Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Все що необхіднодля розвитку та дозвілля ДВІЙНОГО ЩАСТЯ - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Все що необхіднодля розвитку та дозвілля ДВІЙНОГО ЩАСТЯ ....крісла для годування, ліжечка, качелі, велосипеди, манежі, басейни Оцінка: -----

Користувач поза мережею   mum of 4 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 February 2011 - 19:20

Перегляд повідомленнямаксиміліанна (13.2.2011, 17:49) писав:

дівчааата! я ж справді питаю - як ви малих пеленали чи збираєтесь пеленати: столик, комод, манеж з пеленалкою, дошка-пеленалка? поділіться досвідом і поглядами

Взагалі і на Україні вже давно перестали радити пеленати. Це рактикувалось, коли памперсів не було. Але це як кому подобається. Тепер уявіть, що 37-40 тижнів ви мали сусіда.... і вам ставало все тісніше і тісніше, останні місяці взагалі ---- караул! А тут, коли вас висвободили -- взяли і тугенько спеленали.... Про двійнят я переважно читала англо-американські ресурси, тож радять дати малюкам більше простору.
Щодо меблів, якщо навіть у вас величезне помешкання, з появою двійні місця завжди бракуватиме. Я віддаю перевагу поменше меблів, але побільше місця де можна дітей забавити. То ж де б ви не планували діток класти спати, у себе у спальні чи у окремій кімнаті, до 4-6 місяців вам цілком вистарчить одного стандартного дитячого ліжка. Щодо міняня памперсів, то найзручніше це робити на дивані, на своєму ліжку, чи на підлозі( тоді нікуди не впаде :) ). Розстеливши такі підстилки, як входять до прогулянкових калясок.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   максиміліанна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 February 2011 - 18:36

mum of 4, та звісно, що не пеленати в прямому сенсі в пелюшку, мається на увазі перевдягати малих. вибачте, що неясно висловилась.

Користувач подумав і додав через 5 хв.:
просто всі ці приладдя звуться ПЕЛЕНАЛЬНІ, от я так і висловилась.

та й на ліжку я вже наперевдягалась (зі старшою) - то жах, спину так скручує, що потім ледь розгиналась......
My Signature
Боже, Україну бережи! Господи помилуй!
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама осяна 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 February 2011 - 16:18

Зображення
Є можливість купити такий за 440 грн в Одесі,але нажаль,продають лише по дві штуки,шукаю з ким зробити спільну покупку,бажано щоб хтось з Чернівців
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gfrt 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 March 2011 - 18:08

Перегляд повідомленнямаксиміліанна (16.1.2011, 12:00) писав:

а я все думаю про те, як мої двоє спатимуть (тим паче є ще старша на неповних 2 роки) всі спатимемо в одній кімнаті ( бо і старша може серед ночі прокинутись). поки що подумую про розкладне переносне ліжечко-манеж (здалось мені велике порівняно з деревяними) та й відразу з пеленальним столиком (насадочкою). чи хтось мав досвід у спанні в чомусь такому?
і як пеленали малих?

я б таке не радила купляти,до трьох місяців можуть спокійно спати в одному ліжечку "валетом"))) а потім всерівно потрібно друге ліжечко бо будуть один одного штовхати,будити ну і т д. Коли вони стають старшими то розуміють що то саме їхнє ліжечко і плачуть коли поставиш другого в його ліжечко.пеленальний столик річ потрібна,але не обовязково його купляти.Поставте на звичайний стіл одіяльце складене вдвоє зверху пеленку і маєте пеленальний столик...
У нас є також дві машинки на яких ми їздимо відштовхуючись ногами(пару годин спокою), а також дві гойдалки прикріплених до стелі-також нам подобається, два візочки в яких ми возимо медведика та зайчика,я купила їх для того щоб вони перестали совати крісла по квартирі...думала що так буде цікавіше....так воно і є ,але не на довго....Взагалі кожен день для вас буде з сюрпризом...як би ви до нього не готовились ...))))
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 March 2011 - 20:01

gfrt, дякую за відповідь. а скажіть ще чи ведете ви щоденнички розвитку малюків і один чи кожному окремо?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 March 2011 - 16:33

Перегляд повідомленнямаксиміліанна (3.3.2011, 20:01) писав:

gfrt, дякую за відповідь. а скажіть ще чи ведете ви щоденнички розвитку малюків і один чи кожному окремо?

[b]кожному окремо.записувала десь до року ....тепер вже тим не займаюсь...хіба коли згадаю ))) обмаль часу ...та й чи воно потрібно...?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Іріша@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 March 2011 - 16:04

максиміліанн а я б радила все таки купити дітям ті ліжечка - манежі (сужу з власного досвіду) ... спочатку ми спали валетом.. потім кожна доня у своєму ліжечку... а потім коли прийшов час для МАНЕЖУ, я дуже пошкодувала, що в свій час не купила 3 в 1 (маю на увазі, ще і пелинальний столик).. довго шукала великий манеж і в результаті не купила ніякий...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2011 - 20:48

коли у нас був "час для манежу" то кума принесла свій на користування...ми в ньому посиділи пару раз ...і все!!!! штовхали один одного,забирали іграшки...з кімнати не було права вийти -сльози горохом... нерви мої не витримали і я їх розсадила в ходунки....ось тоді був спокій.куда їм треба було туда й топали...все могли розгледіти і т д...
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 March 2011 - 21:38

@Іріша@, gfrt, добре, що різні полюсові досвіди. дякую.
моя доня в менежі теж не дуже любила сидіти (нам випозичили ще радянський, круглий такий) але завдяки манежу можна було поряд з дитиною зайнятись якоюсь хатньою чи ручною працею. ми по всій хаті зробили дитячі безпечні куточки - манеж в залу, на кухні - автокрісло, пізніш ходунки, в спальні - ліжечко. щоб у кожній кімнаті було місце безпечне малій і вигідне нам. тому й задумалась зразу й для блинят про щось так....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 March 2011 - 04:02

Так і мусить бути в ідеалі з маленькою дитинкою, а тим більше з двома, трьома. чи більше.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 March 2011 - 12:17

мій висновок - треба купувати все на що вистачить грошей, і що можна компактно втиснути в помешкання, все що продумано, аби мамі облегшити життя.
єдине чого ніколи не куплю і не замовлю в подарунок - отих жахливих хутряно-деревяних зебр, коників і верблюдів - гойдалок - це такий непотріб, ще й пилозбірник, ще й небезпечний для діток товар (кумі подарували, вона нам тимчасово спихнула - мала і племінник ту зебру бояться, залісти на неї самі не можуть (а малому 3роки!), а як посадиш, то тільки пильнуй щоб не перекинулись....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ната Д 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 14 August 2011 - 12:54

А ми ще ніяк не можем визначитись з ліжечками. Мабуть, все таки два будем робити. В нас тато в цьому майстер тож потібно тільки фото йому показати. Він робить так що колисається, а якщо хочеш можна прикрутити там щось і уде звичайне ліжечко. Поки що зупинились на такому. Як вам?
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2011 - 19:53

Ната Д, нажаль не видно фото..........

Повідомлення відредаговано mum of 4: 14 August 2011 - 19:54

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Подих вогню 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2011 - 20:41

Перегляд повідомленняgfrt (3.3.2011, 18:08) писав:

я б таке не радила купляти,до трьох місяців можуть спокійно спати в одному ліжечку "валетом"))) а потім всерівно потрібно друге ліжечко бо будуть один одного штовхати,будити ну і т д. Коли вони стають старшими то розуміють що то саме їхнє ліжечко і плачуть коли поставиш другого в його ліжечко.пеленальний столик річ потрібна,але не обовязково його купляти.Поставте на звичайний стіл одіяльце складене вдвоє зверху пеленку і маєте пеленальний столик...
У нас є також дві машинки на яких ми їздимо відштовхуючись ногами(пару годин спокою), а також дві гойдалки прикріплених до стелі-також нам подобається, два візочки в яких ми возимо медведика та зайчика,я купила їх для того щоб вони перестали совати крісла по квартирі...думала що так буде цікавіше....так воно і є ,але не на довго....Взагалі кожен день для вас буде з сюрпризом...як би ви до нього не готовились ...))))

незнаю,хоча мої мали всього по 2 кг ми зразу купили 2 ліжка,хоча продавець нам радила купляти одне,вони так крутились в томуліжку,що в одному точно місця замало

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
мама осяна, санки суперові а де такі найшли?

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
мама осяна, я не бачу фото,що там?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   G@lynk@ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2011 - 20:51

Перегляд повідомленняНата Д (14.8.2011, 13:54) писав:

А ми ще ніяк не можем визначитись з ліжечками. Мабуть, все таки два будем робити. В нас тато в цьому майстер тож потібно тільки фото йому показати. Він робить так що колисається, а якщо хочеш можна прикрутити там щось і уде звичайне ліжечко. Поки що зупинились на такому. Як вам?
Зображення

Яке бомбове ліжечко-просто мрія!!!!!!Якщо ваш чоловік таке зробить-то він справжній майстер
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2011 - 20:56

ага, лыжко бомбезне. виглядає так ОСНОВАТЕЛЬНО. якщо маєте чоловіка майстра, щоб таке зробив - щиро заздрю!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2011 - 21:10

Клас! І я б у такому ліжечку мала солодкі сни! У тебе золотий чоловік, якщо може таке чудо зробити!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ната Д 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 14 August 2011 - 21:16

Та не чоловік а тато. :give_rose: Але справжній майстер. Зробить обовязково похвалюсь. А порадьте крісло для годування. Які у вас покажіть фото.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2011 - 21:19

Перегляд повідомленняНата Д (14.8.2011, 22:16) писав:

Та не чоловік а тато. :give_rose: Але справжній майстер. Зробить обовязково похвалюсь. А порадьте крісло для годування. Які у вас покажіть фото.

Добре такого тата мати ;), а то мій музикант - нічого по чоловічих обов"язках робити чито не вміє чи то не хоче.

Користувач подумав і додав через 13 хв.:

Перегляд повідомленняНата Д (14.8.2011, 22:16) писав:

А порадьте крісло для годування. Які у вас покажіть фото.

У мене з старшими були Чіко - я була страшенно задоволена. Для близнят теж купила ось таке Чіко
Зображення
Поки були малюські і я їх сама акуратно годувала, а то десь перші кілька місяців, то все було добре. А потім почалося!!! Пюрешка і вся хавка літає щогодування. Вже 2 місяці вони їдять самостійно - то важко уявити! А ті крісла так важко мити!

Так як ми 3-4 рази на місяць їздимо до батьків, то я купила компактні простенькі за 20 доларів айкіївські. (Колись на форумі двійнят їх радили як найнайкращі!)
Зображення
Такі крісла дуже легко пакувати з собою в дорогу, вони компактно складаються одне в одне на кухні, стійкі для діток, можна ще добавити столик, але я просто підсуваю їх до загального столу. А мити! просто байка - ставлю в ванну і мию душем, або над умивальником.

(Таке ж крісло бачила в серіалі "Серце матері")
  • 1
  • Back To Top

Гість_Nadia_lviv_*

• Група: Гості

Відправлено 16 August 2011 - 22:44

Дівчата хто зі Львова і купував діткам шезлонги чи крісла-качалки підкажіть де брали і за скільки і чи задоволені. Бо я сьогодні поїхала тут у магазин ціни зашкалюють, ну і виробники лише Італія, Іспанія, Німеччина, може у нас якісь польські купила якщо якісні
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина