Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Рейтинг Користувачів цифри -25() +100під аватаром - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

 • 52 Сторінок +
 • 1
 • 2
 • 3
 • »
 • Ви не можете створити нову тему
 • Ви не можете відповісти в тему

Рейтинг Користувачів цифри -25() +100під аватаром Що це таке? Оцінка: ****- 7 Голосів

#1

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

 
 • Відсутня до завершення війни
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Адміністратор
 • Повідомлень: 2787
 • Реєстрація: 16 June 07
 • Подякували: 14
 

  Відправлено 16 June 2007 - 15:36

На нашому форумі впроваджений "Рейтинг користувачів"
У кожного користувача під аватаркою стоїть < -25 ( 0) 100 > згори написано - Попередження.
Спочатку у кожного користувача форуму рейтинг дорівнює нулю. З часом він може мінятися в хороший чи поганий бік. В залежності від Вашої участі у житті форуму рейтинг може зростати чи опускатися.
Тепер докладніше про хороше і погане для Вашого рейтингу.

Зниження рейтингу

Власне, за що можна отримати «-» для Вашого рейтингу й так зрозуміло, за недотримання правил форуму, за агресивну поведінку, наїзди, образи.

Зниження рейтингу і бан назавжди
1. Вживання нецензурних виразів прямим текстом (мат, груба лайка) у дописах на форумі, міні чаті, щоденниках, підписах, псевдо (ніках), статусах та на аватарах.
2. Публікація порнографічних матеріалів, публікація дописів, що містять посилання на порнографічні матеріали) у дописах на форумі, міні чаті, щоденниках, підписах, псевдо (ніках), статусах та на аватарах.
3.Систематичне (від 5 випадків підряд) ігнорування зауважень модератора.
4. Систематичні порушення правил форуму (від 5 випадків зі списку наведеного нижче)

Зниження рейтингу, бан на 7 днів і/або бан на завжди
1. Реєстрація під двома й більше ніками і захоплення ніків (реєстрація нікнеймів з метою перешкоджання їх використання іншими).
2. Створення тем, які містять будь-яку рекламну, антирекламну або комерційну інформацію, а також посилання на сайти з метою підвищення їхньої відвідуваності.
3. Розміщення реклами, антиреклами, рекламних чи комерційних посилань, посилань на сайти з метою підвищення їхньої відвідуваності у щоденниках, міні чаті, підписах профілів користувачів, аватарах, нікнеймах.
4. Публікування у дописах на форумі, міні чаті, щоденниках, підписах, псевдо (ніках), статусах та на аватарах грубих, нецензурних виразів й образ в будь-якій формі - повідомлення, грубі по тону, які містять "наїзди".
5. Публікація дописів на форумі, у міні чаті, щоденниках, підписах, псевдо (ніках), статусах та на аватарах, які розпалюють міжконфесійну, міжнаціональну, тощо ворожнечу.
6. Відкрите обговорення дій модеpатоpів у дописах на форумі, міні чаті, щоденниках, підписах, псевдо (ніках), статусах та на аватарах.
7. Використання e-mail та приватних повідомлень зареєстрованих учасників форуму з метою розсилки спаму, реклами, антиреклами, рекламних чи комерційних посилань, посилань на сайти з метою підвищення їхньої відвідуваності
8. Використання емейлів та приватних повідомлень, щоденникових записів, мінічату з метою агітації користувачів або пропозицій підтримки у голосуваннях чи конкурсах.
8. Ігнорування зауважень модераторів (від 3 до 5 випадків підряд).
9. Будь-які дії, що обходять правила форуму та правила ДО зокрема.

при повторені перелічених порушень, збільшується тривалість бану на розгляд адміністратора чи модератора.
пропонується подвоювати термін тривалості попереднього бану.


Зниження рейтингу
1. Реєстрація безглуздого нік нейму, використання в нікнеймі адреси вебсайтів, адреси email і т.п.
2. Використання у нікнеймі більше 2 знаків пунктуації ( !,=,(,), ") , смайликів
3. Дублювання теми, повідомлень (зокрема, розміщення однакових тем в різних розділах або однакових повідомлень в різних темах форуму) користувачем з 50 і більше корисних повідомлень і терміном перебування на фрумі більше місяця.
Якщо автор теми залишає приписку «модератори, якщо тема існує – об’єднайте», "шукав - не знайшов" - це не є виправданням створення дублю.
4. Створення теми чи допису, що містить у назві або у тілі повідомлення кілька слів підряд, написаних великими ЛІТЕРИ, з чергуванням великих та малих ЛіТеР або прикраси типу "== ---і Моя тема ---і==", "Подивися сюди" чи безглуздий набір літер типу "sdfiohjoiesnoi" тощо.
5. Створення теми з малоінформативною назвою, наприклад «Допоможіть!», «Що мені робити?».
6. Публікування допису, що містить безглузду або незмістовну інформацію, що не несе значеннєвого навантаження, публікування допису лише зі смайлами.
Виключення становлять спеціальні теми в розділах «Клуб майбутніх мам», «Ровесники» та "Сядьмо в коло, панове сусіди".
7. Використання форуму в режимі чату.
Виключення становлять спеціальні теми в розділах «Клуб майбутніх мам», «Ровесники» та "Сядьмо в коло, панове сусіди".
8. Публікування повідомленя, котре цікаві лише їх адресату, повідомленя, що містять висловлювання типу: "Я з вами!", "Прикольно! Зара гляну!" і т.п., використання більше трьох знаків пунктуації підряд, наприклад "!!!!!!!!!!", "??????????", "))))))))))))))" і т.п., а також зловживаня кількістю смайлів.
9. Публікування допису, що відображають лише власне ставлення до теми або допису без ширшого обґрунтування (на зразок "Дякую", "+1", "смішно", "не подобається", "проти" і т. ін.)
10. Зловживання цитуванням. Цитування великого повідомлення, цитування фото чи іншої графіки.
11. Зловживання публікацією посилань на інші інформаційні ресурси, особливо ресурси батьківської тематики у дописах на форумі та мінічаті.
12. Публікування дописів на форумі та мінічаті, що містять неаргументовані твердження та призводять до "холівару" ("священної війни") типу "щепленням – ні, домашній освіті - так".
13. Розміщення повідомленя на форумі та мінічаті, зі зловживанням кольорами тексту, виділеннями (жирним, курсивом, підкресленим, закресленим) та розмірами шрифтів.
14. Розміщення повідомленя, які жодним чином не стосуються назви теми і предмету дискусії, яка ведеться у даній темі ("офтоп").
15. Публікування великих об’ємів неавторського тексту (більше трьох абзаців або 15 рядків), без використання тегу Spoiler користувачем з 50 і більше повідомлень і терміном перебування на форумі більше місяця.
16. Публікування посилань на сторонні ресурси без використання тегу hide користувачем з 50 і більше повідомлень і терміном перебування на форумі більше місяця.
17. Публікування дописів транслітом користувачем з 50 і більше повідомлень і терміном перебування на форумі більше місяця.
18. Порушення правил Дошки Оголошень, неодноразове порушення - бан.
19. Публікування у дописах на форумі, статусах, щоденниках, підписах, псевдо (ніках), та на аватарах повідомлень з проханням проголосувати за вас, чи за вашу дитину в конкурсах, та інших заходах.

Рішення про наявність зловживань адміністратори та модератори приймають на свій розсуд.

Повідомлення з порушенням зазначених пунктів будуть видалятися без попереджень одночасно зі зниженням рейтингу, яке розцінюється як порушення правил форуму та зауваження модератора.

Окрім того модератор може, але не зобов’язаний, залишити зауваження у гілці форуму чи надіслати його приватним повідомленням без зниження рейтингу.Підвищення рейтингу

Багато за що. За участь у деяких конкурсах, за цікаву інформацію, за якийсь важливий топік. За неймовірну розповідь про Ваші пологи тощо. Одним реченням – «За активну участь у житті нашого форуму.»


1. За перемогу у форумних конкурсах.
2. За розповідь про пологи,
3. За розповідь про успішний досвід грудного годування (детальний)
5. Публікування власних серйозних майстер класів (будь-яких, у будь-якому розділі, але тематика МК має відповідати тематиці розділу)
6. Публікування власних наукових або тематичних розвідок, із зазначенням авторства та джерел інформації.
7. Переклад і подання статей чи іншої важливої інформації для її розміщення на головній сторінці форуму.
8. За цікаві ідеї щодо розвитку форуму.
9. За допомогу у розвитку форуму.
10. За вірність. Щороку ми підіймає рейтинг тим, хто є з нами.
11. За підвищення демографічної ситуації в країні та на нашому форумі. Ми підіймаємо рейтинг форумчанкам-матусям, котрі народили малюків після перебування на форумі не менше 2х місяців.
12. За пильність. Повідомляйте нас щодо грубих порушень правил форуму за допомогою кнопочки Скарга або листа в ПП чи замітки в спеціальні теми адміністраторського розділу.
13. За активність. Ми підіймаємо рейтинг за перші 100 повідомлень.
14. За активність. Ми підіймаємо рейтинг кожні 500 повідомлень.
15. За активність. Ми підіймаємо рейтинг за кожні 10 тем, створених відповідно до правил форуму в не балачкових розділах.
16. За інформативність.
Якщо ваше повідомлення отримає більш як 25 подяк, окрім повідомлень у розділі «Балачка, бла-бла-бла», «Золоті руки» (у зазначених розділах рейтинг підвищується за 50 та більше подяк).
Виключенням з цього правила є теми-ессе, теми - розповіді про пологи (за ці теми рейтинг піднімається на основі п.п. 2,3)
18. За організацію та проведення тематичних форумівок із висвітленням події у ЗМІ будь-якого рівня.
19. За систематизацію звітів (розповідей і фото) з форумівок. Мається на увазі велика і гарна розповідь про форумівку, а не кілька фоток з підписами.
20. За ведення консультативних тем у консультативному розділі. Теми створюються лише за згодою адміністрації.


Зниження та підвищення рейтингу за цими правилами починає діяти з 10.05.2010.
У правилах рейтингу можливі зміни.


До цього часу усім форумчанам, буде підвищено рейтинг за кожну тисячу повідомлень (якщо цього не було зроблено раніше, свідченням є позначка у системі рейтингу користувача «за активність»).
Якщо ви не набрали ще тисячі повідомлень та зареєстровані до 1 січня 2010 року перше підвищення рейтингу за кількість дописів відбудеться як тільки ви напишите 1000-не повідомлення.Окрім того,
За -150 ми з Вами прощаємось на завжди.
За кожні -50, не залежно від того який позитивний Рейтинг Ви маєте - переведення у режим читання строком на 1 місяць.
За кожні -30, не залежно від того який позитивний Рейтинг Ви маєте - переведення у режим читання строком на 1 тиждень.

Вся історія зміни Рейтингу для кожного користувача зберігається й доступна для перегляду.

Щоб подивитися свій рейтинг потрібно натиснути на нього < -25 ( 0) 100 > , відкриється віконце з табличкою. Ваш поточний Рейтинг буде зазначений усередині круглих дужок, де спочатку у Вас стоїть нуль (0).
Якщо Ви не згодні зі зміною Вашого Рейтингу звертайтеся до модераторів або адміністрації Форуму.

My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
 • Back To Top


 • 52 Сторінок +
 • 1
 • 2
 • 3
 • »
 • Ви не можете створити нову тему
 • Ви не можете відповісти в тему

Інші відповіді в цій темі

#2

Користувач поза мережею   denysko 

 
 • Завсідник
 • PіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 280
 • Реєстрація: 17 January 08
 • Подякували: 0
 

Відправлено 19 April 2008 - 19:26

Перегляд повідомленняБузайка (16.6.2007, 16:36) писав:

На нашому форумі впроваджений "Рейтинг користувачів"
Щоб подивитися свій рейтинг потрібно натиснути на нього < -25 ( 0) 100 > , відкриється віконце з табличкою. Ваш поточний Рейтинг буде зазначений усередині круглих дужок, де зараз у Вас стоїть нуль (0).
Якщо Ви не згодні зі зміною Вашого Рейтингу звертайтеся до модераторів або адміністрації Форуму.

Я чомусь не можу подивитись свій рейтинг, та навіть 0 у мене немає. Взагалі немає жодного віконця з табличкою. Щось я роблю не так!!! :36_1_51:

 • Back To Top

#3

Користувач поза мережею   Тато Карло 

 
 • Своя людина
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Адміністратор
 • Повідомлень: 193
 • Реєстрація: 16 June 07
 • Подякували: 16
 

Відправлено 19 April 2008 - 20:00

Перегляд повідомленняdenysko (19.4.2008, 20:26) писав:

Я чомусь не можу подивитись свій рейтинг, та навіть 0 у мене немає. Взагалі немає жодного віконця з табличкою. Щось я роблю не так!!! :36_1_51:


Зображення
Ваш рейтинг на картинці вказано стрілочкою. На даний момент він рівний нулю(нуль не відображається)

My Signature
У нашім раї на землі
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим.

Тарас Шевченко
 • Back To Top

#4

Користувач поза мережею   Антік 

 
 • Симпатія форуму-Романтик форуму
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 2014
 • Реєстрація: 02 August 07
 • Подякували: 0
 

Відправлено 16 September 2008 - 08:29

Перегляд повідомленняТато Карло (19.4.2008, 21:00) писав:

Зображення
Ваш рейтинг на картинці вказано стрілочкою. На даний момент він рівний нулю(нуль не відображається)

Не розумію, чому не можна бачити рейтинг інших? поясніть

My Signature
Спойлер
 • Back To Top

#5

Користувач поза мережею   Настюша 

 
 • МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 1510
 • Реєстрація: 14 January 08
 • Подякували: 0
 

Відправлено 16 September 2008 - 10:08

Ого, що ж це треба зробити до рейтингу 50? :unknown:

My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
 • Back To Top

#6

Користувач поза мережею   inchik 

 
 • Вінтаж
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 694
 • Реєстрація: 03 July 08
 • Подякували: 0
 

Відправлено 16 September 2008 - 12:41

ой, я тут за малечею не встигаю часом, а коли ж набирати рейтинг :D ... то хіба постійно сидіти в інтеренеті, а вихованням коли займатися...може хто що порадить?

My Signature
Зображення
Зображення
 • Back To Top

#7

Користувач поза мережею   MoonRise 

 
 • Дока
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 4382
 • Реєстрація: 25 July 08
 • Подякували: 0
 

Відправлено 16 September 2008 - 12:46

Дійсно, погоджуюсь на всі 100% з inchik,. Як маленька Анна спить/ всього 1 місяць і тиждень/, я бігом до компа і переглядаю, читаю, пишу, інколи не встигаю все перечитувати, читаю найперше, що мені найважливіше, а далі другорядне))

My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
 • Back To Top

#8

Користувач поза мережею   Natalo4ka 

 
 • Перехожий
 • Pіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Новачки
 • Повідомлень: 3
 • Реєстрація: 18 September 08
 • Подякували: 0
 

Відправлено 03 October 2008 - 19:42

За -25 "ми з Вами прощаємось на завжди."

Я вибачаюсь, та у мене здаеться саме така ситуація, або мені просто не дано зрозуміти :mocking:

 • Back To Top

#9

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

 
 • Відсутня до завершення війни
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Адміністратор
 • Повідомлень: 2787
 • Реєстрація: 16 June 07
 • Подякували: 14
 

Відправлено 03 October 2008 - 19:43

Перегляд повідомленняNatalo4ka (3.10.2008, 20:42) писав:

За -25 "ми з Вами прощаємось на завжди."

Я вибачаюсь, та у мене здаеться саме така ситуація, або мені просто не дано зрозуміти :mocking:

у Вас зараз 0.

My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
 • Back To Top

#10

Користувач поза мережею   Коліжанка 

 
 • Вінтаж
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 568
 • Реєстрація: 09 October 08
 • Подякували: 0
 

Відправлено 14 October 2008 - 22:56

Ніколи раніше не реєструвалася на форумах, можливо всюди є такого типу рейтинги. Вважаю, що дуже вірний хід, як заохочувати учасників форуму до активної участі. Щодо себе, то б хотіла зауважити, що для рекламодавців це є важливим показником - статистика відвідувань, а форумчан таки заставить бути не надто щирими, бо іде "погоня за очками". Але це теж свого роду розвага, не всі ж всерйоз сприймають рейтинг ( якщо він, звичайно не -25) :D

 • Back To Top

#11

Користувач поза мережею   Мартин 

 
 • Вінтаж
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 660
 • Реєстрація: 08 February 08
 • Подякували: 0
 

Відправлено 16 October 2008 - 14:07

То все-таки, чи в нас рейтинг не працює, чи я щось не розумію?..

Я таки не бачу рейтингу інших користувачів, і, відповідно не бачу можливості його міняти.

Чи це привілегія лише модераторів? Для чого він тоді взагалі?

My Signature
Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (1 Ів. 4:16)
There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle. (Albert Einstein)
 • Back To Top

#12

Користувач поза мережею   Настюша 

 
 • МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 1510
 • Реєстрація: 14 January 08
 • Подякували: 0
 

Відправлено 16 October 2008 - 14:26

Перегляд повідомленняМартин (16.10.2008, 15:07) писав:

То все-таки, чи в нас рейтинг не працює, чи я щось не розумію?..

Я таки не бачу рейтингу інших користувачів, і, відповідно не бачу можливості його міняти.

Чи це привілегія лише модераторів? Для чого він тоді взагалі?

Рейтинг міняють лише модератори і адміністратор. І тільки вони ж його бачуть :)

My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
 • Back To Top

#13

Користувач поза мережею   Тато Карло 

 
 • Своя людина
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Адміністратор
 • Повідомлень: 193
 • Реєстрація: 16 June 07
 • Подякували: 16
 

Відправлено 16 October 2008 - 14:28

Перегляд повідомленняМартин (16.10.2008, 15:07) писав:

То все-таки, чи в нас рейтинг не працює, чи я щось не розумію?..

Я таки не бачу рейтингу інших користувачів, і, відповідно не бачу можливості його міняти.

Чи це привілегія лише модераторів? Для чого він тоді взагалі?


На разі, рейтинг можуть змінювати лише модератори, щоб не було зловживань, дружніх обмінів плюсами, помсти за якісь образи і т.д.(подібні речі я неодноразово зустрічав на інших форумах) Кожен користувач бачить лише свій рейтинг. Для чого він взагалі читайте на початку теми(там, в принципі описано все й про те хто може змінювати рейтинг)

Зараз ми зважуємо всі "За" і "проти" рейтингу, який зможуть змінювати користувачі і який буде видимим для всіх.

My Signature
У нашім раї на землі
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим.

Тарас Шевченко
 • Back To Top

#14

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

 
 • Фахівець
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 1096
 • Реєстрація: 28 January 08
 • Подякували: 0
 

Відправлено 16 October 2008 - 14:40

Те що рейтин має бути видно для всіх, навіть якщо він дорівнює 0, а от щодо зміни рейтингу, то таки доцільніше залишити цю справу за модераторами та адміністрацією.
І ще, у 1 пості було сказано, що за короткий час отриму чи -5 чи -10. Думаю, що задля справедливості потрібно чітко сформулювати за який час ти отримуєш - 5 чи -10. Але тут потрібно врахувати не календарні дні, а дні перебування на форумі. А то можна не заходити на форум чи не залишати коментарів і тоді час виходитиме. Тому й за такі хитрощі потрібно передбачити свої "-"

My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
 • Back To Top

#15

Користувач поза мережею   Мартин 

 
 • Вінтаж
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 660
 • Реєстрація: 08 February 08
 • Подякували: 0
 

Відправлено 16 October 2008 - 14:44

Перегляд повідомленняТато Карло (16.10.2008, 15:28) писав:

На разі, рейтинг можуть змінювати лише модератори, щоб не було зловживань, дружніх обмінів плюсами, помсти за якісь образи і т.д.(подібні речі я неодноразово зустрічав на інших форумах) Кожен користувач бачить лише свій рейтинг. Для чого він взагалі читайте на початку теми(там, в принципі описано все й про те хто може змінювати рейтинг)

Зараз ми зважуємо всі "За" і "проти" рейтингу, який зможуть змінювати користувачі і який буде видимим для всіх.


Читав, але не до кінця... :)

Прошу пробачення за несправедливий "наїзд" :36_3_16:

My Signature
Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (1 Ів. 4:16)
There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle. (Albert Einstein)
 • Back To Top

#16

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

 
 • Виконавчий адмін
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Адміністратор
 • Повідомлень: 7115
 • Реєстрація: 30 August 08
 • Подякували: 4
 

Відправлено 16 October 2008 - 16:31

Перегляд повідомленняТато Карло (16.10.2008, 8:28) писав:

На разі, рейтинг можуть змінювати лише модератори, щоб не було зловживань, дружніх обмінів плюсами, помсти за якісь образи і т.д.(подібні речі я неодноразово зустрічав на інших форумах) Кожен користувач бачить лише свій рейтинг. Для чого він взагалі читайте на початку теми(там, в принципі описано все й про те хто може змінювати рейтинг)

Зараз ми зважуємо всі "За" і "проти" рейтингу, який зможуть змінювати користувачі і який буде видимим для всіх.


цілковито погоджуюся. обміни плюсами швидш за все стануть звичним явищем :(
стосовно мінусів. я, наприклад, утримуюся ставити мінуси в репутацію. але обміняюся мінусом запросто! особливо, коли змінусована думка лише тому, що вона не прийнятна котромусь з користувачів. наприклад я пишу: "мені неприємно, якщо палять в людних місцях", а мене мінусують з коментом "і де по твоєму я маю палити?". я мінус 100% поверну. чи зробила я б це, якщо не отримала мінуса. навряд.
багато особистого ставлення привноситься у таку репутацію.

як альтернативу можна запровадити "дякую" за допис, без змін в репутацію. можливо тоді буде видно, які дописи користувачі вважають корисними, а які не відповідають духу форуму. хоча останні теж можуть бути корисними. одним словом "палка з двома кінцями" :)


Нагороди:

переглянути всі
 • Back To Top

#17

Користувач поза мережею   МанунА 

 
 • Вінтаж
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 845
 • Реєстрація: 18 June 08
 • Подякували: 0
 

Відправлено 16 October 2008 - 16:36

Або в кінці поста кнопочки "допис сподобався" і "допис не сподобався" , які показуватимуть кому дана думка імпонує. Без зміни репутації.

My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
 • Back To Top

#18

Користувач поза мережею   Антік 

 
 • Симпатія форуму-Романтик форуму
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 2014
 • Реєстрація: 02 August 07
 • Подякували: 0
 

Відправлено 16 October 2008 - 16:45

Їдеї гра з вогнем, МанунА, думаю, це золота середина, тобто оптимальне вирішення цього питання!

My Signature
Спойлер
 • Back To Top

#19

Користувач поза мережею   Сонячна 

 
 • Фахівець
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Орг СП Малечі
 • Повідомлень: 1315
 • Реєстрація: 21 May 08
 • Подякували: 0
 

Відправлено 16 October 2008 - 17:50

Перегляд повідомленняМанунА (16.10.2008, 17:36) писав:

Або в кінці поста кнопочки "допис сподобався" і "допис не сподобався" , які показуватимуть кому дана думка імпонує. Без зміни репутації.

А мені здається, що і ця кнопочка буде зайвою. Якщо людині є що відповісти на той чи інший допис, то в її відповіді будуть усі "за" чи "проти" щодо тієї думки.

Перегляд повідомленняЩасливий татусь (16.10.2008, 15:40) писав:

Те що рейтин має бути видно для всіх, навіть якщо він дорівнює 0, а от щодо зміни рейтингу, то таки доцільніше залишити цю справу за модераторами та адміністрацією.

Погоджуюсь на всі 100%.

My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
 • Back To Top

#20

Користувач поза мережею   Анжельчик 

 
 • Зацікавлений
 • PіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Користувачі
 • Повідомлень: 60
 • Реєстрація: 24 August 08
 • Подякували: 0
 

Відправлено 16 October 2008 - 18:31

А я що, не достатньо активна? Вже цілий місяць хожу з 3 зайчиками :hi: . Хотілось би, якщо можна звичайно, поповнити зайок. :hi:

Повідомлення від модератора Тато Карло
Якщо будете флудити і офтопити то ще й тих які є позабираю! :hi: (жартую)
Якщо серйозно, почитайте ліебез і правила, а то скоро почнете отримувати мінуси туди про що власне йдеться в цій темі.

 • Back To Top

Поділитися темою:
 • 52 Сторінок +
 • 1
 • 2
 • 3
 • »
 • Ви не можете створити нову тему
 • Ви не можете відповісти в тему2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама


Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lilut світлина
Tasia78 світлина

Tasia78  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, в кого в 42 зі зниженим овуріальним резервом настала вагітність і як Ви до цього дойшли?

22 Sep 2020 11:08

Показати коментарі (4)

Бурулька світлина

Бурулька  Дівчата, хелп, терміново треба лактолога.

26 Aug 2020 21:00

Sveta2010 світлина

Sveta2010  Дівчатка, можливо хтось має контакт або знає як/де знайти Петрук Вікторію Анатоліївна ( вела гурток "Мудрагелики" ) ?

17 Aug 2020 10:32

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Facebook стрічка


birthday Іменинники ( 30 October 20 )


Перекладач онлайн