Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Малята 2014-27 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 97
  • 98
  • 99
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Малята 2014-27 Кожне дитя до деякої міри геній і кожен геній до деякої міри дитя Оцінка: **--- 1 Голосів

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 23 January 2018 - 15:49

Діти повинні жити у світі краси , гри, казки , музики , малюнка , фантазії , творчості. Сухомлинський В. А. Без дітей не можна було б так любити людство. Федір Достоєвський Легше виховати сильну дитину, ніж змінити чоловіка.Фредерік Дуглас Діти ніколи не слухалися дорослих, проте справно їх наслідували. Д. Болдуін Зображення Зображення Зображення Зображення
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 97
  • 98
  • 99

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 November 2018 - 11:06

Olga-mama, я знаю , що наша виховательки кричить на деяких дітей і знає , що я це знаю , бо забираю Злату скоріше , то вона не знає коли я зайшла , на мою не кричить , але якби почула , то однозначно б говорила з нею . На такому місці теж б поговорила , бо батьки то є для дітей захист , хто їх захистить , як не ми .
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olga-mama 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 30 November 2018 - 12:29

Дякую дівчата за підтримку і відповіді. Сьогодні Яринка встала і зібралась нормально, а коли вже вдягали курточку почала плакати, але це не істерика, а просто тихий плач, що вихователька знов буде на неї сердитись. Заспокоїла, пояснила що поговорю з вихователькою. Правда була зранку інша вихователька. Попросила щоб не заставляли їсти. Не можуть в групі всі ідеально їсти і ідеально поводитись. А моя сестра добре знала що Яринка їсть саме пюре, для чого було класти їй на тарілку бурячки і котлету. Ах. Сьогодні піду забирати дитину сама, поговорю ще з сестрою.
Я свою вдома не те що заставляю, просто як бачу що щось суттєве і вона таки має це зробити, то буду шукати компроміси-пояснення "давай разом приберемо або завтра я тобі не дам цей конструктор, бо ти не хочеш його прибирати і т.д...." поки вона не зрозуміє що свалу нема і прибирати таки прийдеться :). А якщо то щось типу не хоче їсти, малювати, вчити віршик чи пісеньку ну то не заставляю, нерви дитини і мої цього не варта. В неї ще такий хлопчачий характер і бавиться в садочку лише з хлопчиками і вміє (як вміє) себе захистити перед дітьми, вміє сказати "ні", коли не хоче, а не чемно опустить голову і буде давитись їжею, то чому я повинна в дитини це викорінювати. Тільки тому що вихователі це називать "невихована" я не збираюсь. ВВічлива вона аж занадто, по 10 раз дякую, перепрошую, будь-ласочка.
Виговорилась вам і легше стало, добре коли є однодумці :)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2018 - 12:46

Olga-mama, то ти , як про мою пишеш , лиш в садку незнаю чи вихователям каже "ні" , але я одразу в садку попередила , щоб не заставляли їсти , не хоче - не вмре з голоду , вдома снідає і вечеряє , а в обід печенько і компот лишаю .
Теж з хлопцями бавиться ...

О , то треба нову тему Ксюшо
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пані Ольга 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2018 - 13:10

Привіт) я вам до групи в садочок треба мого Гордія))) він у мене як поросятко за дітками доїдає, бракує йому тих порцій. За столиком сидить з родичкою з одної сторони і чоловіковою похреснецею то виручає дівчат)))) з цим у нас проблем не має. А от заняття музики.... Вдома і потанцює і співає а от в садочку не хоче. Каже що сміються з нього, ну а як не сміятись???? Кумедний як ведмежа і сракатий)))) пояснюю що то по-доброму сміються але якщо тобі не приємно, то не роби.
Оксано, ти в 5 років хочеш Мар'ясю здати до школи???? Не забирай в дитини дитинство!!!! Пошкудуй! Не слухай тих казок про ту НУШ!!! Ти мама і тобі видніше, але ти все таки добре подумай!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2018 - 13:11

Єєєє.я тутички...все зробимо!!
Цілую люблю вас.
Зараз вкладу Діму спати!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2018 - 13:23

Дівчата знаю одне , сестру дали в 6 і вона розумово була на клас 3 , а психологічно ще займала і все життя жаліла , що так скоро
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2018 - 14:13

Дівчата, навіть якщо у перших класах діткам буде легко, то важко стане з 5-го. Там - таки бракуватиме того 1 року. Я дуууже не раджу. Маю море прикладів. Кума пручалася і здала хрещеника у 5. То він ледве до травня "прокинувся". Ну ок, хлопчики, все таке. Але дитинство є дитинство. Я ще ні разу не пошкодувала, що дала Марічку в 7,2. Психологічно вона вже все розуміє, відповідально відноситься, знає для чого то все. І мені спокійніше, і напрягу нема з тими уроками. Не рахую, отої запарки, що маємо зараз)))) з понеділка буде легше.
My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2018 - 14:26

То тільки на словах НУШ то все легко,спрощено,а на ділі то програма залишилася та сама,діти всеодно мають осягнути ту програму,і домашнє задають бо без нього толку буде мало(то хіба одиниці шкіл які повністю перейшли на нові методи,бо то не тільки від учителя залежить,а в першу чергу від фінансової сторони школи(і уроки ті самі по 40 хв які дитина мусить висидіти і щось запамятати і щось робити,ну так деякі вчителі стараються більше зацікавити дітей більш у ігровій і цікавій для дітей формі,але це все що є нове у НУШ.Я ще у роздумах чи піде Даня в 6 років до школи чи таки рік почекаємо)я ні разу не пожаліла що найстаршого віддали в 7,2 роки бо то вже зовсім інша дитина була)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2018 - 14:59

Знаю , як чоловіка племінник ,як в 11 класі вирішувалось де поступати , то вирішили в Польщу , а якби рік перед тим , то було життя дитьом і думаю не пустили б так далеко , а за рік то мозгів добавилось , і подорослішав . Я Злату однозначно в 6.10 буду віддавати , в 7.10 то вже запізно .
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2018 - 15:10

Ох....і на балакили матусі!!! Супер!!!

Я теж за розмову з виховатилем.
А що хіба в нас хтось віддає в 5 років в школу? ....вже якось говорили за це....я теж навіть і не думаю про таке!!!

І в мене роман...взагалі практично букв не знає!! Писати....ніразу нічякі прописи не писали... Він то може сісти переписувати сам букви ....і все.
Я щось на літо то відклала.
Ми зарез граємося!! Лего, конструктори, малюємо. Он до свят різні штуки будемо готовити!!! Якось так!!!

Все іду відкривати тему нову!!!
Треба і заставку в телефоні зробити якусь під настрій..і різдвяне радіо включити...а то щось я ....теж якась розгублена....і в неті сижу тільки втикаю і щось типу вибираю але не купляю.

А НУШ....повинна бути в голові у вчителя і бажанні!! Як його там нема....то ї ідеї...то і так все залишається.
Але факт залишається фактом....дитині треба вчитися писати і читати добре...а то треба робити системно і займатися і дома з батьками. І в класі. Тому це просто так кажуть що домашні роботи не задаються...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   весняна квіточка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 November 2018 - 15:11

romoksana, Соня у школу не піде в 2019, піде коли буде рівно 6 в 2020( вона з серпня), віддала на підготовку, бо вона і хо іла і ще якщо з прописками не зміниться нічого, то попадає у школу м‘яко кажучи не дуже, а реально просто капець хуліганську і неблагополучну((((

А про письмо - на мою діє таке. У рядочку, що недописала вибираю найкращу закарлючку чи букву і кажу, що такими чудесними буквочками треба заповнити докінця і можна ввечері показати татові, як старалась вона. Я не заставляю писати нове, як не хоче чи втомилась, але початий рядочок - обов‘язково. Кажу, якщо змучилась чи не хочеш, то новий не починай

Повідомлення відредаговано весняна квіточка: 30 November 2018 - 15:15

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2018 - 15:20

Дівчата всі ми молодці , то залежить певне від дитини . Якщо ми не переїдемо , то вибираю між декількома школами . Попадаємо ніби в нормальну , ще є варянт гімназії недалеко ( але щось я не хочу , щоб дитина поза навчанням світла не бачила ) , ну і ще одна є , але там 4 класи , а потім кудись переводити - це мені не подобається ніяк .
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   весняна квіточка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 November 2018 - 15:20

А ми оце зараз з малявкою у лікарні в алергології, вже два дні капаємся, венок неї не видно, за 8 разом поставили катетер, сьогодні ще окремо з вени кров брали і теж всі ручки скололи, малявка сплакалась, тепер кажу, що треба місяць лікавутись у невролога))))

У Софійки знову ціла купа свят новорічних і я ще хочу піти на якусь такі міську виставу, але то реально якийсь марафон свят виходить, я щось вже передчуваю оту біганину і вже мені зле)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2018 - 15:24

В нас в садку Злата буде білочкою , щось костюми мені в прокаті : або неподобається , або за великі ( переглядала в інтернеті). весняна квіточка, ого , то в вас на щось алегрійка?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2018 - 15:29

весняна квіточка, ой....як же то сумно..така ж малесенька!!!
Ну хай все швидко пройде!!!!

У мене Рома котик!!! :wacko3: 27 грудня
А Діма заєць...якщо піде в садок.20 грудня.

Переходимо...гайда в нову тему...я її ще до оформлю...все буде гарненно.

https://www.malecha....0
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 97
  • 98
  • 99

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Krav4yk 

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина