Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: електричні зубні щітки - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

електричні зубні щітки чи варто купляти Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Maljatko 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі
  • Подякували: 0

Відправлено 07 September 2016 - 10:14

Виникло в мене таке питання: чи буде електрична зубна щітка краще справлятись із зубним нальотом. Особливо цікавить у дітей. Хто користується? Якої фірми? Де краще купувати, щоб було дешевше.

• Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 3

Відправлено 07 September 2016 - 20:27

Так, справляється набагато краще ніж звичайна щітка.
у мене така
Зображення
тільки старіша модель (як на мене краща), а в дитини точно така, новіша.

Перевагою ци щіток є те, що вони чистять вимітаючими рухами, щіточка рухається зі сторони в сторону, а не по колу чи якось інакше.
Зображення
Зубки дійсно виглядають білішими, принаймні у порівнянні з тим, що було до цієї щітки. Тепер ні на що її не обміняю.

Це Philips Sonicare, купували під час розпродаж, на американську чорну п'ятницю.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 15 March 2017 - 03:15

Я, до речі, так пізно не сплю, бо прислухаюсь, як у мені скроні тремтять після 1,5 годинного перебування у стоматолога(((((( якраз сьогодні з ним обговорювала ці щітки. Справа в тому, що я електричною користуюся уже більше 6-ти років. мала різні, але всі Орал-бі на акумуляторі. Почала користуватися під час першої вагітності, коли піна в роті викликала "ефект зворотньої реакції", тому щоб краще почистити зуби за коротший час, поки не почала утворюватися "піна в роті" придбала такий дивайс. Відчуття відполірованності зубчиків мене вразив, і я стала палкою прихильницею електричних зубних щіток. Потім і чоловікові таку придбала, а минулого року Миколай таке чудо приніс під подушку моїм малюкам. Звісно, гарні щітки з принцесою і тачками сподобались дітям, і тому проблем з чищенням зубенят у нас немає, вони із захватом самостійно проводять собі ці гігієнічні процедури. І так би цей допис був би позитивним , якби я писала його вчора... але сьогодні, з онімілим обличчям, все здається не таким вже і позитивним. Отже, мій лікар запевнив мене, що чутливість моїх зубів - це наслідок користування саме такими щітками. Вони так інтенсивно все чистять, що аж "занадто, то не здраво"(. Ними можна користуватись, але підбирати жорсткість щетини найменшу. Та все ж рекомендував звичайну класичну "механіку" з правильними "вимітальними" рухами... Сьогодні вже купила нову щіточку

My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vyskova lena 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 June 2018 - 16:42

З електричними щітками потрібно дуже обережно. Так,вони набагато краще очищають зуби,але при неправильно користуванні можуть стерти емаль. Коротше, давати таку щітку дитині я б не рекомендувала.

• Back To Top

Користувач поза мережею   YouRock 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 September 2019 - 19:41

а не зручніше користуватися звичайною?

• Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

Вчора, 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 10 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн