Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: дітки - 2007 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 41 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

дітки - 2007 Поділимоь досвідом Оцінка: ****- 3 Голосів

Користувач поза мережею   musia_79 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 February 2008 - 22:31

Дозвольте і нам приєднатися до вашої компанії!
У нас Тарсик, народився 25 вересня. Вага при народженні була 3500 а зараз вже 8300. Уявляєте?! Такий-то в нас мужичок-богатир. Звичайно, повзати пузік не дає, перевертатися також (вдається тільки на одну сторону), зате сидіти і стояти, з допомогою батьків ми вже можемо. :crazy:
Їмо тільки мамине молочко, їмо його дуже багато, апетит в нас хороший :crazy:
А коли засинаємо, то мусимо два пальчики запхати мамусі в рот і так тримати, поки вони самі не випадуть. Мама смокче пальчики, а синочок тим часом смокче цицю і засинає :hi:
А які дива творять ваші малята?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчоля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2008 - 23:07

Привіт! Ми вже "круті хлопці". :crazy: Важимо 4400 кг! навчився перевертатися з животика на спинку дуже спритно. А ще спритніше навчився запісювати нового памперса, коли мама тільки починає застібати його, і дуже тішитися з цього. Сидіти ще й не пнеться і, здається, не скоро пробуватиме. Ніяка сося не замінить пальчиків чи рукавця.
Все наче нічого, от лише какає погано: через 2-3 дні і ріденьким.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маша 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 February 2008 - 11:40

Перегляд повідомленняКравчоля (19.2.2008, 0:07) писав:

Все наче нічого, от лише какає погано: через 2-3 дні і ріденьким.

Привіт!
Якщо животик м'якенький і не болить, то це нормально, а ріденьким какає, бо їсть тільки ріденьке.
Викладайте свої фото, дуже хочеться подивитися на манюнь.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Luna 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2008 - 12:27

Зображення

ось які ми гарні :blink:
дівчата, а як ваша малеча реагує на таку мінливу погоду?
Андрій що вечора на сніг просто казиться ніяких сил не вистачає, а сьогодні почав вже зранку :( і кажуть наче ще якесь затемнення буде ?!? невдовзі - тоді певне взагалі гаплик буде ...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2008 - 13:15

Перегляд повідомленняLuna (19.2.2008, 13:27) писав:

Зображення

ось які ми гарні :blink:
дівчата, а як ваша малеча реагує на таку мінливу погоду?
Андрій що вечора на сніг просто казиться ніяких сил не вистачає, а сьогодні почав вже зранку :( і кажуть наче ще якесь затемнення буде ?!? невдовзі - тоді певне взагалі гаплик буде ...

Дійсно справжній красунчик-веселунчик!!! В Вас уже таке довге волосячко, а у нас тільки почало рости.
На погоду змін в поведінці не помічаю, але ми зараз сопливі і чомусь почали погано пукати, хоча вже все було в нормі, тому зараз і не в найкращому настрої :sorry: .
А як Ви гуляєте на вулиці? Ми ідемо тільки на сон, бо як тільки пробудиться, то починається істерика (не хоче лежати і дивитися на небо, хоче на руки і дивитися навколо). І одягнути верхній одяг нам важко без сліз.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Luna 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2008 - 18:18

Перегляд повідомленняМаша (19.2.2008, 13:15) писав:

А як Ви гуляєте на вулиці? Ми ідемо тільки на сон, бо як тільки пробудиться, то починається істерика (не хоче лежати і дивитися на небо, хоче на руки і дивитися навколо). І одягнути верхній одяг нам важко без сліз.

в нас гарний візочок малий там швиденько заколихується, істерики також від споглядання неба, ми рятуємося по перше водичкою з вітамінками, по друге чіпляю в полі зору малого барвисту іграшку - добігти додомку вистачає. Вдягатися з самого народження любив - тількино хустка торкалася голови -заплющував оченята і засинав, а потім подорослішав розлюбив :( я йому співаю пісень і сміюся інколи навіть пречудово виходить тим відволікати увагу :)

а волохаті ми ще в мамці були такі і народилися і хоч зарась якісь там вчені довели, що печія і волохатість не пов*язані, а я від неї просто потерпала за вагітності :blink: а зараз потроху волоссячко рішдає, мабуть буде і в нас нова парость :D на весну :D

а як помагаєш малому із закладеним носиком?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2008 - 18:45

Перегляд повідомленняLuna (19.2.2008, 19:18) писав:

а як помагаєш малому із закладеним носиком?

