Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Біль внизу живота під час вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 31 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Біль внизу живота під час вагітності Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Julian 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 September 2008 - 11:07

Привіт всім!!! Нам 16тижнів але впродовж всієї вагітності в мене періодичні болі внизу животика з правої сторони, коли я нахиляюсь до землі або ногу на ногу закладаю, коли довгу сиджу а потім поворохнусь також відчуваю що там хтось живе (це само собою зрозуміло). Чи це нормальні такі відчуття? У когось було таке? Лікарі неможуть цього пояснити.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dalla 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 September 2008 - 12:41

Перегляд повідомленняJulian (25.9.2008, 11:07) писав:

Привіт всім!!! Нам 16тижнів але впродовж всієї вагітності в мене періодичні болі внизу животика з правої сторони, коли я нахиляюсь до землі або ногу на ногу закладаю, коли довгу сиджу а потім поворохнусь також відчуваю що там хтось живе (це само собою зрозуміло). Чи це нормальні такі відчуття? У когось було таке? Лікарі неможуть цього пояснити.

Привіт Julian. У цьому нема нічого страшного, у мене теж саме. Постійно болить, от тільки з лівої сторони частіше. Мені це пояснили як цілком нормальне явище. Сказали, що там все ніби розтягується, треба ж місце для дитинки, от іноді можуть бути такі спазми. Якщо вже дуже болить - приймаю ношпу, допомагає, але стараюсь не зловживати.
Якщо лікарі нічого не кажуть, значить ніякої загрози нема, інакше поклали б вже на збереження і кололи б ту саму ношпу.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 13:04

Велике дякую Dalla :give_heart:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Matysya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 13:45

Справді ти не переживай. Це дійсно може бути навіть і не матка. З вагітністю в житті жінки відбувається купа змін. І не варто так до всього прислухатися, боможна зійти з розуму. Я знаю бо така сама. Ой шось там заболіло, шось там закололо, ой а вже матка в тонус прийшла. Мій лікуючий лікар з мене сміється і каже що дитинка росте, все розтягується і готується до пологів.
Переживати не варто, але й не варто на все махнути рукою.
My Signature
Спойлер

Очі блищать, на обличчі постійні посмішки, дзвінкий сміх, розмови цілими днями і ночами безперервно. Це наше щастя. Давай його нікому не віддамо :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 14:10

[quote name='Matysya' date='25.9.2008, 14:45' post='32585']
Дякую за пораду!!!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 September 2008 - 09:14

Перегляд повідомленняJulian (25.9.2008, 13:04) писав:

Велике дякую Dalla :unknown:

Будь ласка. Ми тут всі завжди раді порадити хто чим зможе. :gv:
А на рахунок болю, якщо вже дуже сильно болить і довго тоді треба обов’язково до лікаря.
Здоров’ячка вам і дитинці. :lazy:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadin 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 October 2008 - 14:32

Перегляд повідомленняJulian (25.9.2008, 11:07) писав:

А у Вас стілець в нормі? Бо інколи я вічуваю також біль, але помітила що це кішківник. День дієти, нормальний стілець і все в нормі.
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 October 2008 - 21:26

У меня боли в правом боку начались на четвертом месяце. Первый раз заметила в душе что не могу стоять на одной ноге. Потом каждый вечер мучилась, с дивана не могла встать. Спас бандаж, хоть легче было. Но боли не исчезли до родов. Доктор говорила что это ребенок давит где-то на нерв попадает давление. Когда родила, то в этом месте живот выпирал больше, ребенок лежал у меня там попкой, облегчение было только за неделю до родов. А так я не могла быстро идти, было больно.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 October 2008 - 08:42

Nadin Зі стільцем в мене все нормально, це як виявилось спочатку були спазми. А тепер в мене були нові болі як на місячні (після нервів), прийшлось звертатись знов до лікарів, мене заспокоїли сказали на УЗІ все добре загрози немає. Гінеколог подивилась на матку сказала що також все нормально, але виписали купу таблеток, і якщо болі не припиняться прийдеться лягати в лікарню. На теперішньому УЗІ мені сказали що в Нас буде доця ( я так довго чекала цього моменту)!!! :diablo:
Р.S. Всім дякую за підтримку і поради!!! :diablo:
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2008 - 12:52

Перегляд повідомленняJulian (5.10.2008, 8:42) писав:

На теперішньому УЗІ мені сказали що в Нас буде доця ( я так довго чекала цього моменту)!!! :crazy:
Р.S. Всім дякую за підтримку і поради!!! :unknown:

Вітаю з майбутньою донечкою, :good: у мене за тиждень теж узі, скажуть хто в нас буде. Так хочу доцю.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DIKAJA@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2008 - 12:49

в мене також на 4 місяці з"явилися болі як перед місячними. При чому коли натискати на низ живота -теж болить..Можливо кишківник...а можливо наслідок стресу...і відчуття якогось здуття живота! якщо не пройде - прийдеться йти до лікаря :cray:
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2008 - 13:01

[quote name='Dalla' date='6.10.2008, 13:52' post='34860']
Вітаю з майбутньою донечкою, :cray: у мене за тиждень теж узі, скажуть хто в нас буде. Так хочу доцю.
[/quote
Дякую за привітання і бажаю Вам щоб у Вас також була доця!!! Dalla сьогодні 17.10. може ви вже знаєте хто у Вас буде?!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2008 - 13:06

Перегляд повідомленняDIKAJA@ (17.10.2008, 13:49) писав:

в мене також на 4 місяці з"явилися болі як перед місячними. При чому коли натискати на низ живота -теж болить..Можливо кишківник...а можливо наслідок стресу...і відчуття якогось здуття живота! якщо не пройде - прийдеться йти до лікаря :cray:

Незволікайте і негайно ідіть до лікаря нехай Вас оглянуть щоб не було потім поганих наслідків краще перестрахуватись. Тому що останні болі через які я пройшла вони і виявились внаслідок стресу. Відлежалась в дома пластом 10днів і на таблетках, то стало мені лекше.І головне не нервуйтесь і непереживайте.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2008 - 13:06

а от з цим я би радила звернутися до лікаря,особливо на цьому терміні ...Julian,абсолютно права.У мене на 4 місяці подібне потребувало "вилежування" та "Утрожестану".

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilysik 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2008 - 13:59

в мене також на 4 місяці з"явилися болі як перед місячними. При чому коли натискати на низ живота -теж болить..Можливо кишківник...а можливо наслідок стресу...і відчуття якогось здуття живота! якщо не пройде - прийдеться йти до лікаря :gv:

Я відчувала такі болі і здуття живота протягом тиждня, думала кишківник. Але вчора була в лікаря і вона сказала, що це в мене матка в тонусі, радила більше лежати і приписала ліки.
Отже раджу, краще піти до лікаря і не хвилюватися. :gv:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   angelina 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2008 - 16:00

В мене теж була біль як на місячні на 4 місяці, то на УЗД сказали, що матка в тонусі і плід розташований дуже низько, була загроза викидня. Лікар порадив більше лежати і назначив таблетки попити тиждень, якщо не перестане, то приїхати, але нащастя біль втихомирилась і більше не з"являлась.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DIKAJA@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 October 2008 - 08:29

всім дякую за поради...сьогодні йду до лікаря..намагаюсь не думати про погане!!! Тримайте за мене кулаки!!!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 October 2008 - 08:48

Перегляд повідомленняDIKAJA@ (21.10.2008, 9:29) писав:

всім дякую за поради...сьогодні йду до лікаря..намагаюсь не думати про погане!!! Тримайте за мене кулаки!!!

Не хвилюйся все буде добре і не переживай!!! Ми всі тримаєм за Вас кулачки і на ногах і на руках!!! ;)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 October 2008 - 09:01

у мене такі болі (як перед місячними) почалися на 3-4-му тижні вагітності, лікар сказала, що це загроза і приписала попити Утрожестан протягом місяця.. то це вже два тижні його приймаю, хоча дуже не хотіла приймати гормони, але болі припинилисьі я рада цьому))))))))

тримаю за тебе кулачки, DIKAJA@...))))))))))))))))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Чайка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 October 2008 - 09:47

У мене були такі болі при першій вагітності, яка закінчилася викидишом на 5 тижні. я тоді мало з розуму не зійшла. Коли завагітніла вдруге болі повторилися І я одразу ж лягла в лікарню на терміні 2 тижні. Болі внизу живота свідчать про те що матка або в тонус або відкривається. Дівчата з цим жартувати не можна. Слід одразу звернутися до лікаря. А далі він пропише: Магній Б6,но-шпу, утрожестан,Вібуркол. Дозування писати не буду це справа лікарів. Але до болі, потягування внизу живота треба ставитися серйозно. Борони Боже комусь відчути те що пережила я: коли моя дитинка випала в унітаз. Бережіть себе і ваших малят Ви тепер мамуськи і для вас більше нема слів: Не можу, не хочу, не получається. Від вас залежить два життя...
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 31 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

4 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 4 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 14 November 19 )

• З днем народження
    ckorpionsha 
    - Вік: 40
  • З днем народження
    Tila Tekila 
    - Вік: 28

Перекладач онлайн