Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Нарощені вії - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Нарощені вії Оцінка: -----

Користувач поза мережею   giuseppe 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 October 2009 - 10:08

Хочу наростити вії, бо бо свої маленькі і прямі, та ще й непереносимість туші. Якої ви думки про нарощування вій?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нерозгадана 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 October 2009 - 10:13

Нарощені вії: кліпай оченятами хитро!

Ти вирішила наростити вії? Неймовірно зворушливо, а головне – дуже подобається сильній статі (якщо не відкривати їм таємниць штучної краси). Але як далі бути з нарощеною красою, щоб вона трималася якнайдовше та не відвалилася в найбільш відповідальний момент?
Головне – правильний догляд. І справа ця доволі клопітка. А чого ти хотіла? Краса потребує жертв. Або хоч би постійної уваги.

Нарощувати вії краще у професіонала, в косметичному салоні або викликавши майстра додому. Самодіяльністю краще не займатися, щоб уникнути ситуації, у якій щось піде не так. Адже ти можеш легко зіпсувати реквізит, неправильно нанести клей і навіть ушкодити очі.

Нарощування полягає в тому, що до основи твоїх вій за допомогою смоли-клею, що буває двох видів (чорна, як підводка, і безбарвна для маскування місць спайок) кріплять акуратні пучки штучних вій. Перед початком процедури тобі дадуть коробочки з віями на вибір. Вони різного розміру: короткі, середні, подовжені, довгі, супердовгі та максі. Вибери середні, вони матимуть природний вигляд. Довгі видаватимуть твій секрет краси про нарощену красу, та й до того ж матимуть зухвалий вигляд. Але, як відомо, на колір і смак товариш не всяк!

Пучки твоїх майбутніх вій можуть складатися з натуральних або штучних волокон. Краще, звісно, вибирати натуральні, адже штучні можуть викликати алергію.

Щоб на довше зберегти нову красу, після процедури нарощування віям потрібен додатковий догляд. А також акуратність в поводженні.

1.Тобі не можна терти очі. Якщо, працюючи за комп'ютером, у тебе наприкінці робочого дня виробилася така звичка, то про неї варто забути або ж терпіти свербіж. Інакше вії опадуть. Це, до речі, стосується, і твоїх рідних вій…

2. Забудь про жирний крем для зняття макіяжу, жир якого руйнує смолу-клей, за допомогою якої кріпляться вії. А також зведи до мінімуму використання косметики для очей: гелів, емульсій, лосьйонів. Якщо це зробити неможливо, то стеж, щоб кремоподібні засоби для догляду за очима потрапляли лише на шкіру, а не на вії.

3. При вмиванні будь максимально обережною: легкими рухами торкайся до очей, уникай довгого перебування у воді (це стосується тільки обличчя, водні процедури для всього тіла ніхто не відміняв). Про пірнання в морі або місцевій водоймі чи запливи на далекі дистанції в басейні можна забути, інакше строк нарощеної краси буде мегакоротким.

4. Фарбувати тушшю нарощені вії не рекомендується: процедури зі зняття макіяжу вкорочують їм життя.

5. Якщо ти носиш лінзи, будь готова, що твої нарощені вії протримаються доволі недовго, адже мимоволі ти мучитимеш їх по вечорах, виймаючи лінзи та промиваючи очі. Хоча покрасуватися якийсь час усе-таки можна!
My Signature
Навіть якщо ти - ангел, завжди знайдеться той, кому не сподобається шелест твоїх крил...
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   giuseppe 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 October 2009 - 10:31

А як часто потрібно робити корекцію?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукерія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2010 - 15:26

Нарощені вії-це ну дуууже красиво!Я коли нарощувала,просто не могла натішитись.Всі робили компліменти,іноді аж набридала така увага.Шкода,що не можна наростити раз і на все життя:).Після останнього нарощування в мене дуже повилазили власні вії.Звичайно вони відновились на протязі деякого часу,але після цього знов нарощувати я вже не наважуюсь.
giuseppe,корекція робиться раз на два тижні.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Asta la vista 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 January 2010 - 15:39

Сьогодні в програмі "Дивись" якраз про нарощування вій згадувалось. Ціна задоволення 1000 грн і кожних 2 тижні корекція - це ще 400 грн.

Ви не пробували рициновою олією змащувати вії (добре промитою щіточкою від туші) - вони стають густішими, а закручувати спеціальними щипцями?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 10 January 2010 - 15:50

Мені знайома робила ту процедуру безплатно, але не зупинялась повторювати який це чудовий бізнес, оскільки клієнт постійно буде до тебе приходити на корекцію, тепер бачу, після допису lysenya, що це дійсно бізнес, одного не можу зрозуміти, чому людям так подобається та неприродність? Вона мене практично заставила то робити, особливого бажання не було, як і величезної радості після тої процедури, так, очі дещо виразніші стали, але чи варте то того тягання вій ваших власних, коли на них приклеюють штучні-не знаю, того знущання з очей, хай як акуратно людина це робить, я була дуже рада, коли на наступний день акуратно то позмивала з очей. Вважаю, що процедура потрібна на конкретний день(якщо свої вії дуже невлаштовують), але не на постійній основі з тими бізнес-коректуваннями.
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2010 - 16:17

Капєц,дівчата...Перукарні-це також бізнес,солярії так само.Хочеш бути красивою-плати.olia14,звичайно,насильно робити не треба:).Не знаю,чому ваша подруга вас тягала за вії,взагалі то ця процедура такого не передбачує.Я собі просто дрімаю 2години,а прокидаюсь вже з"новими" віями.Вам напевно не професійна людина робила це нарощення.А на рахунок природності-ці вії не відрізниш від справжніх.Дійсно вони виглядають,як твої власні.Адже природою так закладено,що коли жінка має довгі і густі вії-це красиво.
lysenya,не знаю,що це за ціни,я б сама за такі гроші не робила.Бувають різні салони,вони можуть залупити яку завгодно ціну.Я нарощувала за 200грн.,а корекція-100грн.Якби рицинова олія робила,такий самий ефект,всі б давним давно перейшли на неї.
Щоб ви не казали,воно того варте.Не потрібно фарбуватись,маєш природній вигляд і завжди почуваєш себе королевою!Дуже жалкую,що на своє весілля не наростила вії,правда тоді такого у Львові ще не практикували:).
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жабенятко 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2010 - 16:30

Я нарощувала вії. Дуже задоволена, очі стають виразні, немає потреби користуватись тушю. Після нарощування свої вії дійсно псуються, але допомогла рицинова олія. Буде можливість, обов"язково зроблю це ще раз.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2010 - 17:04

Лукерія,, такі ціни озвучили сьогодні по телевізору.
Вам пощастило зі стилістом,бо моя знайома нарощувала вії 5 років тому,то за процедуру платила 100 грн при середній зарплаті у 500 грн.
А щодо рицинової олії,то ніхто ж не порівнює маски для обличчя з уколами ботоксом чи пластикою - є просто вітамінізація та зволоження шкіри, а є кардинальне втручання. Кому що до вподоби.
Звичайно легше піти в салон і за дві години вийти красунею,а не монотонно впродовж місяця-двох приділяти увагу своїм природнім віям. І нарощене волосся виглядає ефектніше ніж власне.
Робити чи не робити цю процедуру залежить від внутрішнього стану і настроєності людини,немає змісту переконувати. Головне,щоб жінка відчувала задоволення своєю зовнішністю!!! :bye:
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2010 - 17:14

а що скажете про пучкове нарощування? коли нарощується лише декілька війок у зовнішньому кутику ока... воно коштує так само? і який ефект?
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2010 - 17:54

Перегляд повідомленняlysenya (10.1.2010, 17:04) писав:

Лукерія,, такі ціни озвучили сьогодні по телевізору.
А щодо рицинової олії,то ніхто ж не порівнює маски для обличчя з уколами ботоксом чи пластикою - є просто вітамінізація та зволоження шкіри, а є кардинальне втручання. Кому що до вподоби.
Звичайно легше піти в салон і за дві години вийти красунею,а не монотонно впродовж місяця-двох приділяти увагу своїм природнім віям. І нарощене волосся виглядає ефектніше ніж власне.
Робити чи не робити цю процедуру залежить від внутрішнього стану і настроєності людини,немає змісту переконувати. Головне,щоб жінка відчувала задоволення своєю зовнішністю!!! :kiss:

Таке враження,що рицинова олія - панацея для вій :lol: .Ви можете хоть п"ятьдесят років нею маститись,такого ефекту не буде ніколи.Я нічого проти не маю рицинової олії,при чому сама нею регулярно користуюсь,але стверджувати, що достатньо помазатись 1-2 місяці можна стати красунею,це смішно.По-моєму це тема про нарощення вій,а не про народні методи догляду за віями.Я нікого не переконую,я ділюсь досвідом,бо він в мене є:).Ви ні разу не пробували,а у вас стільки обурення на нарощені вії :unknw: .
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2010 - 18:43

Чомусь дійсно якось різко вийшло,не розраховувала на таку бурну реакцію...

Лукерія, Прошу вибачення,якщо своїми словами Вас образила,бо мала на увазі особисто себе як переконувача, а не Вас. Думала одне (що кожна жінка заради гарного вигляду обирає власні засоби досягнення мети), а написаним вийшло інше,тому ще раз пробачте.

Я собі робила пучкове нарощення,та й то на конкретну "дефіляду".

:unknw:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 10 January 2010 - 21:53

olyalya83, ото тепер розумію, що мені якраз це пучкове робили, бо та жіночка роздивилась мої вії і сказала, що і так непогано, тому дуже добре, бо я б так не витримала, як пише Лукерія-2 години-це для мене жах! і я писала, що мені це несподобалось, нехай може і непрофесійно це робилось-порівнювати немаю з чим, та і не хочу, вам же також ліпили під око того скоча, а потім віддирали, чи то мені так тільки повезло? Я просто пишу про відчуття з тим, чи з будь-чим штучним(волосся, нігті і т.п. ну ще що там.. груди... :rofl: ), відкидаючи будь-які жертви-краса ж їх потребує, мені з цим дискомфортно(може проблема в мені не відкидаю, просто пишу свою думку), а правильно пише lysenya-Головне,щоб жінка відчувала задоволення своєю зовнішністю-мені краще і комфортніше зі своїми, тоді і відчуваю задоволення.

А те, що є кілька думок це дуже добре, люди можуть почитати і вибрати, що їм підходить і аж ніяк, щоб образити когось іншого, чесно кажучи нічого образливого вище не було, просто дискусія, доречі досить конструктивна :36_1_26: :unknw:
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2010 - 23:58

Перегляд повідомленняolia14 (10.1.2010, 21:53) писав:

і я писала, що мені це несподобалось, нехай може і непрофесійно це робилось-порівнювати немаю з чим, та і не хочу, вам же також ліпили під око того скоча, а потім віддирали, чи то мені так тільки повезло?

:).Ну,так,мені клали під око таку бумажку,щоб верхні вії не злиплись з нижніми.Але не віддирали,а легко зняли .Напевне якась спеціальна бумажка-незнаю,але зовсім дискомфорту не було.Сама процедура виглядає так-на кожну вію наклеюють шовкову,або норкову вію,яка на вигляд не відрізняється від справжньої,тільки довша і темніша.Ефект "на ліцо",неможливо залишитись не задоволеною.Дискомфорту під час накладання не має бути.Якщо у стиліста "набита рука" то процес займає від двох годин.Після нарощення "чужих" вій не відчуваєш,вони як твої власні і не мають доставляти незручностей.А про пучкові нічого сказати не можу-не робила.Подруга колись робила,казала,що їй було дуже дискомфортно з ними і через тиждень поздирала разом із власними.Коли побачила "мої",одразу пішла до мого стиліста і залишилась дуже задоволеною.А ще одній подрузі коханий забороняє нарощувати,каже що вона тоді стає надто красивою.
Можливо "пучком" і "поштучно" це різні речі-не знаю.Але чесне слово ,ще ні разу не чула,щоб хтось залишився незадоволений після "поштучно":).
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natysya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2010 - 12:14

Хто може порадити хорошога майстра по нарощені вії у Львові???
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жабенятко 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2010 - 12:36

Перегляд повідомленняnatysya (21.1.2010, 13:14) писав:

Хто може порадити хорошога майстра по нарощені вії у Львові???

Раджу Наталю, салон "Краля" на вул. Скельній.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natysya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2010 - 12:47

Перегляд повідомленняЖабенятко (21.1.2010, 13:36) писав:

Раджу Наталю, салон "Краля" на вул. Скельній.

Дякую!!!а ви часом незнаете,скільки часу вона цим займаеться(маю наувазі досвід роботи)???і скільки коштуе??
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маркіза Каприза 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 April 2010 - 19:26

Я вчудила: підстригла вії...трішки, там де після моря вигоріли..В мене вони самі по собі довгі та пухнасті, а я хочу, щоб -ДОВГІІІІ...
мазюкала рициновою...100%-відросли за півтора тижня..Але знову-дуже пухнасті, а я хочу щоб дуже-ДОВГІ. Знаю, француженки собі клеять вії на силікон на рік, коштує то в них 200 євро. В нас не знаю, особливо, в Рівному, чи таке десь є. Бо хочу саме на рік в кутики очей, щоб дві-три війки стирчали:). Хто знає де, хто і по чому ( вії-на рік)-коліться...
Ще: якщо подивитись в тирнеті корейські, китайські сайти по продажу всякого такого барахла для декору себе коханої, то можна придбати за копійкі оті недовговічні вії зі смолою...Є курси в неті,як їх клеїти, як коригувати. Ось вам економія або спосіб заробітку на інших, хто " в танку." ( сама думала нещодавно, що то дуже особливе і тре спеціаліст). нічьо, подружка теж вклеїть, як інструкцію вивчить... :girl_angel:

Повідомлення відредаговано Маркіза Каприза: 19 April 2010 - 19:30

My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natalyuska 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2010 - 08:40

Я так розумію, що переважна більшість моделей, які знімаються в рекламі туші мають нарощені вії, виглядає дуже класно. Але мені страшно таке робити, бо по-перше, це постійна увага до нових вій (до вище переліченого можу додати ще одне, не можна спати обличчям в подушку), а по-друге, з нарощеними власні вій випадають.
Проте, я дуже хочу проексперементувати, просто чекаю підходящої події
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2010 - 11:42

Поки я тут бла-бла-бла моя сестричка зробила собі штучні вії і вже один раз ходила на корекцію. І головне нічого не розголошувала,чекала при зустрічі на мою реакцію. Я, звичайно, зауважила з першого погляду, що щось не те, думала тушшю з пудрою так розпушила, а потім напряму спитала про штучність.
Плюси: не треба туші,очі виразні.
Мінуси: корекція 1 раз на два тижні, вмиватись не можна взагалі (протирає шкіру лосьйоном).

Я собі точно не буду таке робити, бо очі як у "буренки".
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 17 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн