Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Клініка професора Хміля м.Тернопіль,м.Львів-5 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 72 Сторінок +
  • « Перша
  • 70
  • 71
  • 72
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Клініка професора Хміля м.Тернопіль,м.Львів-5 Оцінка: ****- 3 Голосів

Користувач поза мережею   Tianna 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 2

Відправлено 23 May 2020 - 10:57

Добрий день, прочитавши останні дописи , теж вставлю своїх 5 копійок.... За плечима 11 років старання завагітніти, 3 операції, 7 спроб ЕКЗ, відповідно і 7 переносів, їздили по різних клініках, але 8 спроба прлучилась таки в Клініці Хміля, за що їм безмежно вдячна, в нас складний випадок , професор не давав жодних шансів, але з Божою допомогою бавимо донечку якій вже 1.2. І ніхто кошти не вимагав, навпаки робили суттєві знижки. І я дякую Богу що скерував нас тут в клініку Хміля.

Добрий день, прочитавши останні дописи , теж вставлю своїх 5 копійок.... За плечима 11 років старання завагітніти, 3 операції, 7 спроб ЕКЗ, відповідно і 7 переносів, їздили по різних клініках, але 8 спроба прлучилась таки в Клініці Хміля, за що їм безмежно вдячна, в нас складний випадок , професор не давав жодних шансів, але з Божою допомогою бавимо донечку якій вже 1.2. І ніхто кошти не вимагав, навпаки робили суттєві знижки. І я дякую Богу що скерував нас тут в клініку Хміля.

My Signature
Мальва
  • Back To Top

Подяка від: 2 Користувачі, які подякували:

Користувач поза мережею   мріїзбуваються 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 10

Відправлено Вчора, 15:52

Перегляд повідомленняDgesi (22 May 2020 - 22:55) писав:

Всім привіт. Дуже давно сиджу на форумі, читаю, і все думаю. І нарешті наважилась написати про своє невдале еко,яке робила в клініці професора Хміля у Львові. Це все так тяжко згадувати, але всеж таки напишу. Вже пройшло пів року+- але воно мене мучить. І так все почалось з того, що я пару років бігала по лікарнях і без толку. Шукала кращіх з кращіх, і лікарів і клініку. Читала по відгуках, і дуже багато було хороших відгуків про клініку Хміля, а тут натрапила на день відкритих дверей, знижки і т. д. Наважилась на штучне запліднення. Пішли ,виграли знижку 50%.Були дуже щасливі. Потім думала, але всеж таки наважилась на еко. І тут все почалось, ці 6 місяців були найгірші, це все було, як в страшному сні... Але спочатку мені все сподобалося і клініка і лікарі, я була в захваті. Почала свій шлях з Цепенди, аналізи в двох були в нормі, я дійсно була шокована, що в нас все ок. І потім Цепенда О. П дуже спішила, і все проходило дуже швидко. Перший мій похід в клініку був безслізний, а всі остальні я виходячи постійно плакала, і картала за те що пішла на еко. Ціни космічні, особливо ліки... Після стимуляції, в мене було всього лиш 2 ембріончика, але підсажувати сказали 1, бо щось з другим було нето. Потім в мене щось помазалось за день до підсадки, але О. П сказала, що я перенервувалась, підсадка буде. Добре, я погодилась. Я ж незнала як краще,вона лікар. Потім підсадка. Очікування позитивного результату. І все, капець,сльози, хчг, негативно. Невдале еко. Потрачено море часу, здоров'я, і кучу грошей. І толку з тої знижки. Неведіться на їхні дні відкритих дверей. Але я нездалась, взяла себе в руки і пішла до О. П, питати, що не так, і чому не вийшло, але вона своєї помилки непобачила, і сказала що не у всіх з першого разу виходить, хоча на початку нашої зустрічі говорила протилежне. А ми з чоловіком немаємо грошей на пару спроб, ледь нашкребли на 1, і то повелись на знижку... Потім я сказала О. П, що хочу прокунсультуватись з професором. Вона недуже хотіла, але я пішла до нього. Він також нічого толкового не сказав, сказав, що треба гістеру робити, виясняти, що пішло не так. Він мене назначив до Пономаренко, потім до Венгер, але разом з професором. І кожного тижня мінялися діагнози, то гідросальпінкс правобічний, то лівобічний, то ендометріоз, то міома, а кінець такий, треба видаляти трубу, можливо 2.... І все на цьому моє лікування закінчилося в цій клініці,і наразі взагалі. Неможу прийти в себе від цих лікарів, професорів. В них на думці лише гроші, а не людські життя. В них конвеєр. І це засмучує, що практично нова, молода клініка, а така погана... Я нераджу цю клініку і лікарів, а від професора просто в шоці. Він вже працює лише на гроші, все. Перед тим як йти на еко подумайте добре. Ця клініка напевно займається лише легкими випадками, а може еко це дійсно лотерея.... Вибачте, що так багато написала, це просто емоції, які лишилися в середині...
привіт .хотіла вас підтримати,все буде добре,ви обов'язково станите мамою!!!не втрачайте надії... Я сама маю дві невдалі спроби в Хміля...дуже було важко після 2 ї невдачі...пішло багато здоров'я,не говорю про гроші(( ...та я вірю,що почую слово мама,і кожна жінка,яка йде до мети ,отримає результат...Так у багатьох получається з першої спроби,але багатьом потрібно пройти тернистий шлях,щоб получилося(( і нажаль починають шукати більше причин не вагітнення,коли є 1-2 невдачі екз...тримайтеся,вірите і не здавайтеся!

• Back To Top

Поділитися темою:

• 72 Сторінок +
  • « Перша
  • 70
  • 71
  • 72
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 May 20 )

Реклама

Перекладач онлайн