Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Відмовляємось від памперсів - 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 24 Сторінок +
  • « Перша
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Відмовляємось від памперсів - 2 Продовжуємо говорити про довгу дорогу до горщика :) Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Мурся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 26 June 2016 - 16:42

Я вважаю що всі діти різні. Ми в 8 місяців купили горшок і почали синочка на нього садити, але вийшло лише купа крику і плачу, а очікуваного результату нема. Трусики і колготи можуть бути мокрі, йому байдуже. Чекаю щоб щось змінилось в дитячі голові... А горшком поки що просто бавимось.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kiti-cat 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 July 2016 - 14:59

Прийшло літо і спека...мені просто жаль нашого хлопчика в якого попа від того підгузника постійно потіє. В 1,4 вирішила його на деякий час знімати і потрохи привчати до горщика. Декілька тижнів його одразу ж після сну (нічого і денного) садила на горщик і він через деякий час робив свої справи. Правда щоб він сидів треба було біля нього бути і читати-показувати картинки в кижечках. Через деякий час йому це набридло і він одразу ж як сідав на горщик, требував книжку але свої справи не робив. А бувало й таке що влаштовував скандал і на горщик категорично відмовлявся сідати.
Зараз малому півтора, по хаті ходить в трусиках. Але пісяти в горщик не хоче. Хоче стоячи і ванні) і спостерігати за всім процесом) Після сну і після їжі йдемо в ванну і після всього процесу обливаю його легеньким душем. Поки не проситься коли хоче пісяти. Але хорошим знаком є те що після сну він може прокинутись з пустим підгузником

• Back To Top

Користувач поза мережею   Малеька вредіна 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2016 - 17:08

Ми вже 2 день спимо в обід і на вулицю ходим без пампарса,поки проколів не було)Але проблема з пісяням в кущики,ну ніяк,тримає аж додому.Вночі крутився видно хотів пісяти,але не зрозумів що в пампарсі,десь за 10хв.почула що попісяв в пампарс.Тепер буду пробувати в ночі піднімати на горшок.

Повідомлення відредаговано Малеька вредіна: 02 July 2016 - 17:24

My Signature
Спойлер
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MariL 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 July 2016 - 06:31

Ми вже без памперсів
, але на нічний сон все ж одягаю на всякий віпвдок, хоча прокидається сухою завжди... Взалі в мене таке враження, що моя дуже рідко почала ходити по-маленькому(( може майже цілий день не пісяти... переживаю, чи все норм.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Евка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 July 2016 - 15:07

ми вчора вперше пішли гуляти в трусиках, без памперса. вдягнули платтячко, набрали купу запасних трусів і вперед! треба було вже давно почати, я чогось відтягнула цей момент. доця вдома вже давно сама ходить по маленькому на горщик. я боялась, що на вулиці вона не захоче без горщика. але все обійшлось просто супер. сходили чемно в травичку 2 рази. сьогодні вже ускладнили собі завдання і пішли в шортиках. і все також пройшло без промахів. це наша маленька перемога!) тепер лишилось освоїти ходіння по великому і дорога до горщика буде пройдена)

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 July 2016 - 20:51

Ми в хаті в трусиках вже десь місяць, коли кажу ходи пісяти, то відразу біжить у ванну до горщика, але сам ще не проситься і проколи стаються часто. На вулицю теж кілька раз ходили без памперса, то мама теж +/- по годині водила в кущики і леколи результативно, а деколи ставали в нагоді запасні трусики і штани/шорти))

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sophione 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 July 2016 - 15:19

Моя малявка ні в яку не хоче ходити на горщик,нам час від часу треба здавати аналізи,ми лікували пієлонефрит,то тепер мусимо пильнувати то все,то коли той аналіз треба здати,просто караул,може сидіти годину і не пісяти,певно ще не її час. Старша моя теж достатньо пізно прчала ходити на горщик,в районі 2,5 років.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Нацька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 30 July 2016 - 02:16

Ми вже майже тиждень зовсім без памперсів, навіть вночі(дитині півтора). Перед тим довший час були дома без підгузників, або в багаторазових. От з чим ще проблема- з великими справами. Каже вже в процесі))) і загалом ще переважно горщик з моєї ініціативи у нас, але, тим не менш, промахів мало, чим я дуже задоволена. Ще би закріпився той результат до осені і буде мені щастя)))

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   міяся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 August 2016 - 12:33

Ми теж у 8 купили і купа криків і плачу.....потім почала бавитись ним....але боялась сідати...сіла десь в 1.6.....але нічого не хотіла робити....в 1.11 вже почала пісяти у нього..перестала боятися.але ше не контролювала...і буквально задекілька спроб (можливо місяць) почала контролювати..... сама казала шо хоче...контролює....Не кричали,не сварили,не страшили...Головне терпіння і час...Всі дітки різні...

My Signature

Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   RinaTe 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2016 - 07:06

Синочок ніяк не хоче сідати на горщик. Зараз йому 1,8. Скоро в дитячий садок, а проситися не хоче.
Вночі спить без підгузка, вдень одягаємо підгузоктільки на прогулянку.
Зі старшою було легше в цьому плані.

My Signature
...Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину.

Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sofija- 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 September 2016 - 22:05

Перегляд повідомленняЕвка (26 June 2016 - 08:50) писав:

ну значить вам пощастило і ви добре зекономили на памперсах. до нас це вміння прийшло в 2 роки і 3 міс. в 1,7 ми точно так по сходах не підіймались. самостійно, не за ручку з мамою, доця так почала підійматись після 2-х.

Може й дійсно пощастило, діти різні...(на рахунок сходів, то ми так за ручку мамину)))піднімались,я вас просто не так зрозуміла). Ми вже два місяці як і вночі без памперса. Мала вночі проситься на горщик,буває по три рази,коли багато рідини нап"ється...((( Я закинула памперси, коли побачила,що вона вже просто як ніби психологічно в нього не може попісяти. Бувало в людяних місцях вдягала їй на всяк випадок,а вона нівяку, кричить пісяти туалетік, а дома горщик.

Повідомлення відредаговано Sofija-: 10 September 2016 - 22:16

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vik1 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2016 - 14:45

Нам 3,4 проблема в нас останні два тижня, хоче пісяти терпить до самого кінця, потям каже хочу пісяти. Йдем в туалет, не встигаю зняти трусики, а він вже пісяє. Ходить по хаті бачу хоче пісяти, кажу чого терпиш, йди пісяти, а він не хочу. І потім каже вже коли ну вот вже пісяти. В садіку те саме, вже мене сьогодні трошки насварили. Я вже казала, не можна терпіти, животик буде боліти і ніяк. З каканям проблем немає. Що робити? До того проблем ніяких не було!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Valentynka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 February 2017 - 20:12

От в мене тоже складна ситуація з горщиком. Якщо брати за руку і садити по може цілий день не впісятись з двох років (зараз нам 2,5), а какати то тільки в памперс або в трусики. На денний сон памперс не вдягаємо з минулого літа, то десь 1,9, встає сухенький, рідко бувають аварії. Але ще маю доцю три місяці, то слідкувати не завжди встигаю, а він може сходити під себе і на ліжку і на кріслі і далі сидіти,не мішають ні запісяні, ні закакані трусики. Після народження меншої ітак дуже часто дах зриває, починаю зриватися на малого, а він в мене ще той Петрик П'яточкін. Не знаю як його навчити проситись, скоро дитина почне мене боятись. Перепробувала вже всі прийоми, що знайшла в мережі, і вмовляння, підкуповування солодощами, давала по попі, садила кожні 30 хвилин.. посадиш попісяє, не посадиш мокрі штани.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ведмежа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 February 2017 - 01:45

Вам треба трохи попуститися. З допису бачу, що це якраз загострене питання, але дитина відчуває, що вам важливо аби він сів на той горщик, і що ви нервуєтеся. І такий легкий ігнор з його боку - це нормально. Моя порада - змиріться на якийсь час з тим, що треба його ще мити-перебирати -прати. Нічого не вдієш. Тут дитина не винна. Лиш ненав'язливо звертайте увагу на горщик, коли можете всадіть, казочку приплетіть, щоб посидів, поки ви меншу годуєте, наприклад. І не повірите, настане така мить, коли синочок з гордістю за кричить: Мама, я покакав!
А от з малою маєте час зробити все в легкому варіанті. В мене, правда, мала була одна, то й увага вся була їй. Але десь починаючи з двох з половиною місяців я брала малу какати над умивальником. Колись про таке читала і дивувалася, що можна розпізнати коли немовля какає.
А в нас вийшло спонтанно. І зовсім це не було важко для мене, навпаки легше, бо над умивальником одразу дупцю помила і витерла в рушничок.
В малоі почався рідкий зелений стілець і так багато та ночами, що доводилося іі всю переодягати і перестеляти ліжечко, бо кака витікали верхом з памперса і вся спина була мокра. А вона така малюська. Вночі ще й мерзла дуже, плакала від того і прокидалася зовсім а тоді гуляла півночі. Тож я якось чутливо спала і навчилася встигати підняти іі догори, щоб не закакалась мала, бо памперс то все не тримав ще. Потім я вже встигала роздягнути іі, а потім і добігти до умивальника у ванній. Це значить, що і мала швидко вловила прикол і не какала одразу, а чекала, поки я іі підніму над умивальником. З часом це стало нормою для нас. Купили горщик і ставили його в умивальник, а малу я тримала над ним. Просто так було мені простіше. З часом почали на горщик сідати. Продовжуючи далі гуляти в памперсі
Тоді було всяке в нас, і запори, і якісь певні кризи з каканням (хочу-не хочу), але не з горщиком. Горщик у нас один улюблений від початку Нікому на нього не можна. А памперс зняли повністю в два з половиною роки, коли вже чітко виробився рефлекс пісяння. В зв'язку з тим, що виросли ми з горщиком, то і перехід від памперсів стався без проблем.

В три ж у нас була криз з пісянням, коли мені здавалося, донечка замало і зарідко пісяє. Я тоді сама була знервована і почала тиснути на неї. Від того все лиш загострилося. А коли попустилась з тим все само внормувалося

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 February 2017 - 02:17

Я особисто не вважаю, що висаджування з 2-3 чи семи місяців щось дає. Рефлекс так, але дитина почне промитися на горщик толі, коли прийде її час. А це трапляється у віці 20-36 міс. Ну в когомь, можлиао, швидше. Так, можна садити дитину кожні 40-60 хв, але вже ближче до того часу, коли вона сама зможе попроситися. А оте раннє висаджування, то хіба для мами, ну і в дитини виробояється рефлекс, але на розумвння і самостійне прохання попісяти воно еіяк не апливає. Тут час.
Valentynka, а для чого ви його пресуєте? Бо всі суміди і знайомі ходять на горщик ще з року? Прийде його час, значить ще не готовий, не вміє керувати своїми позивами.
Розкажу, як в нас. Доня без проблем, давалася садитися на горщик, літо, їй 1,7 ми почали садитися кожні 40-60 хв, за тиждень часу аона все робила сама. Взагалі елементарно. Син....висаджую, він крик і виривається, перерва, знову те ж...одним словом не давався він висаджуватися на горщик ні в рік, ні в півтора, ні в два. Я лишила, минуло два і в нас ще одна спроба....ні....лишила в трусиках вдома. І тут він А-А і біжить сам в туалет. Посадила, попісяли, похвалила, спустили водичку. Все, відтоді дитину, як переклинуло, жодних мокрих штанців, що б не робив, як би не грався, завжди каже і біжить в туалет. Тобто раптово почав робити те ж саме, що і інші дітки його віку, які поступово йшли до горщика, які, як старша, давалися висаджуватися. Що змінилрся? Не знаю, якісь чакри відкрилися в нього. Ми пропустили етап висаджування і мокрих колготок.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі
  • Подякували: 7

Відправлено 26 February 2017 - 08:36

Valentynka, розповім наш не дуже популярний досвід на форумі. Я дитину не заставляла ходити на горшик, пробувала садити, пісяла добре, ні почекаєм ще. До 1,5 вона горщика взагалі не признавала, з плачами втікала від нього.2 їй було влітку,я пробувала знімати підгузок,але доця навіть не думала проситись на горщик,а пісяла в трусики, а я скажем так не в захваті від запісяних меблей в будинку тому підгузок одягли назад. В 2.7 вона почала сама проситись пісяти,і ми відмовились від денних підгузків,але нічний лишили. З какати було важче, на горщик проситись какати вона стала десь в 2.9, до того як підловлю то покакає в горщик, ні то в трусики,то місяць часу я мала роботу з закаканими трусиками. Десь в 2.10 може чуть пізніше ми відмовились повністю від підгузків. По міркам наших мам і баб то було дуже пізно,але я не мала мороки з тим приучанням, дитина сама дозріла до того.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ведмежа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2017 - 10:48

[quote name='Христик' timestamp='1488068261' post='2760156']
Я особисто не вважаю, що висаджування з 2-3 чи семи місяців щось дає. Рефлекс так, але дитина почне промитися на горщик толі, коли прийде її час. А це трапляється у віці 20-36 міс. Ну в когомь, можлиао, швидше. Так, можна садити дитину кожні 40-60 хв, але вже ближче до того часу, коли вона сама зможе попроситися. А оте раннє висаджування, то хіба для мами, ну і в дитини виробояється рефлекс, але на розумвння і самостійне прохання попісяти воно еіяк не апливає. Тут час.
Valentynka, а для чого ви його пресуєте? Бо всі суміди і знайомі ходять на горщик ще з року? Прийде його час, значить ще не готовий, не вміє керувати своїми позивами.
[/

Противниками раннього висаджування переважно є ті, хто цей момент пропустив через брак часу, можливості чи бажання. Різне в житті буває і кожні стосунки мами і дитини унікальні. І я не вважаю, що когось з цього приводу треба засуджувати. Не вдається ж раннє висаджування, якщо мама завідомо ставить його для себе як самоціль. Тобто відноситься до дитини, як до тваринки, яку треба дресирувати, і починає висаджувати дитину кожні півгодини-годину над горщиком. Те саме стосується, на мою думку і пізнього висаджування на горщик, якщо це системно і без враховування потреб дитини. Я, бачте, теж читала про вироблення рефлексу. Тільки, на мою думку, це стосується лише пісяння. Бо какання - процес не парусекундний, раз і все. Тут дитина готується, прислуховується до свого тіла і насолоджується процесом )). Тому куди швидше усвідомлює його і дуже рано виробляє рефлекс. А от вже як вона його виробить, то вже справа мами і можливостей, які їй дає життя. Я знаю безліч дітей, які ніяк не могли покакати без памперса, хоч з пісянням вже все було нормально. Їм було некомфортно і страшно це зробити. Часто це переростає у проблему закрепів на довгі місяці. Власне тому так важливо не привчити дитину, а дати їй можливість призвичаітися какати у вертикальному положенні і без памперса. І горщик тут відіграє зовсім другорядну роль. У нас він фігурував просто як миска в умивальнику довгий-довгий час. Мабуть після року аж я по-трохи почала заохочувати дитину сідати на нього.
В нашому з донею випадку раннє висаджування стало прекрасними досвідом. Так Бог дав мені час і можливість до півтора року жити в унісон з моєю крихіткою. І повірте, ні для дитини ні для мене цей процес не був неприємним чи обтяжливим. За вийнятком моментів у шість чи сім місяців, коли в неї ставалися закрепи, і то вертикальне, усвідомлене какання дуже полегшило наше життя, самі розумієте, чому. По-трохи горщик став невід'ємним особистим предметом дитини, як і зубна щітка. А Через какання не стало бар'єру і для пісяння.
Як я вже писала, памперси ми зняли у 2,5 року, коли виробився рефлекс пісяння, але це сталося так непомітно для нас обох. В якийсь момент вони скінчилися і я більше іх не купляла. Жодного разу мала не попісялася після того. Жодного разу не виникло навіть дискусії. Про сідання на горщик.

Фуф. Так багато про какашки я ще не писала. )))

Повідомлення відредаговано ведмежа: 27 February 2017 - 10:54

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamadocy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2017 - 11:19

Я теж пробувала приучувати в 9 міс. Зрозуміла, що це не потрібно і рано. Потім влітку, коли нам було 1 рік і 3 міс. Теж пробувала, але бачила, що дитина не розуміє, що від неї хочуть. І ось нам виповнилось 1 рік і 7 місяців і моя третя спроба нарешті виявилась вчасною і вдалою. Вистачило 5 днів щоп'ятихвилинного садіння дитини на горщик, як вона сама стала проситись. І то на вулицю ми одягаємо памперс, бо комбінезони, і холодно, не посадиш на вулиці. А вона терпить до самого дому. Приходимо, роздягаємось, а памперс сухий, зате півгоршка наповнено. Головне, в цій справі, щоб дитина робила це свідомо розуміючи, що від неї вимагають.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Papilon 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2017 - 19:21

Ця тема актуальна і для нас. Вперше "знайомила" дитину з горщиком коли їй було 9 з хвостиком, але так як помітного результату не було то я вирішила відкласти цю справу. Тепер нам 1,3 і ми сідаємо на горщик і тільки може попісяти, але частіше ми робимо це в штанці. Так що запаслись трусиками і лосінчиками і вперто вчимось. От немає ще доня терпіння посидіти на горщику і робити свою справу, постійно відволікається, та плюс у тому що вона розуміє що я від неї хочу.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2017 - 08:34

ведмежа, бачиш, ти правду пишеш, всі різні. Я не противник, абсолютно ні, і інкого не засуджую. Просто вважаю, що чи висаджували дитину, чи ні - розуміння горщика приходить до всіх однаково (плюс-мінус).

Я з другою дитиною не те що раннього (до року) висаджування не робила, я і пізнього не особо....бо він не давався, він видирався, пищав і втікав. Тобто ми довше походили в підгузнику, зате минули етап "мокрих штанців" практично повнюстю. Бо що б він не робив - встає і біжить пісяти. Дівчинка (2,7) - висаджували до року.Так, вона раніше почала ходити на горщик, але досі трапляються аварії. Тобто різниці жодної у такому віці.
Звісно, якщо мама має час і бажання висаджувати, якщо їй це приємно і доставляє радість і відчуття душевної єдності з дитиною (починаєш більше розуміти своє дитя і його позиви) - то це супер, але на СВІДОМЕ привчання до горщика, на мою думку, то впливу не має. Фізіологія...вона така...я особисто не мала достатньо вільного часу, аби таким займатися. Та і стиль життя у мене не сприяв ранньому висаджуванню...бо зазвичай воно вимагає більшу частину доби таки провидити вдома.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 24 Сторінок +
  • « Перша
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 11 July 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн