикався з такою проблемою. Може хтось з форумчанок порадить когось. Дякую.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   світлалань 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 November 2010 - 19:40

Яб вам порадила звернутися в чорнобельську що на Дністровській там усі хороші спеціалісти,я як щось мені треба звертаюся тільки туди.Приймають без проблем звичайно не за дякую.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LANYSKA 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 11 January 2011 - 17:55

Але тут тема ніби про нефролога а не невролога? різниця суттєва

і справді, нефролог — це лікар, який здійснює діагностику і лікування захворювань нирок, і почали тему ніби про цього лікаря, але особисто я на назву теми дивилась спочатку - а там Невролог, тому певно саме тому і відповіді про неврологів :(
My Signature
Спойлер

Раз в житті дають людині крила,раз в житті ти можеш відірватись від землі,і вже коли піднявся, то не зупиняй політ!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dina 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 January 2011 - 19:07

Да, дівчата... Супер як ми перескочили з однієї спеціалізації на іншу. :):smile:
Якщо говорити про уролога або нефролога, то тоді - Поцюрко Андрій Романович з Львівського Охматдиту.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   koshka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 March 2011 - 18:08

Дівчата привіт!Прошу вашої поради.У моєї донечки проблеми з нирочками,діагнозу немає,але ми періодично здаємо аналіз сечі.В мене виникла проблема,у нас немає жодної прививки(окрім БЦЖ),планую віддавати в дитсадок,але без щеплень туди не беруть.Педіатр та уролог, у якого ми стоїмо на обліку не кажуть робити чи ні, вирішуйте самі. :blush: Підскажіть може в когось була схожа проблема,може хтось знає хорошого спеціаліста?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 March 2011 - 18:26

koshka, пошукайте і цій темі
https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?...c=3494&st=0

А що саме у вашої дитини з нирками? Які зараз аналізи?
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   koshka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2011 - 00:20

Нам ніхто не поставив конкретного діагнозу,лише уролог у якого ми стоїмо на обліку,пише в нашій карточці,що спостерігаються ознаки інтерстеціального нефриту.На УЗД були 3рази і від перщого разу негативна динаміка не прослідковується,доктор каже,що дитина росте нирки розвиваються(УЗД робив Жельов В.І.).Аналізи кожного разу різні то циліндри зернисті,то солі(оксалати,урати),буває слизь,епітелій.Тому я заплуталась,я була на консультації і в Наконечного,і в Деркач І.М.,і в Худик в Чорнобильській,і вже відвідала імунологічну комісію на Орлика,відносно щеплень.Це не комісія,а Бог знає що,був тільки один алерголог,який навіть не відкрив нашої карточки лише подивився аналіз,який ми здали в цей же день,і сказав прийняти супрастин і на другий день до них, здати аналіз крові і робити щеплення.Я НАДАЛІ СУМНІВАЮСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Тому пршу,підскажіть може хтось знає хорошого лікаря до якого я б могла звернутись із цією проблемою,може хтось був в імунологічній комісії в Чорнобильській лікарні?БУДУ ВДЯЧНА ЗА ІНФОРМАЦІЮ!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2011 - 08:07

koshka, ми були теж у всіх лікарів про які ви пишете. Лікувалися у Деркач. З нею я говорила про щеплення, вона сказала, що робити можна в стаціонарі, але ризик теж великий. ТОму мені порадила принести картку і оформлювати медвідвід кожних пів року.
Але ми в садочок не йдемо, тому я не дуже переживаю.
Вам краще справді звернутися у Чорнобильську спочатку до Худик, нехай вона ще скаже робити чи ні. А далі вона направить вас до імунологів.
Якщо вам дадуть медвідвід, а з вашим діаногом його повинні дати, то можна починати вирішувати з садочком. Бо підстав не брати вашу дитину немає, у неї будуть медичні протипокази. Але тут все так складно і тільки одиниці добиваються свого.

В мого сина теж проблеми з нирками. Нам ставили діагноз гломерулонефрит, але він не підтвердився. Вже майже рік багато еритроцитиів в сечі. Щеплення ми не робимо.

Повідомлення відредаговано Нічлава: 20 March 2011 - 08:08

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ***СНЕЖИНКА*** 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 13 May 2011 - 08:24

хочу додати ще від себе, бо свого часу довго лікувалась з донечкою по львівських лікарнях. Пацюрко непоганий спеціаліст, але якщо потрібне хороше обстеження і лікування, то тільки НАконечний Андрій ЙОсипович з дитячої лікарні на Орлика. Це спраіжній спеціаліст і лікар від БОга. раджу не гаяти часу і підійти до нього, завжди допоможе.
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 May 2011 - 18:06

***СНЕЖИНКА***, згідна про Наконечного. Він нас обстежував, робив дитині цистограму. Лікар хороший, зайвого слова не скаже. Дуже гарні відгуки чула про нього від інших лікарів.
Тільки зараз почнеться сесії у медичному, важко його буде застати.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 July 2011 - 08:30

ось тут: https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?...%E5%F7%ED%E8%E9
і про нефрологів є і про урологів...
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Персик 2010 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2011 - 11:13

Перегляд повідомленняНічлава (13.5.2011, 18:06) писав:

***СНЕЖИНКА***, згідна про Наконечного. Він нас обстежував, робив дитині цистограму. Лікар хороший, зайвого слова не скаже. Дуже гарні відгуки чула про нього від інших лікарів.
Тільки зараз почнеться сесії у медичному, важко його буде застати.

Дівчатка, може хтось має телефон лікаря Наконечного? Нам потрібна консультація!!!!! !

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Niki 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2011 - 15:27

В охматдиті разом з Пацюрко працює не менш грамотний спеціаліст Кульчицький Богдан Франкович. Він мене з 5 річного віку лікує ( в мене своя історія з нирками), малому моєму робив операцію (водянка яєчок). він по вівторках і четвергах приймає на Лисенка в поліклініці.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NikKKKA 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2012 - 14:24

Привіт, дівчатка!
Хочу поділитись своїм досвідом про знайомство з вельми приємним та професійним (АЛЕ ЦЕ ЛИШЕ НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯД) лікарем - ДЕРКАЧ ІРИНА МИРОНІВНА - НЕФРОЛОГ (дитяча лікарня на П. Орлика).

Цього спеціаліста мені порадили дві мої подруги, які звертались до цієї лікарки (платили 50-70 грн за консультацію + аналіз сечі в лабораторії лікарні). Схема проста, як і в більшості мед закладів Львова: телефонуєш, домовляєшся про зустріч, консультація, призначення лікування.
У мене виникли проблеми: цестит або нефрит - болі, часте сечовиведення і т.д. Вирішила звернутись до "фахівця". Передзвонила, поспілкувалась 10 хв. - мені порадили дотримуватись дієти та приймати фуромаг, а за тиждень я прийшла на консультацію. Деркач Ірину Миронівку я чекала 1,5 години, а після консультації, яка тривала не більше 15 хв. (просто побалакала: ні УЗД, ні будь-яких глобальніших обстежень!), мені заявили: "Прошу зі мною розрахуватись". Я вже приготувала в кишені 50-100 грн. аж раптом почула: "Моя консультація вартує 150 грн., а ми з вами спілкувались двічі. Отже, за телефонну консультацію і за сьогодні ПРОШУ ЗАПЛАТИТИ МЕНІ 300 (!!!!) гривень"... Я так розгубилась, що навіть не знала, що сказати...
Може, то стан шоку чи гордість, а може глупість (бо мудра людина розвернулась і пішла б геть) не дозволили мені торгуватись. Я мовчки дістала з гаманця останні гроші, що були "в заначці", поклала на стіл і вийшла.
Висновок такий: ДЕРКАЧ І.М. - ЗДИРНИЦЯ, що корчить з себе фахового і дбайливого медика і мені навіть подумати страшно, які гроші вона лупить з батьків, які готові викласти будь-які кошти, аби вилікавати свою дитинку!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tsona 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2012 - 14:43

І я хочу поділитись досвідом про нефролога дитячого. В мене мала перехворіла пілонефритом, ми вже знаємо, що то таке, лікувались в Охматиді, коли попали туди з темп 40, то положили нас не в урологію, а в педіатричне відділення, бо не знали ще причину. А потім вже не стали переводити, там і лежали, тому нас лікував не уролог. А вже коли ми виписались, наш дільничий лікар порекомендувала нам нефролога в Чорнобильсьнкій лікарні: Худик Світлана Степанівна. Так ми в неї постійно обстежуюємось два рази в рік. Лікар хороша, виписує ліки, тільки коли дійсно треба, і то не всі підряд, а лише 1 - 2 позиці(бо в Охматиді виписувала по 5-8 найменувань на один прийом ліків) :diablo: . Одним словом ця лікар з Чорнобильської лікарні нам підходить.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Marcelina 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2012 - 11:56

Дівчата поділіться як попасти до Наконечного, треба мати телефон чи просто їхати на орлика і там його шукати?
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2012 - 12:36

Marcelina, Наконечний, здається, раз в тиждень приймає в поліклініці на Орлика. Але треба телефонувати у реєстратуру в який саме день. А так решта часу він може бути у відділенні урології, або його зовсім може не бути. Оскільки він викладає у медичному університеті. Думаю. треба телефонувати.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2013 - 15:09

А ми стоїмо на обліку у Поцюрка Андія Романовича і дуже задоволені.Були на консультації у Наконечного сказав їхати в Польщу,бо в Україні нам мало що можуть допомогти,але дякувати Богу що ми звернулись до Поцюрка і він взявся за лікування дитини,зараз у нас все набагато краще.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   уляночка моя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 March 2013 - 08:41

Дівчатка, може хтось має телефон лікаря Наконечного? Нам потрібна консультація!!!!! !
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оля1981 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 April 2013 - 14:31

Я теж зверталась за консультацією до нефролога на Орлика вже навіть не пам'ятаю до кого, здавала там аналізи та водила доню на УЗД. Але перед тим, як захочете туди поїхати потрібно перед тим подзвонити в реєстратуру.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка