Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Правила Дошки Оголошень - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Оголошення: Правила Дошки Оголошень

Користувач поза мережею   Осіння симфонія 

  • Дівчина з мітлою
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Повідомлень: 2589
  • Реєстрація: 15 December 08
  • Подякували: 0
Шановні малечівці!!!
З 1-го березня, 2013 року, вступають в силу оновлені правила Дошки Оголошень!


Родинний форум - МАЛЕЧА, вже не перший рік, дарує всі можливості для приємного онлайн спілкування!
Щоб Ваше спілкування не було затьмарене "неочікуваними" змінами правил, прошу уважно прочитати наші прості вимоги!

1. Дошка оголошень на нашому форумі створена для постійних відвідувачів, які не займаються комерційною діяльністю, не намагаються прилаштувати свої, тим паче, чужі речі, для прибутку!

Це маленький сервіс, для зручності мам в декретній відпустці.
Це сервіс, який дозволить вам своєчасно та швидко виставити старі речі своєї дитини, чи речі, які вам вже не потрібні, на продаж.
А, іншій мамі, придбати недорогі, але якісні речі для свого малюка.

Якщо ж ви вирішили навести лад у своїх шафах і в одну мить продати пів свого будинку - Вам не сюди.
Для грандіозних розпродажів, перепродажів, секонхендів, заробітків - є безліч спеціалізованих сервісів в просторах інтернету!

З самого початку, наша дошка замислювалась, як додаток, скоріше певна взаємодопомога! Коли користувачі, за помірковану чи символічну плату, допомагають один одному!

Тому, ми змушені внести певні корективи!

1.1. Кожен користувач, який має 250 корисних повідомлень, має можливість користуватись ДО.

1.2. АК - активний користувач, може одночасно відкрити максимально 5 тем про продаж власних речей.
А також 5 тем в розділі "Куплю".

1.3. Кожна окрема тема - оголошення, може містити лише одну позицію на продаж. Іншими словами. Ви можете в своїй темі виставляти на продаж лише одну річ. В сумі одночасно, Ви можете продавати 5 речей, кожну в окремій темі.
В розділі куплю - так само, одна тема - одна річ.
Допускається продаж як однієї речі - пакету речей. Наприклад, Ви хочете продати спідничку легенси і болеро всі разом за єдиною ціною.

1.4. Після продажу чи з іншої причини закриття теми - Автор має повідомити адміністрацію через кнопку "Скарга", про неактуальність та закриття теми.
І тільки, коли тема буде вилучена з перегляду, Ви можете відкрити нову тему.

1.5. Створення 250 повідомлень, які рахуються лічильником, проте не несуть суттєвого значення (є короткими, беззмістовними і т.д.) - вважатиметься як штучне набивання кількості постів з метою отримання доступу в ДО. Теми про продаж, створені такими форумчанами, будуть приховані і відкриті лише через певний час, встановлений модератором (за умови, що протягом цього часу форумчанин покаже себе як дійсний активний учасник форуму).

1.6. Продавати можна лише свої речі або речі свого чоловіка та своїх дітей, які з якоїсь причини вам не підійшли (подарували/купили замалі, виросли і т.д.). Причину вказуйте у темі. Речі, котрі не є Вашими автоматично вважаються чужими речима, вони заборонені до продажу на нашому форумі.

1.7.
Забороненими для продажу є: алкоголь (міцність та місткість не відіграє жодної ролі), тютюн, хендмейд, а також заборонені законодавством товари та послуги.
Флора та фауна. Кошенят, рибок, квіти, дерева та т.п. можна пропонувати у розділі взаємодопомоги. Інакшими словами - безкоштовно.

1.8. Забороняється дописувати свої оголошення в чужі теми.

2. Заборонено без дозволу адміністрації розміщувати оголошення комерційного характеру, тобто займатись підприємницькою діяльністю (систематична реалізація товарів, надання послуг з метою отримання прибутку). Такі теми публікуються лише за наявності відмітки про дозвіл від адміністратора.

3. Тема, у якій останній допис зроблений більше аніж місяць назад, вважається неактуальною для автора (оскільки він уже місяць не "апає" її) і автоматично видаляється модераторами (без попередження).


4. У розділі "Куплю" свої пропозиції щодо продажу мають право виносити користувачі із кількістю корисних повідомлень не менше 50. Застереження щодо штучного набивання кількості постів (див. пункт 2).

5. Заборонено цитувати фото чи увесь перший пост. Таке цитування вважатиметься зловживанням.

6. Заборонено зловживати цитуванням фото у великих об'ємах.

7. Користувач має право просто апати своє оголошення не частіше, аніж раз в 7 днів. Більш часте апання дозволене у випадку зниження ціни. Порушення даного правила тягне за собою зниження рейтингу.

Що означає "апати"? - "піднімати" оголошення у загальному списку до верху, за рахунок оновлення дати останнього повідомлення.

"Просто апати", в нашому випадку, ставити смайлик, писати фрази типу "дівчата ауу!", "актуально", "торгуйтесь!" і т.д. і т.п.


8. Користувач зобов"язаний слідкувати за актуальністю свого оголошення. Це означає, що коли Ваше оголошення стає НЕ актуальним (річ продано, передумали, хочете створити інше оголошення і т.д.), то Ви повинні повідомити про це модераторів, щоб дана тема була видалена.

Як повідомити?

Натисніть кнопку Скарга Зображення у Вашій темі (немає значення у першому пості чи останньому) та викладіть суть прохання: "Видалити тему у зв"язку з ..."9. Заборонено давати посилання на зовнішні альбоми (пікаса) та інші... Фото пропонованого товару має бути викладено в повідомлені.

10. Заборонено використовувати статуси та щоденники, як дошку оголошень, а також дублювати інформацію та давати посилання на ваші оголошення в ДО.

11. З 10/11/12 в розділі Взаємодопомога заборонено відкривати теми для збирання допомоги в будь якому вигляді (грошовому чи товарному) малозабезпеченим і проблемним чи прирівняним до таких сім'ям. Для таких тем існує розділ СОС.Зверніть увагу на вимоги, щодо оформлення повідомлень!

При недотриманні наших вимог - ваші фото будуть вилучені без попереджень!


Це не наша примха, ми піклуємось про читабельність та зручність. Великі розміри фото заважають читанню та сприйняттю. А також негативно впливають на швидкість завантаження сторінки і витрачають трафік користувачів.

Як оформити свою тему в ДО?
Оголошення повинно давати максимально докладну інформацію про товар, який Ви пропонуєте / шукаєте.
Заголовок оголошення повинен відповідати його змісту.
Оголошення в своєму заголовку не повинне містити Ваших контактних даних (телефону, адреси, e-mail), назви компанії, що пропонує товар, ціни.
Заголовок має містити важливий опис товару - назву, розмір, колір, стать.
Взуття-жіноче-літнє-37р.
Одяг-чоловічий-верхній.
Повзунки-дівчачі-68-92ріст.


Фото, яке демонструє товар, повинне відповідати заголовку і тексту оголошення. На фото має бути зображений лише пропонований об'єкт. Фото не повинно містити логотипу, бренду, URL, назви компанії або будь-яку іншу рекламну або контактну інформацію. Якщо ви виставляєте більше двох зображень, не забувайте ховати зображення під спойлер!


Комерційне оголошення:
Спойлер
Нагадуємо - порушення правил Дошки Оголошень карається мінусуванням рейтингу!
Перекладач онлайн