Капаю "інтерферон" по капельці через кожні 2 години, але це треба робити в чистий носик, тому, якщо сильно заклало, використовую аспіратор та ватні палички (добре, що це у нього рідко). Нежить почався у неділю, зараз дихає чисто (ттт). Ще манюні трішки натираю груди та спинку мазьзю доктора Тайса, але треба спочатку перевірити на алергію.
У мене метод одягання на вулицю без сліз - це замучити так, що він засинає на ходу, тоді він може тільки трішки стогнати :sorry: . Головне те, що домашню одежу можу вдягати і роздягати хоч сотні разів і нітрошки його це не турбує, навпаки, коли роздягаю, то дуже радіє, бо думає, що ідемо купатися :blink: .
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2008 - 23:26

А ми відволікаємося від плачу та ниття за допомогою мобільного телефона. Будь-яку істерику заспокоює!
У нашого теж носик сопляє вже другий раз, бо поїхали до чоловікових батьків, а вони так старалися, щоб малий не змерз, що натопили в хаті - до 25-27 градусів! А вдома маємо 20-23, то він, певно, трошки змерз. Я капала своє молочко в чистий носик після кожного корміння - помогло за 2 дні. Тепер знову така ж історія! (вже й сварилися з мамою). Проходить, але трохи тугіше...
А ми на вулицю одягаємося спокійно (ттт), головне добре перекусити, стараємося йти перед тим, як він має спати. Маємо таку теплу шапочку, яку тільки одягаємо - Манюсік одразу засинає, бо йдемо надвірку. Але недавно татко його підманув: одягнув в хаті, він заснув, а потім зненацька прокинувся і розгадав татків "коварний план". :blink: Тепер не завжди спрацьовує...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   musia_79 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2008 - 16:02

Як поживають осінні дітки 2007? Що вже навчилися робити, як тішать своїх батьків?
Ми вже ось які великі і серйозні:

Зображення
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nataluc 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 March 2008 - 16:25

:36_3_18: Привіт всім! Мою доцю звуть Яна. Вона народилась 13.09. 2007 року. Самостійно ще не сидимо (тільки з підтримкою), але дуже хочу вже сидіти сама, бо так все видніше і цікавіше. Також люблю щось розповідати по-своєму, але чомусь ніхто не розуміє. Кілька днів вже вередую, бо ріжуться зубки і дуже болить. Правда іноді спасає пісня "Лисичка-сестричка", яку співає мама, тільки тоді я посміхаюсь, хоча взагалі я сміятись люблю.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Красунечка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2008 - 16:45

Привіт, Ровесники!!!!!
Ми вже достатньо підпросли. Тепер мама стелить ковдру на підлозі і Зарик качається по всій кімнаті)))))))) :D У нас є співуча жабка-квакушка, за якою ми можемо "ганятися" по підлозі цілісінький день!
В гойдалці Назарик розгойдується вже сам, без мами. А ще скручує голови жирафі та зебрі, які стоять на столику в гойдалці))))) :D :D :D
Сидіти!!!!!!!! Це ми залюбки, в гойдалці сидить сам, а на руцях ще притримуємо трохи))
А ще 3 дні тому ми почали конкретно зсовувати ногу до рота і смоктати)))))))))) :i_am_so_happy: Яка ж то смакота!!!!!!!!!!!, навіть про улюблені пальчики забули)))
Любимо розповідати з мамою віршики, співати пісеньки та "розносити" ванночку, коли нас купає татусик))))) А ще ловимо качечок, які плавають по водичці!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2008 - 15:37

А нам сьогодні в попу голки пхала вредна тьотя!!! Робили прививки, відмовилася від ХІБ.
Вже підросли до 59 см і до ваги 5150 кг. Регочемо, що аж закашлюємося! Щойно з мамою "говорили", сміялися, що втомились і спимо. Починаємо інтенсивно пнутися сідати, мама не знає, чи стримувати ці пориви. Мама все чекає, коли синок братиме іграшки в руці, бо він тільки починає труситися і махати ручками, коли їх бачить. Граємося зайчиками, що причіплюють до люлі. На нашого Манюсіка всі кажуть, що мав народитися дівчинкою, бо має довгі таткові вії. Ну якою дівчинкою, якщо мама й татко завжди хотіли синочкка?!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   denysko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 March 2008 - 10:32

Привіт усій малечі!
Зображення
Зображення
Це ми вже трішки підросли!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Туся 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 March 2008 - 13:41

Привіт усім! Мене Артем! Я народився 13.10.2007. :36_3_16: Моя мама така нетямуща що не знає як додати фото в кінці повідомлення!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 March 2008 - 14:37

Перегляд повідомленняКравчоля (14.3.2008, 16:37) писав:

А нам сьогодні в попу голки пхала вредна тьотя!!! Робили прививки, відмовилася від ХІБ.
Вже підросли до 59 см і до ваги 5150 кг. Регочемо, що аж закашлюємося! Щойно з мамою "говорили", сміялися, що втомились і спимо. Починаємо інтенсивно пнутися сідати, мама не знає, чи стримувати ці пориви. Мама все чекає, коли синок братиме іграшки в руці, бо він тільки починає труситися і махати ручками, коли їх бачить. Граємося зайчиками, що причіплюють до люлі. На нашого Манюсіка всі кажуть, що мав народитися дівчинкою, бо має довгі таткові вії. Ну якою дівчинкою, якщо мама й татко завжди хотіли синочкка?!!

Нам також давали прививку в четвер і ми теж відмовилися від ХІБ.
Ще сідати не хоче, але коли ставлю но нажки, то дуже радіє і оглядає все навколо, так йому цікавіше ніж на руках.
А от іграшки вже починає розглядати і сам підбирати, якщо близько лежать.
В чотири місяці важимо 6,450 кг і ріст 64 см. Вже дуже заглядаємо на їжу, але підгодовувати я ще не буду.
denysko, у Вас дуже гарні дітки.
Привіт, Туся, раді Вас вітати тут, а як вставити фото написано на початку теми.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 March 2008 - 23:50

Перегляд повідомленняМаша (22.3.2008, 14:37) писав:

В чотири місяці важимо 6,450 кг і ріст 64 см. Вже дуже заглядаємо на їжу, але підгодовувати я ще не буду.

Я то хотіла сьогодні попробувати давати жовточка, але (о, ДИВО!) моя мама не захотіла, хоч рахувала дні, коли вже можна буде щось новеньке дати, а тут сама відмовила мене. Ми вже й суміш з пляшечки п'ємо, бо в мами хоч і є дві циці, але якісь непутьові, Манюсік не наїдався, бо там було мало молочка. Слабо поправлявся, тепер почав хоч доганятися. Правда всеодно трохи захуденький, але він у нас і народився маленьким - лише 2550.
Сьогодні перший раз під час купання плюцяв нозями і бризки розкидав. Не знаю, чи це було свідомо, але я сама була на сьомому небі від радості. А ще я нарешті доклацала плівку на фотоапараті, більше ніколи не купуватиму на 36 кадрів. Всі баби з дідами чекають фоток, а я 3 місяці "годую" обіцянками, що вже скоро зроблю. на цифровий ще не розжилися і камери на телефонах нема, тому не маєм змоги показатися широкому колу друзів на форумі.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Красунечка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2008 - 09:33

Привіт, ровесники! Як ся маєте?
Ми непогано! ))) Хоча в четвер робили прививочки((( трохи температурили вночі і спали у сидячої мами на ручках)))
Вже майже сидимо (прогулянку на коляску довелося поставити ще в 4,5, бо лежати ми жах як не хотіли). А ще ми голосно співаємо та гигочемо!))) А як бачимо маму чи тата, то так махаємо ручками і ніжками та посміхаємося, аби тільки взяли на ручки)))))))) А фото виставимо у мами в щоденничку, заходьте)))

Дениско - малята просто казкові(т-т-т)!!!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2008 - 09:56

Перегляд повідомленняКравчоля (23.3.2008, 0:50) писав:

Ми вже й суміш з пляшечки п'ємо, бо в мами хоч і є дві циці, але якісь непутьові, Манюсік не наїдався, бо там було мало молочка.
Сьогодні перший раз під час купання плюцяв нозями і бризки розкидав. Не знаю, чи це було свідомо, але я сама була на сьомому небі від радості.

У мене в три місяці теж була криза, три дні груди були пусті, але зараз усе налагодилось, і у Вас буде все добре, тільки пропонуйте часто груди. :36_3_16:
А купання - це радість для всієї сім'ї :D . У нас тепер почав піднімати ноги, трохи затримувати в повітрі, а потім зі всієї сили випрямляти - бризги летять до стелі.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   denysko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 March 2008 - 16:17

Дякую! Сьогодні у мене стільки емоцій,що не знаю куди їх діти! :cray: У Денусика вчора викарабкався ПЕРШИЙ зубчик! Я тільки те і роблю,що заглядаю туди!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jula 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 April 2008 - 15:47

Привіт мене звати Юля ,мама Анни-Марії яка родилася 07,09,2007р. Нам завтра 7 місяців.зубків ще немаємо,але вередуємо.любимо купатися з води вилазити доця нехоче.
хотіла би переписуватися з мамочками та ділитися враженнями.

На фото нам 1 місяць

Як вставити фото малечі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 41 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина