Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: хімічна завивка волосся - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

хімічна завивка волосся Ваш досвід, рекомендації Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Дiна 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 December 2009 - 23:02

Ідуть свята і хочеться якось трохи помінятись. А я вже дуже давно мрію про хімічну завивку волосся, ну дуже вона мені вже подобається. Але чула про неї багато негативних відгуків: треба довго укладати, щоб вигляд був дійсно ефектний, волосся потім дуже випадає і т.д. Може хтось мав серед форумчанок і може сказати всі плюси і мінуси.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 December 2009 - 23:14

діна, я ніколи неробила. бо волосся густе дуже.
Завжди робила моя мама, завивка по-перше сушить волосся (потрібно часто робити маски), ну хіба зараз якісь новіші методи, бо мама давно неробила.
Залежить яка в тебе довжина волосся, може й прийдеться укладати або зробити "мокрий ефект", є різні види завивок.
Волосся може посіктися.
Я думаю зараз є різні "методи" завивки, і треба за волосссям ще більше слідкувати, робити зволожувальні маски і т.д.

Користувач подумав і додав через 7 хв.:
Ось кілька фото

1. Зображення 2. Зображення
3. Зображення 4. Зображення
5. Зображення 6. Зображення
My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2009 - 23:24

та я власне питаю, може серед нас є й перукарі, що можуть детальніше сказати про різні методи завивки. Що краще, а що гірше. Бо я тією зававкою марю, але все ж не хочеться дуже портити волосся, бо і так випадає після родів.
Ой, яка красоті, особливо 4 фото.

Повідомлення відредаговано діна: 13 December 2009 - 23:26

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2009 - 23:26

Ось дещо знайшла
Негативні моменти:

1) Будь-яке волосся вимагає відходу і турботи, хімічна завивка і обезбарвлення не ізбавят вас від клопоту по укладанню і відходу, скоріше навпаки. Не дивлячись на те що зараз розроблені щадні варіанти хімічних завивок і обезбарвлення, проте волосся випробовують стрес і негативна дія і потребують відновного лікування.
Волосся з хімічною завивкою і знебарвлені локони вимагають дбайливого розчісуючи і укладання;

2) Щадна хімічна завивка тримається менше, ніж класична;

3) Багато в чому успіх буде визначаться професіоналізмом майстра. Він не тільки якісно зробить завивку, але і допоможе вам визначитися з вибором виду хімічної завивки залежно від структури вашого волосся, їх здоров′я, від передбачуваної великої локонів і їх жорсткості. Якщо ви не упевнені в майстрові, ви ризикуєте зіпсувати волосся і настрій;

4) Можливо вам доведеться підфарбувати волосся, оскільки все-таки вони можуть втратити первинний колір;

5) Якщо ви живете в районі з печенею, сухим кліматом, то це так само може погано позначитися на стані вашого волосся. Вони зажадають ретельнішого відходу;

6) Постійність. Якщо ви передумаєте, вам доведеться довго чекати, поки волосся не придбають природність, а можливо і зробити стрижку, щоб позбавитися від обридлої хімії.

Позитивні моменти:

1) Якщо у вашій місцевості вологий клімат, а ви любите локони, варто вибрати хімічну завивку, оскільки під дощем, в сиру погоду ваші кучерики будуть тільки чітко, чого не скажеш про локони, укладені за допомогою бігуді або плойки;

2) Укладання волосся з хімічною завивкою можна робити рідше;

3 ) Волосся стає більш слухняним;

4) Якщо у вас жирне волосся, «хімія» їх підсушить;

5) Хімічна завивка додає волоссю об’єм;

6) Постійність. Це може бути і позитивною якістю, якщо ви правильно визначилися;

7) Якщо вам нестерпимо хочеться зробити «хімію» і від цього просто стане спокійніше на душі, зробіть, прийнявши до уваги всю необхідну інформацію для правильного вибору;

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
Текст, що розкривається
Існують наступні види хімічної завивки:
-завивка на кислотній основі забезпечує стійку фіксацію, підходить для всіх типів волосся, але надає на волосся сильну дію.
-лужна завивка м’якше впливає на волосся і надає локонам природному вигляду, але підходить не для всіх типів волосся і тримається не більше 3 місяців
-нейтральна завивка м’яко впливає на волосся через те, що цей спосіб завивки рн-нейтрален. Підходить для всіх типів волосся, однаково добре впливає на всіх ділянках волосся, незалежно від ступеня пошкодження волоса.
Хімічна завивка - Види хімічної завивки nova-era.com.ua
-амінокислотна завивка. Амінокислоти і протеїни, що містяться в складі, під час процедури проникають всередину волосся і допомагають їм скоріше відновитися.
-хімічна завивка на кислотній основі з використанням тіоглюколієвой кислоти не приводить до сильного набухання волосся, яке для них шкідливо, має нейтральне значення рн. Але для гладкого і прямого волосся ця завивка не підходить, вона неміцна - через 4-6 тижнів локони стають менш пишними

Розрізняють також декілька типів хімічних завивок:
завивка на папільотках створює ефект природно в′юнкого волосся із спадаючими один на одного легкими хвилястими локонами.

спіральна завивка чудово підходить для довгого волосся. Після завивки дрібні спіралі в′ються кільцями, не перекручувавшись один з одним.

хімічна завивка “на кіску” підходить для волосся до плечей і нижче. Обробці хімічним складом піддаються пасма, заплетені в дрібні тугі кіски, кінці яких закручені на коклюшки.

хімічна завивка “на шпильку” добре виглядає на волоссі, завдовжки до плечей. Пряди волос накручуються на шпильку, виконану з неметалічного матеріалу.

My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлясік 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2009 - 23:36

діна, 4 зразок-це скручено в жгутики і на палочку.дивиться надзвичайно ефектно.якщо робити біо-завивку яка тримаеться на волоссі при роботі 10-15хв,то відповідно волосся неперепалюе і виглядае досить гарно і пиродньо.тримаеться на волоссі від 3 до 6місяців.едине НО- такоі завивки-вона неробиться на довге волосся.бо швидко розходиться.ефект біо-завивки від звичайноі суттево відрізняеться.Головне знайти хорошого майстра!!!!!!

Повідомлення відредаговано jylik: 14 December 2009 - 00:07

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orhid 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 December 2009 - 23:50

Я робила завивку два рази.
Перший раз спіральну, волосся розчесувала тільки після миття голови, а сухе просто вкладала пінкою. Було дуже гарне довге спіральне волосся. Справжнє фе настало коли волосся відросло десь на 5 см, довелось коротко постригтись. Волосся взагалі не лізло і після стрижки швидко відросло.
Другий раз зробила біо-завивку, ефект був гірший ніж першого разу, ледь хвилясте волосся. Але плюс був в тому, що коли хотілось можна було його випрямити феном без особливих зусиль.
діна, а взагалі коли дуже хочеться щось зробити, то треба спробувати...
:wub:
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 00:48

зроблю лблв'язково, бо я її хочу ще із школи, просто хочу зорінтуватися яка краще, бо я в тому взагалі нічого не петраю. В мене волосся ловжиною до плеча, а хочу щось таке як має Настя Каменских, щоб локони не були дуже тоненькими. Може ще хтось зможе мені порадити хорошого фахівця в цій сфері.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 01:26

Я робила цього літа, та в мене дуже густе й важке волосся, тому вона не взяла. Так-так саме не взяла, а не погана робота перукаря. Моє волосся взагалі не беруть ні лаки, ні пінки. Ніщо. Перукарка каже це через те що сам волос товстий.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cvato4ek 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 04:06

Я щороку робила хімзавивку волосся з 16 років: від природи у мене світле ріденьке неслухняне волосся. Тому і зробила вперше "хімію" для обєму. Було класно. Особливої укладки не потребувало. Зранку встала, підмочила трохи волоссячко на голові і зафіксувала.
Після родів почало лізти волосся. Зараз вже все нормалізувалося. Хотілося знову зробити хімзавивку, але мого волоссячка стало шкода, тому зараз просто підстриглася. Не знаю, чи навесну буду робити. Ще вагаюся...
Один раз робила т.з. біо-завивку - не сподобалось. Була дууууууже розчарована. Може волоссю вона і не шкодить, але вийшли не спіральки, а легенькі хвильки, які потрібно було "підсилювати" пінкою і феном з дифузором. Більше такої робити не буду. Хоча така хімія, на мою думку, підходить короткому волоссю - хочеш випрямиш, хочеш - буде стирчати в різні сторони...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 08:27

Я робила завивку кілька разів ще до одруження. У мене жирне волосся, причому ще й тонкі волосини, тому мені було дуже гарно. По-перше, з"явився об"єм, а по-друге, не треба було так часто мити голову.
Волосся не випадало, колір волосся не змінився.
Я хочу на весну зробити біозавивку, коли треба буде ходити без шапки. Бо я все одно сиджу вдома, а витрачати свій час і кошти на те, чого ніхто не бачитеме (вдома я звираю волосся), я б не хотіла.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 11:32

діна, насамперед необхідно пам'ятати, що як виглядатиме така завивка на Вашому волоссі залежить від трьох важливих факторів: безпосередньої якості Вашого волосся, вміння перукаря і професійна косметика, якою він користується.

Відтоді всі дописи на цю тему будуть достатньо суб'єктивними, в тому числі і мій ;)

Я роблю завивання волосся, напевно, останні 7-8 років регулярно. Це не зовсім біо-завивка, а завивка при використанні якісних професійних засобів, котрі дуже делікатно впливають на структуру волосся. Моя перукар останні декілька років користується професійними засобами Goldwell (німецькі на базі якихось там японських технологій). Пробувала я також і Eugen Perma (це вже французька косметика).
У нас з Вами дещо різниться погляд на бажаний ефект від "хімії". Мені завжди подобались саме максимально природні завитки - тугі, але одночасно щоб волосся не стирчало і було природнім на дотик. Тобто те, що на другому фото мені імпонує найбільше. Але це не "хімія", це просто накручене волосся, бо просто "хімія" не дає такого ефекту.
Моє ж волосся після завивання, напевно, найбільш схоже на фото 4, якщо б я його вкладала гелем чи пінкою для волосся. Але я використовую спеціальний м'який засіб для формування локонів і дифузор, відтоді виходить щось ближче до варіанту на фото 2, бо мені не подобається шкарубке на дотик волосся як після лаку чи гелю.

Знову ж таки, оскільки мені хочеться завжди природніх локонів, то я прошу перукаря використовувати максимально великі коклюшки-бігуді, а від них не виходить дрібних завитків і "хімія" тримається дещо менше (хоча я ніколи не жалілась на тривалість "хімії" - зберігається ефект локонів і після 6-7 місяців)

Для мене великий плюс саме такої "хімії" полягає ще в тому, що я один день можу вкласти волосся дифузором і буду кучерявою, а на другий висушу феном і випрямлю праскою - і воно буде абсолютно рівне і, саме головне, шовковисте і природнє.

Варто також додати, що я не фарбую волосся взагалі, відтоді воно абсолютно без проблем переносить всі оті завивання (десь раз в 7-8 місяців), і майже щоденну сушку і вкладання. Звичайно, необхідно користуватись якісним шампунем, бальзамом, і маскою хоча б раз в тиждень. Також використовувати професійні серії для вкладання волосся. На перший погляд видається, що все це - надто багато клопоту, але якщо втягуєшся, то не дуже й обтяжливо, але результат цього заслуговує (по секрету скажу, я все одно продовжую заздрити тим, у кого природньо хвилясте волосся і хто носить коротку зачіску і може зробити лад на голові за 10 хвилин вранці ;))

Ще одне, ще в школі я робила класичну "спіральну хімію", як на неї кажуть. Волосся мало вигляд саме як на 4 фото. Але дуже скоро почало сіктись і через якийсь час його стало надзвичайно важко вкладати. А коли відросло трохи, то дуже було видно перехід між "хімічним" волоссям і природнім. Коли ж я намагалась його випрямити, то це було майже неможливо, і волосся мало вигляд як пакля і не живе на дотик.
Звичайно, з того часу змінились і хімікати, і засоби по догляду за волоссям. Але я все одно надаю перевагу максимальній природності, і якийсь час експериментуючи все ж за останні роки підібрала собі ту модель догляду за волоссям, що максимально мене влаштовує і з естетичної, і комфортної точки зору.

Я Вам пораджу ще таку річ. Хоч зараз зима і важко побачити на вулиці людей без шапок, але спробуйте придивитись навколо на жінок і їх волосся (в транспорті, в магазині, інших людних місцях) Якщо побачите той ефект, котрий Вам дуже сподобається, не соромтесь підійти, похвалити зачіску і тактично запитати контакт перукаря. Ще можна попросити сфотографувати на мобільний телефон зачіску :) Якщо ж Вам не пощастить з таким, то просто постарайтесь максимально назбирати в журналах, інтернеті фото з бажаною зачіскою і покажіть перукареві, котрого виберете для цієї процедури.
Досвідчений і професійний майстер зможе проаналізувати бажаний ефект і стан Вашого волосся, і пояснить чи можливо це і як доведеться доглядати за волоссям щоб отримати такий результат.

Я багато всього написала, але просто хочу, щоб Ви врахували всі оті фактори, і щоб не було потім розчарування. Звичайно, волосся, то не зуби - відросте, але все таки варто дізнатись якомога більше, як на мене. ;)
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jolia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 11:40

я декілька разів робила біо-завивку, дуже щадящий варіант як на волосся, і його потім не обов"язково все зстригати, вона з часом розкручується. ефект зачіски був як на фото 3. і трималось біля року. Другу завивку робила через рік, волося досі крутилось але корні були відрослі, і результатом дуже задоволена. з укладанням жодних проблем, після миття голови гарненько з пінкою укласти, і наступні декілька днів достатньо зволожувати волося, щоб "підскочило".

Повідомлення відредаговано Jolia: 14 December 2009 - 11:41

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 11:48

Sonya, дуже дякую за корисний допис. А з якого Ви міста???
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маріам 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 14 December 2009 - 11:52

шкода, що нема кнопочки "дякую". це в мене також болюче питання. завжди хочеться якихось змін з своїм волоссям. вже пару років підряд ходжу з прямим довгим волоссям . я б його обрізала аж під 2 сантиметри, так воно мені вже набридло. поки щось з волоссям зробиш - висушиш, вкладеш - пів дня пройде. лягаю спати - то для нього окремо подушка. , і я вже навчилася спати так, щоб не крутитися вночі. хочу хімію!!!! але також є вагання. робила 2 рази.спочатку типу мокрого ефекту, а потім гарні локони природні. також не люблю твердого(після лаку, гелю) волосся на дотик.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 11:56

може хтось з вас має хорошого перукаря у Львові??? Бо також не хочеться йти в першу попавшу перукарню, щоб зробили шо-небуть.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jasorim 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 11:57

Класна темка! Я також думала про хім завивку, волосся в мене не слухняне, без обєму і т д. Одна проблема де знайти доброго перукаря в свому місті????
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 12:00

Перегляд повідомленнядіна (14.12.2009, 11:48) писав:

Sonya, дуже дякую за корисний допис. А з якого Ви міста???

діна, я з Києва.

Додам ще до свого попереднього допису. У мене власне досить густе, але тоненьке шовковисте і абсолютно пряме волосся, котре має здатність швидко бруднитись. Відтоді "хімія" мені полегшила процес вкладання, надала прикоріневого об'єму і волосся можна мити не щодня, а раз в 2-3 дні.

І ще я помітила по лінієчці, що у Вас зовсім маленький термін після пологів, відтоді десь через місяць-два можливе (але не обов'язкове ) достатньо значне випадіння волосся, що властиве майже всім жінкам після пологів. Але під час вагітності волосся майже не випадає, і вперші 3-5 місяців після пологів також, а потім йде зворотній процес - за 2-3 місяці повинно випасти і відновитись все те волосся, що наросло за попередній період. Це цілком природньо і все прийде в норму згодом (якщо немає якихось супутніх порушень гормональних). Але Вам варто пам'ятати про це, якщо надумаєтесь на маніпуляції з чуприною найближчим часом :)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беременулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 12:01

я колись робила кілька разів - дуже попалила волосся - і дуже довго відновлювалось!
My Signature
[url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url

Почніть дякувати Богу за те, що у вас є, і він дасть вам те, чого вам не вистарчає![/spoiler]
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 12:06

Перегляд повідомленнядіна (14.12.2009, 11:56) писав:

може хтось з вас має хорошого перукаря у Львові??? Бо також не хочеться йти в першу попавшу перукарню, щоб зробили шо-небуть.

Колись давно я користувалась послугами перукаря
Прихований текст
Ріми, що працює в перукарні "Спокуса" на Гвардійській.
Вона дуже добре стриже і фарбує, "хімію" ж в неї не робила. Але вона досвідчений і дуже професійний майстер, думаю, робить і "хімічну" завивку добре :)

Якщо не знайдете когось іншого, то можете згодом проконсультуватись в цього майстра.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 12:06

ой, та воно у мене вже досить випадає: страшно мити голову і розчісуватися :hi: . Роблю, різні маски для укріплення, але ще покищо ефекту не побачила. Тому, мабуть, з моєю мрією треба буде чекати, як мінімум до весни :hi: : , щоб я не була як в тому анегдоті про бабу Ягу. :santa2:

Повідомлення відредаговано діна: 14 December 2009 - 20:43

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 13 November 19 )

• З днем народження
    milanis 
    - Вік: 42

Перекладач онлайн