Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: дітки - 2007 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 41 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

дітки - 2007 Поділимоь досвідом Оцінка: ****- 3 Голосів

Користувач поза мережею   Назаріна 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 January 2008 - 11:59

Привіт! Ми народились 13.09.2007 року. Звати Назарчик. Вміємо гарно посіхатися, розмовляти (по-своєму), співати (підспівувати мамі та іграшці).Дуже хочемо сидіти - розглядати стелю набридло.Прорізується 2 зубчики - ми дуже неспокійні.
Приєднуйтеся, розповідайте - що вже вміють ваші дітки?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчоля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 January 2008 - 12:55

Привіт! А ми листопадові - 27.11. А вміємо вже О-ГО-ГО! І плакати, і посміхатися, і штанці вимазувати, і маму запісювати, і "коники пасем" професійно, лепечемо голосні та трошки приголосні, ходимо гуляти. От-от голівку навчимось тримати. А кричимо як голосно!!! Дивимся переважно не в стелю, а на лампочки, думаємо, що то сонечко світить. Раді знайомству!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маша 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 January 2008 - 18:48

Привіт! Привіт!!! :sneeze:
Ми народились 14 листопада, звати В'ячеслав. Уже вміємо голівку тримати, але ще інколи робиться тяжка. На світло і телевізор намагаємося дивитися так, що важко відволікти. Гарненько агукаємо і нарешті почали сміятися до мами, коли носить хтось інший. Дуже любимо гуляти по квартирі в вертикальному положенні, купатися (вже навчилися бовтати ногами і руками, що тато і мама мокрі) і сміятися до улюбленої м'якої іграшки.
Зображення
Викладайте свої фото!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   denysko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2008 - 09:41

Який гарнющий хлопчик! Справжній козак!
А ми народились 11 жовтня 2007. Дуже гарно вміємо "співати", любимо купатись, "пасти коники", тягнути сестричку за коси, але найбільше нам подобається слухати різні іграшки, що співають.(Підкажіть, як прикріпити фото).
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тоша 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2008 - 14:17

Привіт!!! :blush:
Ми народились 20 вересня 2007р., звати Платон. Теж багато всього вміємо. Любимо гуляти, намагаємось сидіти, співаємо з мамою колискові, любимо музичні іграшки. Але зараз ми засмучені, бо перейняли від старшого брата вітрянку. :blush:
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2008 - 15:54

Перегляд повідомленняТоша (26.1.2008, 14:17) писав:

Привіт!!! :blush:
Ми народились 20 вересня 2007р., звати Платон. Теж багато всього вміємо. Любимо гуляти, намагаємось сидіти, співаємо з мамою колискові, любимо музичні іграшки. Але зараз ми засмучені, бо перейняли від старшого брата вітрянку. :blush:

Бажаємо швидкого одужання! Не сумуйте!!! :blush:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маша 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2008 - 19:23

Перегляд повідомленняdenysko (26.1.2008, 10:41) писав:

(Підкажіть, як прикріпити фото).

Я вставляю через https://radikal.ru/
Нажміть "обзор", виберіть фото і нажміть "загрузить". Потім скопіюйте "BB Code" і вставте у свій текст.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тоша 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2008 - 22:28

Перегляд повідомленняdenysko (26.1.2008, 15:54) писав:

Бажаємо швидкого одужання! Не сумуйте!!! :wacko3:

Дякуємо за підтримку! :smile:
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2008 - 22:36

Перегляд повідомленняМаша (26.1.2008, 19:23) писав:

Я вставляю через https://radikal.ru/
Нажми "обзор", вибери фото і нажми "загрузить". Потім скопіюй "BB Code" і встав у свій текст.

щиро дякую! :wacko3:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Бука-Бяка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 01 February 2008 - 17:08

А от і ми тут. :prapor: Звати нас Ромчик. Народились 18 вересня 2007р. Важились в 4 міс, було 10, 050 кг(+5,250), виросли на 12 см (зараз 70 см). І ми теж багато чого вмієм. Голосно сміємось, вимовляєм найрізноманітніші звуки, кажем "рр-р-р-ррр", коли щось не подобається, любим спати в обнімку з мамою, любим плавати по ванній вниз пузькою, пробуєм по чуть-чуть яблучний сік, але більше любим просто посмоктати шматочок яблучка, вчимось сидіти в колясці і ходити(головне щоб мама чи тато попід ручки підтримували). І ще багато-багато іншого... Перевертатись нам ще важко - пузо не дозволяє, повзати теж ще важко по тій же причині, але ми не сумуєм і в своїх транспортних цілях використовуєм маму чи тата.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 February 2008 - 20:25

Перегляд повідомленняБука-Бяка (1.2.2008, 17:08) писав:

А от і ми тут. :smile: Звати нас Ромчик. Народились 18 вересня 2007р. Важились в 4 міс, було 10, 050 кг(+5,250), виросли на 12 см (зараз 70 см). І ми теж багато чого вмієм. Голосно сміємось, вимовляєм найрізноманітніші звуки, кажем "рр-р-р-ррр", коли щось не подобається, любим спати в обнімку з мамою, любим плавати по ванній вниз пузькою, пробуєм по чуть-чуть яблучний сік, але більше любим просто посмоктати шматочок яблучка, вчимось сидіти в колясці і ходити(головне щоб мама чи тато попід ручки підтримували). І ще багато-багато іншого... Перевертатись нам ще важко - пузо не дозволяє, повзати теж ще важко по тій же причині, але ми не сумуєм і в своїх транспортних цілях використовуєм маму чи тата.

Дуже хотілось би подивитись на вашого богатиряюА чи можна фотку? :lol:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Красунечка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2008 - 17:19

Всім привіт! Я мама Назарчика, Зарика, Зайчика - мого коханого синочка)))))))) :bye:
Народилися ми 12 жовтня 2007, за два дні до козацького свята Покрови (мама мріяла народити на Покрову :blush: ).
Зараз нам вже 4 місяці! На жаль, ваш чудовий форум знайшли після народження Малятка, до цього спілкувалася на іншому. Але цей форум мене вражає прекрасними форумчанами, такими привітними і щирими! Будемо раді знайомству з вами!

Ваші Назарик і його мама! :bye:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Luna 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2008 - 21:03

Вітаємо всіх!
Ми з Андрійком раді нарешті повернутися до дружньої форумської спільноти, нам сьогодні три місяці ми вміємо радісно зупиняти мамине серце своїми осяйними посмішками, дитячим реготом, гамселити брязкальця і ручками і ніжками і ще професійно качаємо права і смокчемо пальці і починаєио потроху перевертатися на бік!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Румяшка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2008 - 09:55

Привіт! А я маю донечку Катрусю, народились 3 жовтня. Мацьопа гарно пасе коні, усміхається, дуже гарно і серйозно агукає, а ще перевертається в різні боки і пнеться ніби хоче сідати, але ще виходить не дуже - трохи тяжкенько, бо хороша карапузя :D , завтра буду точно знати на скільки ми поправились і виросли - йдемо на огляд і прививку будем робити. А наша краща коліжанка то є люстра :D , Катруся з нею цілі прес-конференції проводить :blush: А ще доця любить танцювати, я її беру на ручки і ми крутимось, пританцьовуєм і співаєм - радості ціла купа, при цьому вона так прикольно сміється, як дзвіночок, а ще сміється, коли я цьомаю їй животик і шийку :blush: Мами дівчаток, коли ваші доці почали сідати? Я чула, що для дівчаток раннє сідання не дуже добре, хто що про це знає???
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2008 - 10:04

Вирішили додати дещо про нашого Назарика! :blush:
Зараз нам трохи більше 4-х місяців!))) Важимо ми 6 кг, а зріст 64 см(від народження витягнулися на 15 см).
З 2 місяців ми перевертаємося з живота на спинку, а навпаки почали тільки нещодавно, але не дуже полюбляємо)))
Наші добрі товариші - це наші пальчики! :blush: Тільки мама відвернеться, пальчики вже в роті.... намагаємося засунути їх і коли їмо цицю - так певно смачніше :bye:
З 3-х місяців активно пнемося сидіти, і от як нам стукнуло 4, мама не витримала і садить Зарика в гойдалку з сидячим положенням. В ній ми бавимося з різними цяцями, які мама кладе на столик. Зайчик активно їх смокче (на якийсь час забуваємо про солоденькі пальчики :D )
Любимо гратися з татусем на підлозі та голосно сміятися і пищати як миші))))))) Розповідаємо разом з мамою віршики про Жабеня та про Курчатко - при цьому голосно Агукаєм, муркаєм та пищим)))))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2008 - 11:52

Перегляд повідомленняРумяшка (18.2.2008, 9:55) писав:

... Мами дівчаток, коли ваші доці почали сідати? Я чула, що для дівчаток раннє сідання не дуже добре, хто що про це знає???

Відповідь на це запитання вже знайшла у іншому розділі, сорі, що потурбувала, просто ще не дуже добре орієнтуюсь де що є :yahoo:
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2008 - 12:05

Перегляд повідомленняКрасунечка (18.2.2008, 10:04) писав:

Вирішили додати дещо про нашого Назарика! :yahoo:
Зараз нам трохи більше 4-х місяців!))) Важимо ми 6 кг, а зріст 64 см(від народження витягнулися на 15 см).
З 2 місяців ми перевертаємося з живота на спинку, а навпаки почали тільки нещодавно, але не дуже полюбляємо)))
Наші добрі товариші - це наші пальчики! :sorry: Тільки мама відвернеться, пальчики вже в роті.... намагаємося засунути їх і коли їмо цицю - так певно смачніше :gv:
З 3-х місяців активно пнемося сидіти, і от як нам стукнуло 4, мама не витримала і садить Зарика в гойдалку з сидячим положенням. В ній ми бавимося з різними цяцями, які мама кладе на столик. Зайчик активно їх смокче (на якийсь час забуваємо про солоденькі пальчики :D )
Любимо гратися з татусем на підлозі та голосно сміятися і пищати як миші))))))) Розповідаємо разом з мамою віршики про Жабеня та про Курчатко - при цьому голосно Агукаєм, муркаєм та пищим)))))

Ну, ви молодці, вже так багато вмієте :D Я Катрусі теж багато віршиків розказую і пісеньки співаю, але вона ще так активно не реагує, як Зарик, лежить тихенько слухає і усміхаєть. Донечку я ще не саджу, хоча вона вже би з задоволенням, а наш тато, як тільки дитина почала пнутись, з радості купив їй крісло для годування і вже не може дочекатись, коли його принцесочка там сидітиме :rofl2: А з пальчиками в нас теж ціла оказія і взагалі в ротику постійно щось мусить бути чи пальчик, чи соска (свекруха привчила :sorry: ) , чи пеленочка, чи рукав - все дуже смакує. А ви синочку крім циці вже щось пробували давати? Якщо ні, то коли плануєте і що?
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2008 - 15:12

Румяшка У нас гойдалка має 3 положення, ми вже на другому, але ще не повністю сидимо)))
А крім циці ще з 4-х почали трошки догодовувати дитячим харчуванням, бо молочка не вистачає, на жаль :yahoo: До 3-х тягнули на молочці маминому, але в 3 місяці дуже мало набрали і постійно плакали, тому от так....! Наперед напишу, що правила ГВ ми дотримувалися і дотримуємося, зараз ми вже місяць на змішаному харчуванні.
Ще вже десь місяць їмо по 2 ложечки яблучного пюре. Почали краще какати(т-т-т)))))))
А ви? Ми ще плануємо спробувати кашку з 4-х місяців.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2008 - 16:21

Перегляд повідомленняКрасунечка (18.2.2008, 15:12) писав:

Румяшка У нас гойдалка має 3 положення, ми вже на другому, але ще не повністю сидимо)))
А крім циці ще з 4-х почали трошки догодовувати дитячим харчуванням, бо молочка не вистачає, на жаль :crazy: До 3-х тягнули на молочці маминому, але в 3 місяці дуже мало набрали і постійно плакали, тому от так....! Наперед напишу, що правила ГВ ми дотримувалися і дотримуємося, зараз ми вже місяць на змішаному харчуванні.
Ще вже десь місяць їмо по 2 ложечки яблучного пюре. Почали краще какати(т-т-т)))))))
А ви? Ми ще плануємо спробувати кашку з 4-х місяців.

Наразі ми їмо тільки цицю, наша лікарка казала що поки ще нічого не потрібно, подивимось, що скаже завтра (йдем на огляд). Коли я через прийом антибіотиків не могла годувати малу, то годували її Нутрілоном (Соя) - я була в шоці :hi: , чи то від всього штучного харчування такі закрепи в мацьоп, чи то в нас індивідуально на це така реакція, не знаю. А в три місяці в мене теж була криза з молочком, то я купувала чай з фенхелю. А потім коліжанка порадила купувати в аптеці мяту, мелісу запарювати і пити. Пила півлітровими горнятками :hi:, не знаю чи трава помогла чи ще щось, але кризу подолали :crazy: .
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2008 - 16:38

Перегляд повідомленняРумяшка (18.2.2008, 16:21) писав:

Наразі ми їмо тільки цицю, наша лікарка казала що поки ще нічого не потрібно, подивимось, що скаже завтра (йдем на огляд). Коли я через прийом антибіотиків не могла годувати малу, то годували її Нутрілоном (Соя) - я була в шоці :crazy: , чи то від всього штучного харчування такі закрепи в мацьоп, чи то в нас індивідуально на це така реакція, не знаю. А в три місяці в мене теж була криза з молочком, то я купувала чай з фенхелю. А потім коліжанка порадила купувати в аптеці мяту, мелісу запарювати і пити. Пила півлітровими горнятками :crazy:, не знаю чи трава помогла чи ще щось, але кризу подолали :hi: .

У нас це майже спочатку - Зайчик дуже лінивий, тягнути молочко лінився. Ми з ним воювали від початку.....а сама я зцідити стільки скільки він зїсть не зможу. А чаї всі я п*ю літрами! І вночі ми годуємося (з 3 до 8 по 2 рази).
Нам лікар також казав нічого ще не давати, але ми з моєю мамою даємо раду цьому самі . У мами нас 3-є, знається на цьому. При чому мене і брата годувала тільки грудьми, а меньшого вже догодовувала, бо не вистачало молока.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 41 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 April 19 )

Реклама

Перекладач онлайн